پنج بازی پنج شب: انتخاب یک پنگوئن بازی به تماشای هر استنلی جام حذفی اجرا

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

در طول coronavirus ناشی از ورزش, خاموشی, همه و برادر خود را دوباره پخش کلاسیک بازی های قدیمی است.

این NFL و NHL شبکه های در حال انجام آن است. ایستگاه های رادیویی محلی هستند بیش از حد. به عنوان توسط AT&T SportsNet.

بنابراین برای این هفته هاکی, پادکست, پنگوئن شبکه رادیویی میزبان برایان Metzer و من قرار دادن یک پیچ و تاب و در ایده.

از دوشنبه تا جمعه یک بازی در هر شب. ما تصمیم به انتخاب بازی های مورد علاقه خود را از هر یک از قلم’ پنج حذفی اجرا می شود به یک جام استنلی اگر ما از رفتن به برنامه های یک هفته از مشاهده.

یک بازی. در هر فنجان اجرا شود. هر postseason.

اگر چه که من ذکر شد در این فضا قبل از اجازه بدهید کمی عشق را به سه گانه-اضافه کاری بازی 5 پیروزی در سال 2008 نهایی بیش از دیترویت قبل از پنگوئن ها در نهایت از دست داد به بال قرمز در بازی 6.

در اینجا چیزی است که برایان و من تصمیم گرفتم.


2017

بازی 7 از کنفرانس شرق نهایی مقابل سناتورهای اتاوا

این یکی در رنگ PPG عرصه شد کاملا آشکار است.

کریس Kunitz حذف سناتورهای اتاوا در دو وقت اضافه بازی 7.

که پیروزی مجاز قلم به پرچ دوم خود را مستقیم کنفرانس شرقی عنوان و آنها نقل مکان کرد و در نهایت ضرب و شتم نشویل شکارچیان در فینال جام حذفی, برنده پنجمین جام.

وجود 84 عکس های بازی در این بازی. مت موری و کریگ اندرسون هر دو در هدف.

اما Kunitz به ثمر رساند و دو بار. او تنها دو گل از برگشتی. و قلم مورد نیاز آنها را در هر دو مسیر به 3-2 برنده شوید.

ذکر شریف: Marc-Andre فلوری رزین 2-0 shutout برای از بین بردن واشنگتن پایتخت در سی در طول بازی 7 از کنفرانس شرق نیمه نهایی… قلم ضربه سه هدف منجر شود اما ضرب و شتم نشویل 5-3 در 1 بازی از فینال… پاتریک Hornqvist نمرات بازی گل اول را با 1:35 سمت چپ به عنوان موری و قلم خاموش کردن Preds 2-0 به پیروزی در جام جهانی در بازی 6.


2016

بازی 6 از کنفرانس شرق نیمه نهایی مقابل واشنگتن پایتخت

نیک بنینو نمرات در وقت اضافه به ضرب و شتم کلاه 4-3.

بود که پس از قلم دیدم 3-1 منجر ناپدید می شوند در دوره سوم تشکر در بخشی به سه متوالی تاخیر بازی پنالتی.

اما بنینو — که مرتکب یکی از تخلفات — برنده آن در وقت اضافه. آن را هدف چهارم توسط مشهور “HBK” خط در روز به عنوان فیل Kessel به ثمر رساند و دو بار و کارل Hagelin به حال دیگر.

ذکر شریف: Conor Sheary نمرات در وقت اضافه به پیروزی در بازی 1 از فینال جام حذفی برابر San Jose Sharks… کریس Letang سربی به عنوان پنگوئن از بین بردن کوسه ها در بازی 6 به پیروزی در جام جهانی… Bryan زنگ نمرات سه بار بیش از دو بازی به عنوان پنگوئن برنده بازی 6 و 7 در برابر خلیج تمپا در کنفرانس شرق نهایی.


2009

بازی 7 از جام استنلی نهایی مقابل Detroit Red Wings

بدون نیاز به آورد overcomplicate چیز در اینجا.

حداکثر تالبوت به ثمر رساند و دو بار و Marc-Andre فلوری بود در پایان این بازی سرنوشت ساز.

