تماس اول: هنری Ruggs سوم اجرا می شود خیره کننده و 40 yard dash; تام بردی آینده; پنگوئن در مقابل مبارزه اردک

3 دقیقه پیش

روز جمعه “اولین تماس” ویژگی های فروزان 40-حیاط داش در NFL ترکیب آخرین تام بردی آینده نگاه پنگوئن’ حریف بعدی و hoops کالج تقویم برای آخر هفته.


اوه هنری!

هنری Ruggs III نزدیک به مجموعه ای از رکورد برای 40 yard dash زمان در NFL ترکیب.

آلاباما گیرنده گسترده رسما زد آن در 4.27 ثانیه است.

جان راس در حال حاضر از Cincinnati Bengals فرار یک 4.22-دوم 40-حیاط داش در سال 2017. در نظر گرفته است که این رکورد در ترکیب الکترونیکی زمان بندی فرمت آغاز شد که در سال 1999.

Ruggs پایان این فصل با 40 پذیرایی برای 746 متری و هفت touchdowns.


خرید به اطراف

تام بردی نمایندگی گاز گزارش صحبت و به تیم های دیگر در این ترکیب علاوه بر میهن پرستان جدید انگلستان.

با توجه به NFL شبکه broncos دان یی و همکار agent Carter چو شد جلسه ای با باشگاه های این هفته در طول NFL سراغ ترکیب. لس آنجلس, شارژر, لاس وگاس اظهارات و Indianapolis Colts بودند در لیست.

در ضمن یک گزارش از بوستون هرالد می گوید آنها هنوز صحبت به بردی فعلی تیم جدید انگلستان میهن پرستان.

که گفت: Patriots هنوز در قمار علاقه به بردی در تیم خود را در سال آینده. این اقدام شبکه Pats به عنوان یک -175 مورد علاقه (شرط 175 دلار به برنده 100$) به دوباره ثبت نام خود کارفرمایی. آنها تنها تیم با منفی wagering خاک.


نه همه آنها quacked تا به

پنگوئن بازی اردک در ساعت 10 صبح روز جمعه شب در آناهایم, کالیفرنیا.

این یک مبارزه به تازگی برای آناهایم. اردک تنها 58 امتیاز. که سوم-کمترین تعداد در کنفرانس غرب.

San Jose Sharks (164) و لس آنجلس کینگز (158) تنها غربی تیم با کمتر از اهداف آناهایم را 165. کسانی نیز تنها تیم با بدتر هدف دیفرانسیل از اردک’ منهای-35.

آناهایم است به خصوص در بازی قدرت. آنها یک لیگ پایین 24 power-اهداف بازی.

آنها خطرناک در مجازات کشتن. آناهایم را کوتاه 10-اهداف دست دوم-بیشتر در NHL. تنها اتاوا (14) بیشتر است.


سوپر شنبه

محلی کالج بسکتبال صحنه مشغول است و شنبه.

پیت (15-14) امید به ضربه محکم و ناگهانی یک پنج بازی از دست دادن رگه زمانی که آنها بازی N. C. دولت در ظهر. The Wolfpack از دست داده اند دو در یک ردیف و کاهش یافته است به 17-11.

در همان زمان شماره 16 Penn State یک نبرد بالا 25 در 18-رتبه آیووا. این Nittany Lions برنده اولین جلسه 89-86.

رابرت موریس (12-5 در NEC) دارای یک کلید بازی در برابر سنت فرانسیس (Pa.) در 1 بعد از ظهر یک پیروزی برای RMU کنار مستعمراتی به یک کراوات با فلش قرمز (13-4) برای مقام دوم را در NEC. فلش موفق به کسب هشت مستقیم بازی.

در 4 p. m., No. 20, West Virginia استقبال اوکلاهما به مورگانتاون. این Sooners برنده اولین نبرد بین تیم 69-59 در فوریه. 8. اما آنها فقط 2-8 در جاده ها و کوهنوردان در حال 13-1 در خانه.

Duquesne میزبان جورج میسون در 7 p. m. روز شنبه. آمیلیا در سه راه کراوات با Davidson و سنت لوئیس برای کسب مقام پنجم در اقیانوس اطلس 10 در 9-6.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im