ردپای از coronavirus: چگونه آن آمد به کانادا رفت و در سراسر جهان

موجودی که مجرد از پیر و ناتوان و sickens و جان مردم با این بیماری COVID-19 یک گونه از سرده betacoronavirus باستانی چیزی که فرود از جد دور است که ظهور در حدود 10000 سال پیش در عرصه Riboviria در جهت Nidovirales.

می آید از خانواده Coronaviridae و زیرخانواده Orthocoronavirinae و این مهم است به درک چیزی از علم درگیر در آن طبقه بندی به طور کامل درک دلایل که چرا بسیاری از جهان اقتصادهای پیشرفته به پایان رسید تا در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن و به همین دلیل تقریبا نیمی از مردم جهان یا 3.9 میلیارد دلار از آمریکا, آوریل, هنوز دستورالعمل های زیر را به بیشتر یا کمتر از جانور و صبر کنید برای برخی از نوع all-سیگنال روشن است.

از آنجایی Jan. 5 هنگامی که یک “مرطوب بازار” در شهر ووهان در مرکز چین دخیل در سازمان بهداشت جهانی اول بولتن گزارش “پنومونی با علت ناشناخته” در شهرستان است که همیشه همان. در هر ارشاد از چه کسانی و در هر بیانیه از جمهوری خلق چین در همه عجیب و غریب نسخه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و در هر یک از دلایل جدی صادر شده توسط جاستین ترودو دولت در اتاوا ما همیشه ترغیب به توجه “این علم است.”

ادامه مطلب: محکوم 30 سال نبرد برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر

اما علم می گوید داستان خاص خود را دارد. این آهنگ مخلوق ردپای ژنتیکی در سراسر روی زمین و آن ورود و نفوذ در کانادا بدون کمک از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته یا صحبت کردن یادداشت. داستان ارائه می دهد هیچ نقش قهرمانانه به وزیر بهداشت Patty Hajdu و آن را بدون استفاده خاص به ترودو دولت را توجیه برای انتظار تا مارس 18 قبل از بستن بین المللی ورود بخش در بسیاری از کانادا به فرودگاه. نه آن ارائه هر گونه خاص راحتی به کسانی که در میان اتاوا منتقدان که می خواستم همه پروازهای مستقیم از چین تعطیل هفته قبل از آن.

مهم اوایل فصل در داستان علم می گوید حول محور مولکولی-ساعت تجزیه و تحلیل است که روشن کردن راه است که گونه های مختلفی از جنس betacoronavirus پر رونق شده اند در خون مختلف کودکان و نوجوانان از خفاش ها برای گذشته 5,100 سال یا بیشتر. اما اصلی فصل باز می شود زمانی که betacoronavirus گونه SARS-CoV-2 نشان داد خود را به چینی ژنتیک در Jan. 7, 2020, تایید آنچه یک گروه به خصوص شجاع whistle-blowers در ووهان شده بود هشدار در مورد هفته. بنابراین ما شروع وجود دارد.

***

پزشکان که در حال تلاش برای هشدار به همسالان خود در مورد حضور مرگبار coronavirus نمایش در بیماران بستری در بیمارستان منظم شد و دستور داد به چیزی می گویند. یک هفته قبل از Jan. 7 در سال جدید روز, هشت پزشکان برای مجازات شد “شایعه طلبی.” در میان آنها بود Li Wenliang این 34 ساله در ووهان بیمارستان مرکزی که مرگ یک ماه بعد از عوارض ناشی از COVID-19 ساخته شده است که او را به یک قهرمان محلی در چین است.

برای هفته پکن و این که اصرار کرده بود که با وجود شواهد آشکار است که coronavirus بود به راحتی قادر به “انسان-به-انسان” انتقال حتی اگر خط مقدم پزشکان هشدار است که از آن پخش شد توسط انسان سرایت از ابتدا. از اولین روز از شیوع جاذبه بحران در ووهان شد ابلاغ نشده و به جهان خارج میکنند. وضعیت شناخته شده به جهان تنها به دلیل گزارش می دهد که راه خود را از طریق چین گسترده و استادانه نظارت و سانسور دستگاه.

