بحران مالی خواهد دو سال گذشته

ما فقط ماه دور از یک رکود بزرگ-سبک فاجعه “ورشکستگی های عظیم” افزایش بیکاری و توفنده قیمت خانه مجموعه به آمار استرالیا سخت است.

که از نظر ما متخصص مالی و مفسر هری دنت که معتقد است coronavirus بحران است که به سادگی “کامل ماشه” است که مجموعه ای خاموش در حال حاضر “بیمار” اقتصاد است.

در حالی که این بیماری همه گیر است طفل شیرخوار پانچ بازارهای جهانی, آقای دندانه که به درستی پیش بینی سقوط سال 2008 گفت: “بلندی “افسردگی” ایجاد شده بود ،

مرتبط: قوانین مالیاتی جدید شما نیاز به دانستن در حال حاضر
مربوط به: ‘خروج دسته جمعی’: نمودار نشان می دهد اجاره شوک

“بانک مرکزی و دولت را تحریک اقتصاد به طوری که کل جهان در آستانه دهه 1930 سبک meltdown,” او گفت:.

“آنها به معنای واقعی کلمه چاپ تریلیون و تریلیون ها دلار و همراه با دولت استرالیا چند میلیارد دلاری بسته محرک ایجاد کرده اند که ملک و وام مسکن حباب است که همراه با افزایش بیکاری خواهد بود کاتالیزور برای ورشکستگی های عظیم.

“این یک دو سال بحران بین اواخر سال 2020 و در اواخر سال 2022 و هیچ چیز نمی تواند آن را متوقف کند.”

او گفت: اخبار.com.au شرایط “بسیار بدتر” در حال حاضر نسبت به قبل از GFC و پیش بینی استرالیا در بازار املاک و مستغلات می تواند به پایین را با 30 تا 50 درصد است.

“حباب کردن نمودار است. این خیلی واضح است و هیچ راه آسان و هیچ راه حل جادویی,” او گفت:.

“این رفتن به یک شوک بزرگ … بیشتر از زمانی که وجود دارد را اصلاح و یا رکود اقتصادی شما فقط بنشینید و از طریق آن اما این است که نه.

US economist Harry Dent says the crisis has been brewing for years. Picture: Markson Sparks PR
media_cameraما اقتصاددان هری دنت می گوید بحران شده است و دم برای سال. تصویر: Markson جرقه روابط عمومی

“این است که یک بار در طول عمر یک چیز است و آن نزدیک همبستگی است GFC آن نه رکود از 80s و یا 90s – آن را مانند اوایل 30s.”

“این بزرگترین حباب در تاریخ … هیچ راهی وجود دارد (مرکزی) بانک ها می توانید ضرب و شتم هیولا آنها ایجاد شده با دارایی های مالی حباب.”

آقای دندانه شده است که به عنوان “عذاب متخصص” توسط منتقدان در گذشته گفت: مخالفان می تواند نادیده گرفتن هشدارهای خود دست یابد.

“نقطه نظر من ساده است و شما می توانید آن را باور یا نه – اما اگر شما نمی شما متاسفم,” او گفت:.

“ما هرگز به عقب بر گردیم به جایی که ما حتی با محرک.

“این خواهد بود که بزرگترین سقوط از زندگی ما وجود خواهد داشت و واقعا یک تنظیم مجدد در اقتصاد … همه را مجبور به افزایش مالیات.”

اما او گفت: خبر خوب این بود که سقوط خواهد کار به نفع “روزمره مردم” به عنوان غنی-ستارههای بیشتر در معرض خطر و مردم هنوز هم تا به حال برخی از زمان تا آستین خود را به فروش دارایی های آنها نمی خواهید به نگه داشتن برای زندگی قبل از, اصلی, سقوط, ضربه, به معنی در حال حاضر زمان به کوچک.

“خارج شدن از دارایی های پر ریسک برای یک زن و شوهر از سال است. این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای من نه نزولی در همه, اما آن را بزرگترین خطر سقوط ما را در طول عمر ما, بنابراین اگر شما جدی در مورد دارایی های مالی خود را, شما در حال رفتن به در مشکل. آن را D-Day,” او گفت:.

Rich Dad Poor Dad author Robert Kiyosaki says the crisis will bring with it plenty of opportunities for entrepreneurs. Picture: Darren Leigh Roberts
media_cameraRich Dad Poor Dad نويسنده: رابرت Kiyosaki می گوید بحران را با مقدار زیادی از فرصت ها برای کارآفرینان. تصویر: Darren لی رابرتز

“آیا گوش دادن به سیاستمداران و یا مشاوران مالی املاک و مستغلات و یا افرادی که می گویند از آن خواهد شد در کوتاه مدت بحران است. در طول GFC مردم گفت: ما نمی خواهد هر چیزی را ببینید که بد دوباره – اما این است که رفتن به بدتر به دو دلیل: بدهی بالا است و روند جمعیتی است و حتی ضعیف تر است.

“وجود دارد و تقریبا هیچ شانسی برای سال آینده نخواهد بود بسیار بد سال است. شما نمی خواهد پیدا کردن یک حباب بزرگتر در هر نقطه در تاریخ است.”

این اقتصاددان دانشگاه هاروارد خواهد پیوست ثروتمند پدر فقیر پدر و نویسنده و کارشناس امور مالی شخصی Robert Kiyosaki و استرالیا ملک تحلیلگر مارتین شمالی در روز یکشنبه, مارس 24 به صورت وبینار رایگان برای بحث در مورد بحران بلندی و چگونه به آماده شدن برای سختی راه پیش رو.

آقای Kiyosaki گفت: اخبار.com.au در اقتصاد جهان شد و در حال حاضر ضعیف است و coronavirus به سادگی کمک می کرد “طوفان کامل”.

“بزرگترین مشکل جهان است بدهی از جمله بدهی های بی سابقه ای در تاریخ,” او گفت:.

و او هشدار استرالیا به خصوص در معرض خطر به عنوان چین بود و اکنون در “جدی موقعیت مالی” و “زمانی که چین جلب سرد استرالیا می شود پنومونی”.

اما او گفت که این بحران را با آن مقدار زیادی از چشم انداز با “بهترین املاک و مستغلات در سیاره زمین” – استرالیا – در مورد رفتن به “فروش”.

او گفت: کاهش قیمت خانه در حال حاضر می خواهم یک فرصت برای خریداران زرنگ و دانا اما این استرالیا را مجبور به رقابت با چینی, خریداران خواهد بود که وسوسه به سرمایه گذاری.

آن نیز خواهد بود و این بهترین فرصت برای کارآفرینان به حال حمله با چنگال.

“هر دلار استرالیا یک (موبایل) تلفن است و در حال حاضر متصل به جهان پس هیچ دلیلی وجود دارد اگر شما یک کارآفرین زندگی در باندی که شما نمی تواند بازاریابی به کل سیاره,” او گفت:.

“اینشتین گفت:” تخیل مهمتر از دانش ” و من بسیار خوش بینانه به آینده را متعلق به کارآفرینان و شرکت ها از آنجا که آنها زیرک و می توانید تغییرات را به سرعت بیشتر – آنها می توانند صحبت به جهان و حتی زبان است نه یک مانع دیگر (به لطف فن آوری).”

در اصل منتشر شده به عنوان بحران مالی خواهد دو سال گذشته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im