موش خرماها را نشان دهد اگر ویروس واکسن کار

موش خرماها در بالا-امنیت ملبورن آزمایشگاه استفاده می شود برای تعیین اگر دو پتانسیل coronavirus واکسن می تواند اقدام به آزمایش های انسانی در ماه.

دانشمندان استرالیایی از CSIRO اعتماد شده اند برای تعیین اگر این دو واکسن نامزدها موثر و به اندازه کافی امن برای آزمایش بر روی انسان است.

اگر همه به خوبی می رود با موش خرماها فاز یک آزمایش های انسانی می تواند شروع در اواخر این ماه یا اوایل ماه ژوئن است.

اما حتی پس از آن واکسن نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس تا پایان سال در اولین.

“تا پایان سال خواهد بود خوش نظر. اوایل سال آینده خواهد بود و نزدیک به واقعیت همه چیز به خوبی کار” این CSIRO مدیر بهداشت و امنیت زیستی راب Grenfell به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

این CSIRO صرف خواهد شد و بعد از چند ماه کار کردن اگر نامزدها – طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و ما شرکت Inovio داروسازی – موثر و بی ضرر است.

این موش خرماها که در حال نگه داشته و در بالا مهار امنیت زیستی تسهیلات در جیلان (استرالیا) در حال حاضر شده است با این ویروس آلوده.

آنها به نظر می رسد نسبتا خوبی تا کنون از داشتن اندکی تب.

حیوانات داده خواهد شد و واکسن و عفونت و وضعیت سیستم ایمنی بدن پاسخ خواهد بود از نزدیک تحت نظارت.

دانشمندان به دنبال نشانه هایی که موش خرماها را به حال مطلوب پاسخ سیستم ایمنی بدن است و آنها دیگر ریختن این ویروس از طریق بینی خود دهان و anuses.

اما آنها همچنین می تواند به دنبال نزدیک برای هر ثبت نام در بلاگها سلامت است بدتر شدن با قبلی محاکمه برای ویروس سارس نشان واکسن گاهی اوقات می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

“گاهی اوقات وجود دارد بالقوه برای آنها به واقع یک بیماری بدتر” گفت: استاد ترور درو مدیر CSIRO استرالیا بهداشت حیوانات آزمایشگاهی.

“این بسیار مهم است که ما در بررسی ما مدل حیوانی با دقت بسیار برای این اثر است.”

کار دانشمندان انجام می دهند که معمولا یک زن و شوهر از سال است. اما ضرورت این بیماری همه گیر به معنی همه چیز است که با خیال راحت انجام می شود اما با سرعت شکستن گردن.

چند دور از آزمایشات انسانی مورد نیاز خواهد بود اگر سر و گوش آب محاکمه تلقی موفق است.

پتانسیل واکسن در میان شش به آزمایش می شود در سراسر جهان.

آنها شناسایی شده توسط ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری در مشاوره با سازمان جهانی بهداشت به عنوان مهمترین راه حل برای یک ویروس است که آلوده بیش از 900 ، 000 نفر کشته و حداقل 45,000 در سطح جهان است.

استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی هشدار داده است که ویروس نمی شود مورد ضرب و شتم بدون واکسن به کشور تعداد موارد تشخیص داده شده روش 5000 با مرگ و میر 23 تا کنون.

در اصل منتشر شده به عنوان موش خرماها را نشان دهد اگر ویروس واکسن کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im