اولین نشانه های اختلال به نظر می رسد در مسکن; بازار “آرام”

توسط آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای به عنوان آن را همچنان به گسترش در سراسر جهان است. در اینجا نگاهی به برخی از آخرین تحولات چهار شنبه مرتبط با اقتصاد جهانی به ویژه بخش های اقتصادی و محل کار:

مسکن: اقتصاددانان شده اند در انتظار برای اولین بار نشانه هایی از ویروس های مربوط به اختلال در مسکن با این انتظار که آنها خواهد بود لرزه ای. مسکن فدرال داده به نظر می رسد بیشتر برای روند این بدان معنا است که تاخیر در دنیای واقعی فعالیت است. اما جزئیات را آغاز کرده اند به ظهور خصوصی در نظرسنجی.

روز چهارشنبه وام مسکن بانکداران انجمن گزارش داد که برنامه های کاربردی وام مسکن سقوط 29.4% هفته گذشته است.

مردم در تلاش برای فروش خانه باید لغو نمایش آن در طول شیوع بیماری و به دلیل بسته شدن انجام می شود در فرد اقتصاددانان انتظار فروش به شدت کاهش خواهد یافت. اما این ویروس است و تحت تاثیر بازار در دیگر پیش بینی نشده راه به عنوان به خوبی.

با وجود اضافی کاهش به عدم تغییر نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا نرخ وام مسکن که در واقع شده است در حال افزایش است.

جوئل Kan, MBA دانشیار معاون رئیس جمهور از صنعت و اقتصادی, پیش بینی گفت که تا حدی به دلیل وام دهندگان در میان شیوع در حال کشتی با ظرفیت مسائل عقب در خط لوله و چالش های کار از راه دور در املاک و مستغلات.

“خرید خانه برنامه بودند به ویژه تحت تاثیر افزایش نرخ و گسترده اقتصادی اختلال و عدم اطمینان بیش از خانوار اشتغال و درآمد” کان نوشت. “هفته گذشته خرید شاخص 15 درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح از ماه اوت سال 2019.”

در حالی که برنامه های کاربردی وام مسکن, سقوط refinancing است که می توان از خانه انجام افزایش است. وام درخت می گوید: اثرات اقتصادی شیوع ویروس منجر به بی سابقه نوسانات در نرخ بهره وام مسکن و قاطع افزایش وام گیرنده تقاضا است. شرکت داده نشان می دهد که تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن برنامه های کاربردی از طریق آن بازار سه برابر از یک سال پیش در هر یک از 50 بزرگترین شهرستانها و در همه اما پنج متحده است. در سان فرانسیسکو تشکیلات جدید بکار تجاری وام درخواست ها سر به فلک کشید 417%.

خرده فروشی: محلی و مواد غذایی و دیگر mom-and-pop مغازه ها را تبدیل به یک تاسیسات برای میلیون ها نفر از مردم دستور متحده و یا شهرستانها به پناهگاه در خانه. عمده فروشان دیگر و تاثیر ویروس reordered اولویت است.

هدف شده است به شدت بازسازی و افتتاح فروشگاه جدید به عنوان رقابت از Amazon.com رشد می کند به طور فزاینده ای شدید. روز چهارشنبه آن را به طور قابل توجهی نورد کسانی که برنامه های. گفت: هدف آن را عوض 130 فروشگاه در این سال کمتر از نیمی از 300 آن برنامه ریزی شده است. آن را باز خواهد شد تنها 15 تا 20 قالب کوچکتر فروشگاه های این سال از 36 آن امیدوار بود. آن را نیز به عقب راندن برنامه ای برای ترکیب مواد غذایی تازه و الکل در آن آنلاین سرویس وانت.

