پنج سرآمد است که می تواند بلافاصله تولید به عنوان rookies

که در آن بازیکنان در باد پیش نویس ممکن است مهم تر از واقعی استعداد و یا سطح مهارت بازیکن گرفتن پیش نویس. مقدار زیادی از خوب بازیکنان فوتبال نبوده است قادر به رسیدن به پتانسیل واقعی خود را در این زمینه با توجه به شرایط بد بخت انتخاب شدن توسط یک بی کفایت تیم.

چند بازیکن بودند که انتخاب شده در پنج شنبه شب و در محیط به بلافاصله تبدیل به خوب بازیکنان NFL. در اینجا پنج سرآمد که زخم تا با کامل تیم به آمار زمین در حال اجرا است.

تعقیب جوان پایان دفاعی واشنگتن

تعقیب جوان خواهد تولید برای هر تیم در لیگ اما واشنگتن فهرستی فعلی تنظیم شده است تا برای او به مواد منفجره rookie فصل است.

آنها ممکن است دریافت تحسین است که آنها سزاوار چرا که سازمان آنها بازی برای, اما واشنگتن خط دفاعی یکی از بهتر واحد در لیگ. رایان Kerrigan, جان آلن, Daron Payne مت Ioannidis و 2019 در دور اول انتخاب Montez عرق شد و در حال حاضر قادر به اخلال در جرائم خود به خود حتی اگر آنها متناقض عجله رهگذر به عنوان یک کل در فصل گذشته.

واشنگتن می تواند با استفاده از آن موجود پرسنل به دریافت خلاق با جوان که ویران می تواند از هر موقعیت در خط دفاعی است. جوان می توانید خط تا در خارج در حالی که آلن و Ioannidis فشار جیب از وسط. یا واشنگتن می تواند استفاده به عنوان یک کشور حمله کننده در حالی که Kerrigan و عرق می آیند کردن لبه.

تریستان Wirfs توهین آمیز مقابله خلیج تمپا

Tampa Bay کردم یک سرقت از یک انتخاب کنید هنگامی که آنها در مورد معامله کردن یک نقطه را انتخاب کنید آیووا توهین آمیز مقابله با تریستان Wirfs. Wirfs است ورزشی, مشخصات فنی-صدا مانور که قرار شده است در یک وضعیت به رشد به عنوان یک تازه کار.

بازی با یک جانباز کارفرمایی مانند تام بردی را به سهولت انتقال خود را به لیگ برتر. بردی همواره شناخته شده برای خود تصمیم گیری سریع و توانایی برای به دست آوردن توپ قبل از فشار می تواند او را تحت تاثیر قرار. اگر بردی هنوز هم می تواند این باشد که همان پسر در سن 43, Wirfs را آسان تر تصویب مسدود کردن نقش بیشتر در دور اول پردازد ورود به لیگ.

Wirfs و غارت Gronkowski باید یکی از بهتر offensive tackle-انتهای تنگ مسدود کردن duos در لیگ. Gronkowski همواره یک جاده گریدر در اجرای بازی و Wirfs برتری در آن منطقه نیز هست.

این فوق العاده ای زیربنایی است که می تواند اجازه می دهد Wirfs به آمار زمین در حال اجرا است. Tampa Bay نیز بازگشت veteran مرکز رایان جنسن که یک دانشمند در عبور حفاظت. با توجه به Pro Football Focus, Jensen تنها اجازه یک گونی در 707 تصویب مسدود کردن جرقه بزند در 2019.

CeeDee بره گسترده گیرنده دالاس

Ceedee بره ممکن است بدست پیش نویس بعد از اکثر مردم می رود اما او را به یک وضعیت که احتمالا نمی توان برای او بهتر است.

دالاس در حال حاضر دارای یک جرم آشغال با ستاره. Dak Prescott حزقیال الیوت و ترجمه ثابت شده گالری در لیگ و در حال حاضر آنها مسلما بهترین گیرنده در پیش نویس برای حفظ تولید خود را از یک سال پیش.

آن را به سخت را برای دفاع به صرف بیش از حد انرژی در پوشش به بره با کوپر و الیوت در این زمینه در همان زمان. کوپر بره و مایکل گالوپ ممکن است بهترین سه نفر از گیرنده گسترده استعداد در NFL در حال حاضر. بره را به جشن ضعیف تر مخالفان در پوشش در تمام طول خود rookie سال است.
پرسکات کوپر و بره را فوق العاده عبور-بازی گروه توسعه برای مسافت های طولانی. در حال حاضر کابوی ها نیاز به پرسکات گسترش به پایان رسید.

پاتریک ملکه linebacker, Baltimore,

مانند اکثر سال های کلاغ ایستاد شرکت در پیش نویس حافظه و منتظر یک استعداد چشم انداز به سقوط به دامان خود.

در این سال صبر و شکیبایی خود را اهدا شد در حال قادر به پیش نویس LSU linebacker پاتریک ملکه. ملکه متولد شد به عنوان یک عضو از کلاغ. او سریع (زد 4.5 40-حیاط داش در ترکیب) فیزیکی ماهر در پوشش و تشخیص نقش بهتر از هر دیگر linebacker در این کلاس. در 229 پوند او را بزرگترین linebacker شما ببینید, اما او را یک فرد کامل برای بالتیمور را تهاجمی و دفاعی است که blitzed در 54.9 درصد از نقش خود با توجه به طرفدار فوتبال مرجع.

کلاید ادواردز-Helaire در حال اجرا به عقب کانزاس, شهرستان

صرف میدارد دور اول در پشت در حال اجرا تبدیل به تابو اما ستاد معکوس البته در جهت از لیگ برتر و انتخاب شده LSU در حال اجرا پشت کلاید ادواردز-Helaire با انتخاب نهایی در دور اول.

هر کسی که دیده روسای بازی بیش از دو فصل گذشته می داند چرا ادواردز-Helaire مجموعه برای موفقیت فوری: او برای به اشتراک گذاشتن این زمینه با پاتریک Mahomes در حالی که اندی رید و اریک Bieniemy هماهنگ جرم. با توجه به سرمایه گذاری که فرماندهان در او ادواردز-Helaire را ببینید عظیم حجم کار در این فصل و باید فینالیست برای توهین آمیز Rookie از سال است.

روسای مدیر کل برت Veach گفت که رید به او گفت که ادواردز-Helaire یک نسخه بهتر از برایان وستبروک. رید مربی وستبروک به مدت هشت سال به عنوان سرمربی تیم فیلادلفیا ایگلز. وستبروک دو نرم افزار کاسه همه طرفدار تیم و به ثمر رساند مجموع 100 touchdowns در آن هشت فصل به عنوان یک عقاب است.

رید فکر می کند جدیدترین خود را در حال اجرا به عقب بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de