خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام در پایین صفحه به آن تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

میراث وزیر استیون guilbeault را از دست آموخته بیش از آخر هفته که نمونه کارها خود را است یک میدان مین و کار او این است که به یک انسان کشتی مین جمع کن. Guilbeault را از دست گفت: CTV را سوال دوره است که به عنوان بخشی از یک جارو تعمیرات اساسی فدرال رادیو و تلویزیون و مخابرات, قوانین, قوانین جدید خواهد نیروی رسانه ای سازمان به درخواست برای مجوز از برخی از مرتب کردن بر اساس.

که تنظیم کردن زنگ هشدار در همه جا—رسانه های خبری را با مهربانی به مقررات دولتی—و اولین چیزی که صبح دیروز guilbeault را از دست روشن خود را یکشنبه اعلام. او گفت: نبود او با اشاره به اخبار رسانه ها بلکه سازندگان و توزیع محتوای فرهنگی. در واقع پنل است که توصیه می شود قوانین جدید به طور خاص معاف “الفبایی محتوای اخبار.” محافظه کاران مانند ارین اوتول و میشل Rempel گارنرکه بلافاصله محکوم درک از حد خود تجاوز نمی متقاعد شده.

گسترش واجد شرایط بودن برای خدمتکار نباید عجله شود: جین Philpott و جودی Wilson-Omar پیوست نیروهای maclean’s به اصرار احتیاط به عنوان دولت فدرال در نظر گسترش کانادا پزشکی مرگ کمک قانون فراتر از کسانی که برای آنها مرگ است “قابل پیش بینی” آینده است. یک کبک حکم دادگاه مجبور به دست دولت و سیلی برسانیم اصلاح قانون—اما Philpott و ویلسون-Omar (وزرای سابق بهداشت و عدالت به ترتیب زمانی که قانون نوشته شده بود) می گویند طولانی سوال در مورد حق قانونی تعادل نمی تواند حل و فصل با عجله.

بسیاری از پزشکان در حال حاضر به منظور تسریع در روند طبیعی در حال مرگ خود را داده نقش سنتی برای تسکین درد و رنج است. وجود دارد, اما یک کیفی و اخلاقی تمایز بین شتاب مرگ است که در حال حاضر نزدیک و پایان دادن به یک زندگی است که انتظار می رود باقی بماند. این است که هیچ کوچک تقسیم کنید. آن وقت در مجلس به در نظر گرفتن پیامدهای این ممکن است برای پزشکان و تمایل خود را برای شرکت در یک چارچوب گسترده تر برای مرگ کمک.

تجارت وزیر مری Ng خاموش است به آفریقا برای یک هفته و سه کشور تور. Ng خواهد سر به یک معدن کنفرانس در آفریقای جنوبی و پس از آن تور اتیوپی و کنیا با کانادا, پاک, شرکت های فن آوری. در اتیوپی, Ng ملحق خواهد شد تا با نخست وزیر جاستین ترودوخواهد شد که حضور در اجلاس سران اتحادیه آفریقا. ترودو را نیز سر به سنگال. اما مفهوم ضمنی در اینجا.

این ساعت به شدت می خواهد برای برنده شدن یک غیر دائم کرسی در سازمان ملل از شورای امنیت. کانادا استفاده می شود برای برنده شدن دو سال از نظر در مورد یک بار در دهه, اما نه نشسته در آن جدول از سال 2001. آفریقایی آرا دیده می شود به عنوان کلید پیروزی در برابر نروژ و ایرلندکانادا رقابت برای یک “اروپای غربی و دیگران” صندلی. (این “دیگران” نیز شامل استرالیا و نیوزلند و اسرائیل است.)

برنامه های آینده هم به هوایی سالم کانادایی ها به دام افتاده در قرنطینه شهر ووهاناین کانون رمان شیوع کروناویروس در چین است. هیچ شرکت جدول زمانی برای تخلیه اما مقامات فدرال و گفت: 280 کانادا دارندگان گذرنامه و 24 نفر دیگر درخواست یک نقطه در یک پرواز اجاره. کسانی که از یک نقطه خواهد بود پرواز به CFB ترنتون که در آن آنها را از هم جدا و نظارت برای 14 روز قبل از آنها می تواند بازگشت به خانه. مقامات چینی اجازه خواهد داد که در کانادا اقامت دائم با بچه ها به هیئت مدیره پرواز.

دو منبع نزدیک به نخست وزیر” گفت: CBC News که تک منابع را 20 دلار-میلیارد دلار نفت ماسه پروژه می تواند یک نور سبز با یک شرط: آلبرتا را مجبور به تصویب یک قانون است که نیروهای استان به آمار net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. به عنوان اگر در نشانه Teck منتشر شد طرح خود را دیروز به—منتظر—رسیدن به کربن بی طرفی تا سال 2050.

این مستراح دفتر شورایشاید جای تعجب نیست که به طور منظم می پرسد نظرسنجی به جمع آوری گروه های تمرکز برای تست پالس ملت است. یک گزارش که به تازگی منتشر شده آنلاین بر اساس نظرسنجی از تابستان گذشته به حفر لیبرال سیاست آب و هوا. گروه تمرکز در Mississauga, Ont., باری, Ont., Miramichi N. B. و وینیپگ ابراز شک و تردید و سردرگمی در مورد چگونگی فدرال قیمت کربن در واقع کار می کند. اما همه آنها به طور گسترده به حمایت از ممنوعیت پلاستیک است که در آن کار می کند.

این را تیتر: امروز مجلس بودجه خواهد شد و انتشار یک گزارش با این unsexy عنوان: “بررسی مالی و توزیعی و تحلیل فدرال کربن سیستم قیمت گذاری.” به نحوی که سازمان برنامه و بودجه هرگز به کار بیش از حد سخت در گرفتن توجه هر کسی را به ویژه هنگامی که آب و هوا در فایل زیر میکروسکوپ.

قبل از بودجه smorgasbord: خانه کمیته مالی را صرف بیشتر از امروز شنوایی از نوع از افرادی که زمین بودجه اولویت به اتاوا: آتش نشانان بازنشسته مردم, دانش آموزان, حسابداران دانشگاه کارلتون پروفسور ایان لی, شهرستانها, C. D. هاو موسسه اتومبیل نمایندگی های اپراتورهای هتل و بسیاری از بیشتر. کریسمس در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de