یا به دلیل وضعیت خوابیده به پشت رهبری که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یا خیرخواهی بیشتر به این دلیل که آژانس سازمان ملل متحد او است که قانون اساسی ناتوان از رفتار هر راه دیگر این است که غارتی که دولت چین در آن دروغ آن محرومیت و اخراج از شدت فاجعه اتفاق می افتند در ووهان. بنابراین ما نیاز به دریافت آن از راه.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

اینجا که تکرار تقریبا کلمه به کلمه خط حزب در پکن در ژانویه. 14: “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال رمان coronavirus.” اما در اینجا یک داخلی چینی ملی کمیسیون بهداشت یادداشت به بیرون درز به آسوشیتد پرس به نقل از رئیس کمیسیون Ma Xiaowei از همان روز Jan. 14: “وضعیت اپیدمی است که هنوز هم شدید و پیچیده ترین چالش شدید پس از سارس در سال 2003 است و به احتمال زیاد به توسعه را به یک عمده بهداشت عمومی رویداد است.”

در سال 2003 سندرم حاد تنفسی pandemic, چینی, مقامات بهداشتی زحمت نیست به اطلاع رسانی که در مورد اولیه شیوع نزدیک به سه ماه. آن رفت و به سلامت بیش از 8000 نفر در سراسر جهان به قتل 774 از آنها. در کانادا, تورنتو بود به خصوص به شدت ضربه با 251 موارد و 44 مرگ و میر. یک مارس 2003 که سفر مشورتی با اصرار مردم به دور ماندن از تورنتو به طول انجامید تنها یک هفته اما بعد از پرس و جو مشخص شد که آن طولانی تاثیر گردشگری و سفر در زمان $950 میلیون از اقتصاد است.

از آنجا که تاریخ وجود دارد افزایش حساسیت در که در ژنو و در اطراف چینی دفتر سیاسی حزب کمونیست در پکن در مورد سارس-مانند همه گیر فوران دوباره در چین است. با این وجود, آن بود تا Jan. 20—حدود یک ماه پس از ووهان کارکنان بیمارستان اولین هشدار داده است که انسان به انسان انتقال از یک سارس-مانند ویروس اتفاق می افتد—که پکن خود را تغییر داستان و بستری شده در جهان است که درست شد.

در طول آن مهم هفته اول این آزمایشگاه در ووهان و شانگهای است که تا به حال توالی ویروس و کشف رابطه نزدیک خود را به SARS-CoV-1 (سارس از سال 2003) گفته شد به دست خود نمونه و یا آنها را از بین ببرد و در غیر این صورت ساکت. شانگهای آزمایشگاه که در آن محققان منتشر شده برای اولین بار در جهان ژنوم توالی مرگبار چیزی که باعث COVID-19 تعطیل روز بعد.

اما به طور رسمی جدا گونه SARS-CoV-2 به عنوان پاتوژن های درگیر در آن پنومونی با علت ناشناخته است که باعث شد مردم به بیمار در ووهان the whistle-blowers شد توجیه. داستان علم می گوید تایید خود مشاهدات و داستان های خود را. درست شد: چیزی که باعث شد مردم به سقوط پس از مرگ بیمار و این که به نظر می رسید بسیار شبیه ویروس سارس ساخته شده است که اولین حضور خود را در گوانگدونگ در جنوب چین در ماه نوامبر سال 2002 تبدیل به یک پسر عموی نزدیک SARS-CoV-1 که در آن به اشتراک گذاشته شده در حدود 80 درصد از آن ساختار ژنتیکی.

مرتبط: چین در نقض مقررات بین المللی بهداشت. چه ما در حال حاضر ؟

توسط 2004 دانشمندان چینی تا به حال به این نتیجه رسیدند که SARS-CoV-1 ویروس سرچشمه در خفاش نعل اسبی که جای شب بسر بردن در یک غار در استان یوننان بود و جهش یافته و افراد آلوده از طریق واسطه انتقال از طریق یک وحشی کوچک جنگلی, پستاندار به نام یک گربه است که کمی مانند متقاطع بین یک خدنگ و یک گربه. Civets مدت طولانی است که مهره های اصلی در بسیاری از چینی ها “مرطوب” در بازار.

پس کجا SARS-CoV-2 آمده است ؟

***

در شب سال نو فقط یک هفته قبل از SARS-CoV-2 شناسایی شد که با چین کار مطلع شد توسط مقامات بهداشت محلی که 41 بيمار مبتلا به یک بیماری مرموز در ووهان در استان هوبئی و آنها که از نزدیک تحت نظارت و آنچه متصل بسیاری از آنها این بود که آنها شناخته شده اند که آباد یک زندگی حیوانی و غذاهای دریایی بازار در شهر Jianghan منطقه.

