وجود دارد هیچ سختی سوالات بر روی نام موسسه خیریه خود را که می تواند طبعا باعث سردرگمی در نحوه خواندن اظهارات خاص: “ما (ما؟) تاسف است که ما (ما؟) به رسمیت نمی شناسد چگونه این تصمیم را درک.” و یا: “ما (ما؟) آرزو می کنم که ما (ما؟) هرگز جواب تلفن.”

اما ما و ما آن را به عنوان تا به حال کاملا به روز است.

ماراتن خانه کمیته مالی جلسه روز سه شنبه ویژه شهادت سابق هیئت مدیره صندلی از ما, موسسه خیریه, Michelle داگلاس و چهار ساعت Q&A با بنیانگذاران برادران کریگ و مارک african scholar.

بعد از ظهر طولانی کنفرانس ویدئویی به همراه داشت نکات دقیق وظریف حدس و جای تعجب نیست مجادله به عنوان نمایندگان مجلس در ادامه رسیدگی به لیبرال تصمیم دولت برای جایزه یک سهم توافق به ما خیریه برای دولت از مرده در هنگام ورود به کانادا دانشجو خدمات کمک مالی برنامه.

نخست وزیر جاستین ترودو که رو به سوم اخلاق بررسی بیش از foofaraw خواهد شد اضافه کردن شهادت خود به توده ای در روز پنج شنبه.

در اینجا پنج takeaways کلیدی از پنج ساعت سیرک:

1. یک کمیته پارلمانی است بدتر فروم برای تجزیه پرسش از واقعیت

اگر نیست آن را برای فضل ریاست مهارت و گاه به گاه فریاد لیبرال MP Wayne, عید پاک, کمیته شنوایی می تواند در زمان حاضر تبدیل به یک brawling فاجعه است.

نمایندگان مجلس می شاید بخشیده شود برای سقوط به حزبی الگوهای اما این گاهی منجر به کنجکاو veerings البته. گرانبها دقیقه سپری شد litigating جزئیات مانند تاریخ وزیر دارایی لایحه Morneau شهادت به این کمیته—که تنها شش روز پیش. نماینده محافظه کار مجلس Michael Cooper بخشی بود که علاقه مند به استفاده از حمل و نقل Morneau خانواده گرفته اند ممکن است برای رسیدن از فرودگاه به ما اقامت در طول سفر آنها را پس از پرداخت این موسسه خیریه برای. یکی از روش اتمام حجت: “قایق موتوری.”

در علاوه بر این به طور معمول سیاسی اغراق شد نمایندگان مجلس حملات در هر یک از دیگر برای بازجویی سبک های ساختگی نقاط سفارش و مقابله و مناظره با شاهدان که در سمت چپ سوالات پاسخ داده نشده و طبع خیره کننده است.

جدید دموکرات چارلی آنگوس و محافظه کار Pierre Poilievre بودند به خصوص جرم overplaying دست خود را با دومی باعث عید پاک سه ساعت به Kielburgers’ شهادت به منظور بالا بردن صدای او و تهدید به تعلیق جلسه در دسترس نباشد.

2. اما Kielburgers از دست رفته فرصت برای به دست آوردن همدردی عمومی

کانادایی تماشای این کمیته شهادت می رسند در نظرات خود را در صداقت Kielburgers علت و توضیحات خود را بیش از یک خسته کننده چهار ساعت.

آن را سخت به از دست ندهید همین هر چند مکرر chuckling در مجلس ، به عنوان خنده دار به عنوان برخی از فعالیت سیاسی ممکن است شده اند وجود دارد ثابت طعم مدارا در پاسخ. در Craig چهره او به عنوان extolled خود را و فضیلت بود پوزخند یادآور ترودو—یک پوزخند همراه با یک smize که به نظر می رسید پرسید: “چگونه شما جرات سوال من عدالت?”

این Kielburgers ابراز لذت در این فرصت برای پاسخ به اعضای کمیته’ سوالات و برطرف کردن آنچه که آنها به نام رسانه “mischaracterizations” و “اطلاعات غلط” با وجود سازمان خود را گزارش بی میلی به رسیدگی به سوالات روزنامه نگاران در ماه گذشته و قبل از آن. خود را خبرنگار می تواند پیدا کند هر نمونه از باز “پاسخگویی” به سبک مصاحبه های داده شده به مطبوعات توسط دو برادر در سال های اخیر است.

در حال حاضر یک “زیبا” برنامه با “زیبا” مشارکت, که مرده در آب. نادرست سیاسی و رسانه ای اظهارات برادران گفت: “کشتن” خود را به موسسه خیریه و “آسیب رساندن به افراد جوان در این کشور در روند.” خواهد خود را به کمیته عملکرد متقاعد آینده نگر اهدا کنندگان که برای معکوس کردن روند ؟

حتی به عنوان آنها در برخورد با ویژه خاردار Poilievre کمک خواهد کرد خود را در مورد مارک را برافروخته پاسخ این بود که آنها می شده است در این کمیته بیش از “هر کسی در SNC-Lavalin یا دافی امور”?

3. این Kielburgers ” خود شرح داده شده ‘, دخمه پرپیچ و خم’ ساختار سازمانی است که هنوز هم تیره

ما در موسسه خیریه. من به ما پایه و اساس است. من به ما سرمایه گذاری اجتماعی. سلامت پایه و اساس است. Imagine1day. ما 365 LP و حداقل دو نفر دیگر اشخاص که صدا مانند نمونه شماره do-gooder مصنوعی. وجود دارد یک لیست طولانی از اشخاص در ما چتر سابق که صندلی از ما, موسسه خیریه, مدیره, میشل, Douglas, نبود اعتماد به نفس کافی به می گویند که چگونه بسیاری از.