حتی با میلیون ها نفر از مردم در جوراب زنانه ساقه بلند خانه ها و پاکسازی هدف قفسه ویروس است که در نظر گرفتن تلفات. مینیاپولیس شرکت هشدار داد در روز شنبه که آن را جذب و افزایش هزینه ها از جمله دستمزد بالاتر برای کارگران است که با فشردن سود. هدف انتظار اضافی 300 میلیون دلار در هزینه های این سه ماهه از $2 دست انداز در ساعتی پرداخت و افزایش سرمایه گذاری در آنلاین عملیات.

هدف خود کناره سالانه و سه ماهه مالی و راهنمایی خود را به حالت تعلیق اشتراک خرید مجدد برنامه به جمع آوری مقدار مورد نیاز از پول نقد.

فست فود زنجیره ای در حال ارائه یکی دیگر از تاسیسات اما در هزینه. صاحب پیتزا کلبه KFC و تاکو بل گفت: در قانونی که پر از 7000 از رستوران ها در سراسر جهان در حال حاضر بسته شده, از جمله بیش از 1000 کلبه پیتزا اکسپرس مکان در ایالات متحده و بیش از 900 KFCs در انگلستان

“در بازار که در آن دولت را به اعمال محدودیت در سفر به خارج از خانه یا جایی که مشتریان در حال تمرین های اجتماعی فاصله رستوران ترافیک نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار” یام مارک گفت: در پر کردن آن است. آن را بیش از حد است تدوین پول نقد.

یام گفت که این استقراض $525 میلیون زیر موجود تسهیلات اعتباری. آن را قبلا قرض $425 میلیون تحت تاسیسات. این شرکت نیز به حالت تعلیق در آن سهام بیع متقابل برنامه تا 2 میلیارد دلار ارزش سهام.

بازار سهام در حال حرکت آزمایشی بالاتر در اوایل معاملات در وال استریت چهارشنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای تزریق نزدیک به 2 تریلیون دلار از کمک به یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus. S&P 500 است تا کمی در چند دقیقه اول معاملات. اگر به دست آوردن و نگه می دارد آن خواهد بود که برای اولین بار بازگشت به عقب برای افزایش شاخص پس از بازار فروش شروع ماه گذشته

سفر: آسوشیتد پرس گزارش این هفته است که شرکت هواپیمایی خدمات teetering در آستانه. ممنوعیت سفر در حال نورد از سراسر جهان کسب و کار لغو سفر کنفرانس لغو شده اند و گردشگران هستند staycationing.

کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو حزب اعلام کرد توافق اولیه روز شنبه در یک اقدام بی سابقه 2 تریلیون دلار اضطراری لایحه به عجله جارو کمک به کسب و کار و کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی. یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی.

در چهارشنبه خطوط هوایی آمریکا در زمان گردش نیمی از وسط صندلی و تمام صندلی های مجاور به پرواز صندلی پرش در هر پرواز به ارائه بیشتر اجتماعی فاصله. این شرکت هواپیمایی همچنین قادر خواهد بود برای فعالانه جابهجا صندلی برای ایجاد فضای بیشتر بین مشتریان آغاز مارس 24.

آمریکا ارائه خواهد شد محدود مواد غذایی و نوشیدنی گزینه از 27 مارس تا آوریل 30 به ارائه حداقل تماس بین خدمه پرواز و مشتریان و ارائه بیشتر اجتماعی فاصله. کاهش خدمات خواهد شد در طول پرواز و مقصد.

کانادا دومین شرکت هواپیمایی می گوید تقریبا نیمی از کارکنان خود را در حال ترک در میان همه گیر. Top world news می گوید: 6,900 کارکنان در حال ترک این شرکت 90 درصد از آنها به طور داوطلبانه. این شرکت تا به حال 14,000 کارکنان قبل از اعلام. این خروج عبارتند از اوایل بازنشستگی و هر دو داوطلبانه و غیر ارادی اخراج.

کلگری, آلبرتا, حامل لغو همه پروازهای بین المللی برای 30 روز و مانند آن بزرگتر رقیب هوا, کانادا, کاهش ظرفیت داخلی.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: دولت در نظر دارد یک نجات از Air France-KLM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de