این Huanan غذاهای دریایی بازار تعطیل و در معرض کامل ضد عفونی محیط زیست و بهداشت در سال جدید و روز. این را در خدمت هدف حفظ شواهد. در هر صورت بیش از یک دوجین از اصل 41 بيمار شده بود و هیچ جا در نزدیکی بازار تا به حال شده است در تماس با هر کسی که تا به حال بوده است. اولین فرد شناخته شده تبدیل شده اند به بیمار از جدید coronavirus که تنها به بیمار چن, گزارش بدون اتصال به بازار ندارند. او تشخیص داده شد در دسامبر. 8. او بهبود یافت.

شده است وجود دارد برخی از شواهد از ایالات متحده سازمان های اطلاعاتی و معقول برخی گمانه زنی ها در میان دانشمندان که به مطالعه ویروس ها که SARS-CoV-2 ممکن است سهوا فرار از ووهان موسسه ویروس شناسی های مشهور جهان, مرکز تحقیقات نه چندان دور از مرطوب بازار در Jianghan منطقه. نیز وجود دارد برخی از اقدامات سودمند حدس و گمان است که این ویروس نوعی از مهندسی ژنتیک سلاح بیولوژیکی به ووهان موسسه مشغول به کار بود. این یک توطئه-نظریه فرضیه که ژنتیک کاملا قطعی رد.

نظریه دیگری ساخته شده است که دور شد که SARS-CoV-2 اولیه انتقال از خفاش نعل اسبی برای مردم رخ داده است و از طریق واسطه از pangolin یک انقراض کوچک پستانداران است که به نظر می رسد مانند یک anteater. تاپیر pangolins شناخته شده برای حمل یک خفاش-منبع coronavirus بسیار مانند SARS-CoV-2. بسیار باارزش در بازار سیاه از حیوانات وحشی با توجه به گوشت خوشمزه و مشهور خواص جادویی خود را در مقیاس های pangolins’ عدم حضور در هر گونه فروشندگان لیست در Huanan بازار توضیح داده شد دور توسط این واقعیت است که در چین آن را غیر قانونی به فروش آنها.

اما این تنها جایی که بدون جواب پرسش آغاز خواهد شد.

تمام این ماه بعد با اقتصاد چین را به بالا و در حال اجرا و بقیه جهان در آن زانو منشاء SARS-CoV-2 فقط یکی از چیزهایی که هیچ کس نمی داند. با وجود بهترین تلاش های مشترک از دانشمندان در چین و در سراسر جهان ما هنوز هم نمی دانم دقیقا چگونه این گونه جدید از betacoronavirus به پایان رسید تا انسان در وهله اول.

Chinese President Xi Jinping talks with experts during his visit to the School of Medicine at Tsinghua University in Beijing, China, March 2, 2020. (Yan Yan/Xinhua/Getty Images)

رئیس جمهور چین در گفتگو با کارشناسان در طول سفر خود به دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن, چین, مارس 2 سال 2020 (یان یان/ایسنا/گتی ایماژ)

وجود دارد باقی می ماند یک unmovable انسداد ایستاده در راه منطقی و مبتنی بر علم با درک درستی از چگونه همه چیز رفت و آنقدر به ریل. این است: به طور فزاینده bellicose رژیم از رهبر چین نمی خواهند جهان پرسیدن سوالات خود را در مورد آنچه اتفاق افتاده است. پکن را به وزارت خارجه بوده است صریح و روشن در مورد آن تهدید پیامدهای در پاسخ به تماس برای تحقیقات مستقل.

یازدهم دیپلمات ها و سفیران حزب کمونیست چین را تبلیغ سیستم عامل و چندین مقام وزارت خارجه اظهارات انداخته اند تا گیج کننده انواع به راحتی رد کردنی دروغ misdirections و عجیب و غریب القائات و همیشه از شیوع ویروس به دنیا آمد توجه در اوایل ژانویه. این ویروس قاچاق به ووهان توسط ارتش ایالات متحده; شیوع بیماری در ایتالیا آغاز شد و نه در چین و در همه; و (این یکی آویزان در اطراف تا زمانی که به خوبی به فوریه) این ویروس به مراتب کمتر بهداشت عمومی نگرانی از “ایالات متحده آنفولانزا.” که نوع از چیزی.

اتحادیه اروپا در امور خارجی دفتر گرفته اطلاع از این در یک گزارش که خشم پکن—حتی اگر حساسیت اروپا در مورد پکن پاسخ به نظر می رسد باعث شده است مقامات اتحادیه اروپا برای آب کردن گزارش. هنوز این گزارش آمده است که روسیه و چین “همچنان به طور گسترده ای هدف توطئه روایات و دروغ هر دو در مخاطبان عمومی در اتحادیه اروپا و گسترده تر محله است.”