شصت دقیقه از خالص احساس وحشت و نگرانی و تنش است.

که حفظ 2-1 برنده به پایان پیتسبورگ 17 سال جام استنلی خشکسالی است.

ذکر شریف: اردن Staal نمرات shorthanded و پنگوئن تجمع از 2-1 در بازی 4 برابر بال به پیروزی 4-2… اوگنی Malkin غالب Carolina Hurricanes با یک کلاه ترفند در بازی 2 از کنفرانس شرق نهایی در راه به یک 7-4 پیروزی… حداکثر تالبوت را “SHHHH” در بازی 6 برای از بین بردن Philadelphia Flyers 5-3 در دور باز… فلوری متوقف می شود الکس Ovechkin کینگ در بازی 7 از کنفرانس شرق نیمه نهایی و قلم به پیروزی 6-2.


1992

بازی 1 از جام استنلی نهایی مقابل Chicago Blackhawks

پنگوئن پاک کردن 4-1 کسری به عنوان Jaromir Jagr نمرات یکی از مهمترین و فک انداختن اهداف حرفه ای خود را به کراوات مسابقه 4-4 در اواخر دوره سوم.

سپس Mario Lemieux برنده آن با 12.6 ثانیه به سمت چپ. بسیاری در حضور و غیاب می گویند آن است که بلندترین آنها تا به حال شنیده پیر مدنی عرصه است.

پنگوئن ها را با پیروزی 5-4 و رفت و برگشت شیکاگو به ادعای جام برای سال دوم در یک ردیف.

ذکر شریف: تام Barrasso backstops 27-ذخیره shutout را خالی Blackhawks 1-0 در بازی 3… پنگوئن برنده 6-5 بالا و پایین رفتن امر در شیکاگو به ادعای این جام در بازی 4… Mario Lemieux نمرات سه بار و به کمک سه نفر دیگر به عنوان پنگوئن جلوگیری از سقوط 3-0 به واشنگتن با یک 6-4 برنده شدن در دور اول… ران فرانسیس شبکه یک کلاه ترفند در 5-4 اضافه کاری پیروزی در برابر نیویورک رنجرز با Lemieux مجروح به حتی پاتریک بخش نهایی سری 2-2.


1991

ما تقسیم رای دادن به این یکی

متز رفت و با فرانک Pietrangelo را “نجات دهد.”

بود که بازی 6 از دور اول. قلم trailed, New Jersey در سری 3-2 شدند رو از بین بردن. زمانی که قلم’ پشتیبان گیری دروازه بان ساخته شده از زندگی خود را برای حفظ یک 4-3 منجر شود.

قلم رفت و با پیروزی 4-0 در بازی 7 و پیشبرد به دور دوم.

من رفتم با سازمان 5-3 برنده شدن در بازی 6 از ولز کنفرانس نهایی برای از بین بردن Boston Bruins. پس از بالا رفتن از اوایل 2-0 سوراخ قلم خود را گره خورده است 3-3 در سوم. علامت Recchi گل به یاد ماندنی بازی برنده با 4:20 سمت چپ در دوره سوم.

بود که برای اولین بار در زندگی من تا به حال واقعا به خودم اجازه به این باور پنگوئن ها در واقع می تواند تبدیل به استنلی جام قهرمانان.

که آنها شش بازی بعد.

پس از آن چهار بار دیگر پس از آن.

ذکر شریف: Kevin Stevens نمرات اضافه کاری بازی-برنده در طول 7-6 ماجراجویی علیه پایتخت در دور دوم… پنگوئن ها و حتی فینال جام حذفی در 2-2 در بازی 4 در مقابل مینه سوتا در شمال ستاره با تشکر از پنج گلزنان در پیروزی 5-3… این 8-0 تاجگذاری فوران چاه نفت در مینه سوتا به ادعای حق رای دادن برای اولین بار جام استنلی در بازی 6.


گوش دادن به متز و من را از طریق همه ما دلایل که چرا ما را در انتخاب بازی است که ما صحبت در مورد پتانسیل بازگشت هاکی در اواخر تابستان و برخی از افتخارات برای سیدنی کرازبی.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی:
پنگوئن/NHL | ورزشی | صبحانه با بنز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de