برادران روشن است که آنها نیاز به ترکیب در هر کشور که در آن فعالیت دارند. و تحت آژانس درآمد کانادا قوانین موسسات خیریه نمی تواند عمل به عنوان کسب و کار در دولت “سرمایه گذاری اجتماعی” گفت: Craig. به طوری که آنها تا به حال به “ساخت یک دخمه پرپیچ و خم به پایبندی به کانادا قوانین و مقررات است.”

مارک بعد توضیح داد که دو آغاز خیریه زمانی که آنها کودکان بودند. او گفت: آن را مانند ساخت یک خانه. “شما اضافه کردن یک جناح و اضافه کردن یک پنجره سقفی و اضافه کردن یک استخر شنا برای بچه های خود را,” او گفت:. “این نبود از کینه توزی.” جهانی شرکت مشاوره Korn فری استخدام شده برای کمک به ساده کردن ساختار است.

این Kielburgers گفت: دولت به طور کامل در جریان این واقعیت که آنها برنامه ریزی برای استفاده از یک جداگانه غیر انتفاعی نهاد ما بنیاد خیریه—که تعیین شده بود تا برای کمک به محدود کردن مسئولیت—به عنوان یک حزب به سهم توافقنامه است. (در این توافق ما به توافق کامل مسئولیت برای شرکت کنندگان در برنامه است.)

4. شفافیت مسائل گرفتار خیریه حتی قبل از بحث کنونی

سابق هیئت مدیره صندلی میشل داگلاس در شهادت او را توصیف نگرانی در اطراف اجرایی تیم امتناع از ارائه قابل توجهی سوابق مالی است که اجازه می دهد تا هیئت مدیره به وظایف خود را.

“من استعفا نداده به عنوان یک روال ماده و یا به عنوان بخشی از برنامه ریزی هیئت مدیره گذار. من استعفا داد چون نمی توانستم فراموش کار من. من نمی تواند تخلیه من حکومت وظایف او گفت:” در یک بیانیه افتتاحیه.

او توضیح داد که در ماه مارس اجرایی—از جمله مارک و کریگ—برآورده نشده درخواست برای شواهد گزارش یا اطلاعات است که می تواند حمایت خود را از منطق برای تخمگذار کارکنان در طول بیماری همه گیر. در مارس 25 تلفن تماس با او گفته است که کریگ در خواست استعفای او. او آن را داد. بیشتر از بقیه از صفحه سمت چپ این سازمان در مدت کوتاهی پس از آن اگر چه کریگ ادعا کرد که در کمیته است که این می تواند توضیح داده شده توسط یک موجود “تجدید” روند.

داگلاس گفت: او تا به حال نیز نگرانی در اوایل 2018, درباره ما, موسسه خیریه, پایه و اساس است. “هیئت مدیره بود هرگز راضی که بهره برداری از این بنیاد در بهترین منافع خیریه یا ذینفعان مختلف,” او گفت:, و اضافه کرد درک او در آن زمان بود که این سازمان در نظر گرفته شده برای نگهداری اموال. در شهادت Kielburgers رد املاک و مستغلات ادعا می کنند به عنوان یک عدم صحت گفته بودند “انبوه از اهداف” برای چنین نهاد.

اگر چه داگلاس گفت: هیچ چیز در این سازمان عملیات باعث شد او “نگرانی عمیق” او توصیف آب و هوا از ویژگی های “بنیانگذار رهبری” سازمان: “ما همیشه در حال تلاش برای دریافت بینش بیشتر به کار می کنند.”

5. شفافیت مسائل را بدتر رسوایی برای ترودو

اولین بار Marc african scholar شنیده رقم $912 میلیون—یک شکل تکرار و بیش از بیش در طول ماه گذشته—بود که آن را از آمد نخست وزیر دهان او گفت: این کمیته است. آن را نه تنها دلار شکل آمده است که به طاعون دولت ظاهرا بدون داشتن پایه ای در واقعیت است.

سهم توافق ارائه شده به این کمیته در روز دوشنبه جزئیات واقعی مبالغ مندرج در قرارداد. تا به 500 میلیون دلار می تواند پرداخت به دانش آموزان کمک مالی برای داوطلب ساعت. تا $43.5 میلیون را نسبت به برنامه هزینه های متحمل شده توسط ما در موسسه خیریه.

با توجه به مارک و بر اساس سازمان مدلسازی هزینه نهایی را به احتمال زیاد در محدوده از $200 – $300 میلیون. ما نمی خواهد به دست آورده اند هر گونه سود کردند—این برنامه هزینه شد برای پوشش “تابستان معلمان” یا سرپرستان فن آوری کمک های مالی برای دانش آموزان در مناطق روستایی ترجمه یک مرکز تماس و بیمه و غیره و غیره.

این Kielburgers بیشتر تأکید کرد که آنها متحمل شده 5 میلیون دلار از دست دادن زمانی که این برنامه لغو شد.

اگر نخست وزیر تا به حال روشن شده است در هر یک از موارد فوق می تواند او را مجبور به کاهش این تصور که این نه تنها یک کار عجله و تعارض شخصی از منافع مشکل اما یک مورد از cronyism و “دوستان کمک دوستان” بیش از حد ؟

در مقابل اخلاق بدون تعاملات بین Kielburgers و وزرای دولت به نور آمد برای اولین بار در شهادت. بسیاری از جزئیات را با جنگ از منافع نگرانی های اطراف ترودو Morneau و خانواده خود را—سخنرانان هزینه برای ترودو اعضای خانواده و لایحه ای برای Morneau سفر به اکوادور در میان چیزهای دیگر—هنوز برای ارائه به کمیته. ترودو شهادت در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im