مبارزه با کروناویروس با مواد ضد عفونی کننده اسپری و راه حل: چه کار می کند ؟

4 دقیقه پیش

نام تجاری مواد ضد عفونی کننده در حال پرواز کردن قفسه های فروشگاه ربوده شده توسط خریداران به دنبال سلاح موثر در برابر رمان coronavirus.

اما برخی از مواد ضد عفونی کننده بهتر از دیگران هستند; برخی احتمالا لازم نیست در همه; و برخی در واقع می تواند مضر تخم ریزی مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری است.

ما بررسی توصیه های کلی جمعیت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و صحبت به اریکا ماری هارتمن یک محیط زیست میکروبیولوژیست در دانشگاه نورث وسترن در مورد مردم چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از انتقال ویروس در صفحه اصلی.

ما همچنین اینتل در مورد آنچه به دنبال در یک ضد عفونی کننده و چگونه برای کمک به حفظ خود و خانواده و جامعه خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

CDC می گوید: افراد مسن و کسانی که مبتلا به مزمن و شرایط پزشکی باید با مشورت خود را از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد اقدامات احتیاطی اضافی.

در میان نکات کلیدی برای جمعیت عمومی:

• شروع با صابون. عمده روش انتقال است که تصور می شود فرد به فرد از طریق قطرات تولید شده هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. این ویروس همچنین ممکن است گسترش هنگامی که شما را لمس آلوده سطح و سپس خود را به دهان و بینی و یا چشم. در هر صورت خوب قدیمی از مد افتاده آب و صابون ضروری است هارتمن گفت. CDC توصیه می کند شستن دست های خود را اغلب و به مدت 20 ثانیه در یک زمان.

• در ادامه با صابون. CDC توصیه می کند تمیز کردن اغلب در لمس اشیاء خانگی مانند مقابله با تاپس و دستگیره های درب روزانه با پاک کننده های خانگی و سپس ضد عفونی.

• خواندن برچسب. در هنگام خرید مواد ضد عفونی کننده نگاه برای محصولات با مصرف الکل و یا سفید کننده ذکر شده به عنوان اولین عنصر هارتمن گفت.

• چک لیست. CDC می گوید: شایع ترین سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام خانوار ضد عفونی کننده باید موثر و فراهم می کند یک لیست از محصولات خاص که فکر می کردم به کار.

• مراقب باشید. سفید کننده و پراکسید هیدروژن یکی دیگر از شایع تمیز کردن عامل هر دو بسیار واکنش بنابراین مطمئن شوید که شما باید مقدار زیادی از تهویه در حالی که شما در حال تمیز کردن هارتمن گفت. استفاده نادرست می تواند باعث سوختگی شیمیایی.

• هیچ ودکا لطفا. بله, آن را “قوی” اما موثر مواد ضد عفونی کننده ها هارتمن گفت.

• الکل کار می کند. این راه حل به الکل 70 ٪ با توجه به CDC. دستورالعمل در بطری.

• وجود دارد (CDC-مصوب) گزینه DIY. CDC ارائه می دهد و این دستور غذا را برای یک DIY مواد ضد عفونی کننده: به یک محلول سفید کننده و مخلوط کنید و 5 قاشق غذاخوری سفید کننده در هر گالن از آب یا 4 قاشق چای خوری آب ژاول در هر لیتر آب است. به یاد داشته باشید برای چک کردن تاریخ انقضای خود را سفید و به دنبال دستورالعمل سازنده برای نرم افزار و تهویه مناسب. شما هرگز نباید مخلوط سفید کننده خانگی با آمونیاک یا هر پاک کننده دیگر.

• جلوگیری از خواص ضد میکروبی. این اسپری و راه حل های که ممکن است به عنوان برچسب داشتن طولانی اثر باکتری ها مبارزه قدرت کمک به رشد مشکل مقاومت آنتی بيوتيکی در آن تکامل باکتری برای زنده ماندن داروها که یک بار آنها را کشته هارتمن گفت.

• آیا اسپری و راه رفتن دور. پاشش یک بطری و یا می توانید از Lysol ممکن است شما احساس بهتر احساسی اما اگر عنصر اصلی نیست الکل یا مواد سفید کننده و اگر شما لازم نیست پاک کردن سطوح را به طور کامل ضد عفونی شما نمی توانید اثر مورد نظر هارتمن گفت.

دسته بندی:
Coronavirus | سلامت | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im