فیلمساز Reichardt شنود گذاشته گاو الهام بخش برای اولین گاو’

انتقادی ستایش فیلمساز Kelly Reichardt تا به حال واقعا برنامه ریزی شده به او تماس بگیرید آخرین تصویر “گاو برای اولین بار.”

“داستان حداقل شخصیت و خیلی از داستان آمد از جاناتان ریموند را ‘نیمه عمر’ که ندارد یک گاو در آن” Reichardt, 55, گفت:.

ریموند شده است مکرر او همکار از اول مستقل آمار ، “شادی” (2006) بر اساس یک ریموند رمان. او نوشته چهار Reichardt تصاویر از جمله “گاو.”

مدیر Kelly Reichardt شمار برای عکاسان در طول یک عکس-تماس برای فیلم ” گاو برای اولین بار در طول 70 جشنواره بین المللی فیلم برلین, برلین, در برلین, آلمان, روز شنبه, فوریه. 22, 2020. (مایکل Kappeler/dpa از طریق AP)

“من تا به حال فقط عاشق جان رمان ‘نیمه عمر’ برای مدت زمان طولانی. این اولین چیزی که از خود من تا به حال به عنوان خوانده شده — و این بود که قبل از ما ساخته ‘پیر شادی.’

“من عاشق شخصیت — که چیزی است که واقعا مرا جلب کرد به آن. اما کتاب دهانه چهار دهه و با وجود سفر به چین در آن است. آن را فراتر از چنگ من به عنوان چیزی است که من می تواند انجام دهد به عنوان یک فیلم.

“در آینده با گاو به جست و خیز یک راه برای گرفتن اطراف آن و آن را مقرون به صرفه به اندازه کافی است که ما می تواند در گسترش داستان — به عنوان مخالف به حفظ استخراج مسائل از رمان است.”

“اولین گاو” مجموعه در سال 1820 اورگان و باز جمعه در دانشگاه هاروارد فیلم بایگانی دقت بازسازی غربی اقیانوس آرام اولین شهرک.

این یک داستان از دو خارجی ها — کوکی (John Magaro) یک یتیم از شرق می آیند و غرب به عنوان آشپز برای یک حزب از خز trappers و پادشاه-lu (Orion لی) یک مهاجر چینی در حال فرار ادمکش روس ها.

تبدیل شدن آنها به دوستان و کارآفرینان که موفق پخت شرکت بستگی به سرقت قبل از سپیده دم شیر از این شهر تنها گاو.

“ما خواستار این اسکریپت برای اولین بار گاو’ و سپس آن را فقط نوعی شد این عنوان است.”

به طور طبیعی برای Reichardt برای پیدا کردن حق “بسیار شیرین به دنبال” گاو او “امتحان” 25.

“ما بازیگران یک کمی مانند بازیگران: ما headshots و بدن عکس. ما مستقر در نیوجرسی گاو برای اندازه و آن را در واقع شده است در اطراف ساحل شرقی (به این ترتیب قادر به بازحمت حرکت کردن در سراسر قاره).

“سپس من headshots و ویدئوها از مرگ او بسیار زیبا بود. سپس حیوان wranglers با او کار می کرد برای مدتی طولانی فقط قادر به سوار شدن در کشتی. چرا که گاو نمی شنا و ما می خواستیم او را قادر به راحتی و تمام. او بسیار خوب گاو.”

چه کسی می دانست گاو بود headshots!

“آره که حیوانات ، آنها عوامل بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>