فلوریدا در نهایت طول می کشد مسافران کروز برخی از روی برانکار


به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

فورت لادردیل فلوریدا. — مسافران از یک بد بخت کروز بودند با دقت آزاد از کابین خود و مجاز به لمس زمین خشک در روز جمعه برای اولین بار در هفته پس از حذف از 14 بدحال مردم بودند که چرخ به فلوریدا بیمارستان فرح برای یورش coronavirus بیماران.

خروج از Zaandaam و خواهر خود کشتی روتردام بود و انتظار می رود برای ادامه در طول روز است. فلوریدا شد, شدن, اول, دنبال, دیگر مسافران. اتوبوس که مصرف افراد سالم به اندازه کافی به سفر به طور مستقیم به فرودگاه که در آن آنها را از هیئت مدیره صفحه اصلی چارتر پرواز بدون رفتن را از طریق ترمینال.

آنها خواهید بود به دنبال چه کارناوال Corp. گفته بود که آخرین آن کشتی حامل مسافران به ایالات متحده بندر پس از همه گیر اعلام شد. مرجان شاهزاده خانم است که انتظار می رود برای رسیدن به پورت های باتلاقی ترمینال در روز شنبه با بیش از 1000 مسافر شده اند که جداسازی در کابین خود از جمله 12 تایید موارد covid-19 در هیئت مدیره.

شاهزاده Cruises یک خط متعلق به بزرگتر شرکت در حال حاضر اعلام کرد که “بالاتر از حد نرمال” تعداد افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم روی مرجان شاهزاده خانم.

“این یک وضعیت انسانی و کمیسیون شهرستان اولویت است حفاظت از ما 1.9 میلیون نفر در حالی که ارائه یک موجود تخلیه گزینه برای افرادی که در هیئت مدیره است که نیاز به با خیال راحت صفحه اصلی” Broward County شهردار دیل Holness گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

معلوم بود که اجساد چهار مسافر که درگذشت در زاندم خواهد بود از حذف کشتی که مجموعه بادبان در مارس 7 روز قبل از وزارت امور خارجه هشدار داد مردم در برابر کروز در طول همه گیر شد و پس از آن منع از آمریکای جنوبی پورت.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا کارگردانی کرده است که صدها نفر از اعضای خدمه باید باقی می ماند در ده ها تن از کشتی های کروز است که یا لنگر انداخت و یا انتظار درست کردن فلوریدا سواحل و خطوط کروز باید آماده برای درمان تمام اما جدی ترین موارد در هیئت مدیره برای جلوگیری از اضافه کردن استرس به فلوریدا سیستم مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر خدمه در حال گرفتن مریض تر. یکی درگذشت مشهور بی نهایت و دو نفر دیگر پزشکی تخلیه از واحه دریاها با توجه به یک ایمیل جمعه از شرکت های مستقر در میامی-رویال کارائیب کروز خط. بی نهایت منتظر است خاموش فلوریدا سواحل غرب و واحه دریاها قرار است خاموش Broward County سواحل.

2523729_web1_2523729-6e7c33b334e44d549a86242f1b945a46

AP

یک فرد در یک صندلی چرخدار گرفته است کشتی کروز روتردام در روز پنج شنبه پس از اتصال در پورت های باتلاقی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در فورت لادردیل فلوریدا.

هلند آمریکا در ابتدا گفت: 45 نفر بودند که خفیف بیمار خواهد ماندن در هیئت مدیره زاندم تا زمانی که بهبود یافت اما docking طرح منتشر شد بعد پنج شنبه نشان داد که 26 مسافر و 50 خدمه بیمار بودند. دو تا از چهار مرده بود covid-19 گفت: William برک رئیس دریایی افسر کارناوال Corp. که صاحب کشتی. نه نفر در حال آزمایش مثبت برای جدید coronavirus برک گفت: در اوایل این هفته.

وجود دارد 442 مهمانان و 603 خدمه در زاندم و 808 مهمانان و 583 خدمه در روتردام. روتردام فرستاده شد هفته گذشته را در برخی از مسافران و ارائه کمک به زاندم از آن محروم بود اجازه دسترسی به اسکله در بنادر در جنوب امریکا.

حدود 250 نفر گزارش کرده اند آنفولانزا مانند علائم پس از مارس 22 از جمله 17 سرنشین روتردام با توجه به متصل کردن طرح.

در اصل محکم مخالف به کشتی’ ورود فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که او تا به حال یک تغییر از قلب پس از تحقق بسیاری از مسافران شد شهروندان ایالات متحده و حدود 50 نفر از آنها فلوریدا.

او رفت و بیشتر در پنجشنبه گفتن فاکس نیوز است که اجازه می دهد مسافران را پیاده و انتقال بیماران بدحال به بیمارستان بود “بشردوستانه چیزی که به انجام است.”

امیلی Spindler Brazell, از Tappahannock ویرجینیا هنوز در کابین خود را در حال انتظار برای دستورالعمل از روتردام کاپیتان اما گفت که او برطرف شد به خانه برگشت.

“مردم استقبال ما آمد خود را به بالکن منفجر هوا شاخ و فریاد زد:” به خانه خوش آمدید!'” او گفت:. “تعجب آور است. ما به بسیاری از کشورها که گفت: “ما در حال رفتن به صحبت کردن با شما است.'”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im