در حالی که دانشمندان چینی گرفته اند درد به همکاری با همکاران از دانشگاه ها و موسسات دولتی در غرب, آوریل, چینی وزارت آموزش و پرورش آغاز شده بود به اصرار بر بررسی مقالات پژوهشی خود را قبل از انتشار در مجلات علمی. مطالعات در منشاء SARS-CoV-2 بود به معرض ویژه موشکافی.

پکن نیز با صدای بلند مخالفت با ایده مستقل و بی طرفانه تحقیق با هدف پیدا کردن پاسخ به برخی از سوالات اساسی است که باید به راحتی جوابگو در حال حاضر. در میان کسانی که سوالات این دو ایستاده: چگونه بود آن است که این بیماری همه گیر گسترش با چنین سهولت و سرعت در سراسر جهان ؟ چرا ما نمی توانیم دیدن آنچه که در آینده ؟

ادامه مطلب: coronavirus همه گیر است که دستیابی به موفقیت Xi Jinping شده است انتظار برای

در اینجا نحوه گسترش این بیماری همه گیر.

هر روز ده ها هزار نفر از مسافران ترک و چین در پروازهای بین المللی به چهار گوشه زمین است. پس از ملی سلامت کمیسیون Jan. 20 پذیرش که سارس-مانند ویروس در ووهان شد انتقال توسط انسان سرایت پنج میلیون نفر مجاز به ترک ووهان. استان ووهان قفل شده است و نه پایین تا Jan. 23.

آنچه که علم می گوید: در مورد سفر SARS-CoV-2 مبادرت ورزیده و از مسیرهای مختلف در آن زمان از ووهان به پیدا کردن راه خود را در سراسر جهان یک داستان گفت: با دقت بیشتر در قالب داده ها انباشته و به روز رسانی روزانه توسط GISAID یک مشارکت عمومی-خصوصی مستقر در مونیخ به میزبانی دولت آلمان.

در ابتدا راه اندازی شد در پاسخ به مرگبار “آنفولانزای پرندگان” H5N1 که شکست در سراسر جهان در سال 2003 GISAID اطلاعات به دست آمده از SARS-CoV-2 ژنوم نمونه های ارائه شده توسط آزمایشگاه های سراسر جهان ارائه شده است وضوح بیشتر توسط دانشمندان و تکنسین های کار با منبع باز همکاری های علمی شناخته شده به عنوان Nextstrain. این Nextstrain اطلاعات پروژه آغاز شد و با یک تعداد انگشت شماری از نمونه ویروس ها و به پایان رسید تا نمونه 4,115 ژنوم بین دسامبر و مارس.

آنچه آمار نشان می دهد که یک داستان شگفت آور از چند راه به SARS-CoV-2 در زمان در توالی گاهی اوقات در یک کشور خاص و یک بار به طور مستقیم از چین و یا چند بار. گاهی اوقات SARS-CoV-2 نشان می دهد تا پس از یک دو یا بیشتر توقف در طول راه.

برای کشورهایی مانند تایوان نیوزیلند و کره جنوبی SARS-CoV-2 رد پا به صورت نسبتا پایان ناگهانی در کشور معمولا به عنوان به زودی به عنوان آنها نشان می دهد. در به شدت ضربه کشورها مانند ایتالیا SARS-CoV-2 وارد چندین بار به طور مستقیم و غیر مستقیم. این کانون بحران در ایالات متحده آمریکا است نیویورک که در آن تقریبا همه از SARS-CoV-2 واردان بودند از اروپا و پس از وارد در اروپا از مسافران که در چین و یا تا به حال شده است در تماس با مسافران از چین است.

A snapshot from March 18 showing the pathways of the virus; Canada was effectively closed to travel, but many of the cases that came to this country travelled through the U.S. (Nextstrain)

یک عکس فوری از Nextstrain سایت نمایش مسیر ویروس در مارس 18; کانادا به طور موثر بسته به سفر اما بسیاری از مسافران که آورده بود پاتوژن به این کشور سفر کرده بود از طریق ایالات متحده (Nextstrain)

در کانادا مورد اول تعداد انگشت شماری از چین آمد و ایران اما تقریبا از همان ابتدا SARS-CoV-2 نیز در آینده از طریق ایالات متحده است. قریب به اتفاق تعدادی از مسافران که به پایان رسید تا آوردن این ویروس به کانادا انجام آن را از طریق ایالات متحده آن را تا مارس 24 حدود یک هفته پس از اتاوا بیشتر یا کمتر تعطیل بین المللی واردان که “جامعه انتقال” غالب علت عفونت در کانادا.

داستان علم می گوید نه نوع به جاستین ترودو دولت—نه چندان زیادی برای نگه داشتن کانادا مرزهای باز پس از توسعه یافته ترین کشورها بسته شده بود ایشان اما برای تحمیل انواع ناشیانه اجرا شده در فرودگاه غربالگری اقدامات است که مطالعات علمی تا به حال به عنوان ارزیابی تا حد زیادی بی فایده—از جمله مهم مطالعه همکاری نویسنده دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر.

اما علم بیشتر به طرز وحشیانه ای disfavours چندین انکار و دروغ “روایت” منتشر شده توسط مقامات چینی همراه با این که چندین تکرار نکات در برابر ممنوعیت سفر و در برابر “stigmatizing” چین است. اگر شما به دنبال تمام ژنتیکی ردپای SARS-CoV-2 در پشت سمت چپ عقب همه آنها منجر به ووهان.

پس چرا ما نمی توانیم آن را ببینید میاد ؟

در آوریل 20, بین المللی وزیر توسعه کارینا گولد منتشر خواندنی از یک مکالمه او می خواهم که با مدیر کل Tedros نشان می دهد آنها تا به حال هر دو توافق وجود دارد “نیاز حیاتی” برای بررسی این که دست زدن به این بیماری همه گیر. اما چنین بررسی روش عمل استاندارد برای که و آن را بعید است که یک اجرا از آسیاب داخلی بررسی خواهد ریختن مقدار نور در سوال.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به طور موقت به حالت تعلیق در ایالات متحده کمک به کسانی که در انتظار یک نقد و بررسی از این سازمان بحث احترام به پکن همواره محتمل حساب از حوادث. اما جدا از کانادا حتی کسانی که متحدان آمریکا که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت هستند و به شدت به انتقاد از این که دست زدن به همه گیر و پکن را سرکوب اطلاعات در مورد حوادث در ووهان.

مرتبط با: اتحاد coronavirus ما بخشی با ما حریم خصوصی آنلاین?

پس از یک کنفرانس تلفنی میان G7 وزیران در آوریل, وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab به خبرنگاران گفت: انگلیس می خواهد یک “شیرجه عمیق” بررسی علل این بیماری همه گیر و چگونه آن را خارج از کنترل در ووهان. “من فکر نمی کنم ما می تواند شانه خالی کردن از که در آن باید محور با علم” Raab گفت. بریتانیا نمی تواند به عقب برویم به “کسب و کار به طور معمول” با چین پس از آنچه اتفاق افتاده است او اضافه شده است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت که او در نظر دارد برای انجام تحقیقات مستقل در میان دیگر کشورهای عضو سازمان ملل در سازمان بهداشت جهانی تصمیم گیری بدن که نظارت که. در پاسخ چین سفیر ایران در استرالیا تهدید به تحریم شراب استرالیا-صادرات و مشکلات برای استرالیا صنعت گوشت و همچنین به عنوان شبح از یک چینی توریستی تحریم.

حتی در شرایطی مناسب پرس و جو در حال حاضر شناخته شده حقایق بگویید یک, قانع, محکم, داستان.

در هفته منتهی به پکن Jan. 20 پذیرش که خطرناک ویروس جدید در ووهان شد مسری بین مردم دو استانی حزب کمونیست تجمعات اجازه داده شد به جلو بروید در ووهان و هوبئی. مقامات حزب در استان ووهان برگزار عظیم آن سالانه Jan. 18 سال جدید قمری ضیافت با حضور دهها هزار نفر از مردم دو روز قبل از پکن اعلام کرد آنچه در آن تا به حال شناخته شده برای هفته: این ویروس که به نام آمد SARS-CoV-2 بود به راحتی قادر به پخش بین مردم است.

توسط Jan. 20 وحش در حال حاضر رها شده است بر جهان است. که روز بسیار ایالات متحده گزارش داد که اولین مورد به چه کسی است. به طوری که کره جنوبی. صدها نفر از مردم با ثبتشده علائم کروناویروس جدید بیماری در حال حاضر در بخش اورژانس در سراسر استان هوبی و در جای دیگر در چین است. در Jan. 10 اولین مرگ در چین رسما تایید کرد. 61 سال از Huanan بازار خوشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im