برای کانادایی ها در یک خوابگاه در پرو coronavirus آنها را به دام افتاده در اتاق خود را

اتاوا پرواز صدها کانادایی از پرو. این Torontonians ترس آنها نمی دریافت کمک از داخل در قرنطینه برای حداقل یک ماه دیگر شاید.

گرگ Bestavros کردم ایمیل در روز پنج شنبه صبح که صدها نفر از کانادایی ها به دام افتاده در یک پرو, کوه شهرستان بودند از جان گذشته برای دریافت: دولت کانادا است که اجاره یک هواپیما به Cusco, به شهروندان در بازگشت به خانه.

Bestavros و نامزدش, مارینا دارد نمی تواند دریافت بلیط. آنها مجاز نیست. 29 ساله هستند و نه حتی اجازه خروج از خوابگاه خود در کوسکو مرکز شهر به یک پیاده روی آرام از طریق سبزی از پلازا سان فرانسیسکو پایین بلوک. به عنوان اولین کانادایی پرواز از این شهر تاریخی در جمعه تورنتو, زن و شوهر خواهد به صرف روز سه اجباری 28 روز قرنطینه در اتاق کوچک.

یک مدیر در Parawina خوابگاه گفت Bestavros, دارد و از سوی دیگر حدود 100 مهمان در مارس 24 که دو نفر اقامت وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. بنابراین دولت پرو بود سفارش همه به ماندن در داخل خوابگاه به مدت حداقل چهار هفته Bestavros می گوید maclean’s.

“آنها به ما گفت که ما در اینجا می تواند برای یک ماه اگر ما همکاری کنند و تا سه ماه اگر همه چیز کار نمی کند به درستی” او می گوید.

مربوط به: اینجا اتفاقی کارگران خط مقدم نگه داشتن غذا بر روی میز خود

این زن و شوهر و هفت همکار کانادایی اقامت در خوابگاه در حال برق امید در اوایل این هفته زمانی که امور جهانی کانادا اعلام کرد که تا به حال امن اجازه به زمین سه پرواز در لیما پرو پایتخت به کشتی در برخی از هزاران نفر از کانادا مسافران در بازگشت به خانه. اما اضطراب رز در میان مهمانان هنگامی که کلمه رو که خوابگاه را برانگیخت افتاده بود بیمار و گرفتن تست شده و پس از آن امید به ترک از بین میره با کلمه گیر کرده بود, در واقع آمار Parawina.

Cusco, میراث جهانی یونسکو و پایه به صورت سالانه میلیون ها نفر از بازدید کنندگان به صعود به باستان Incan ارگ ماچو پیچو که 90 دقیقه پرواز از لیما یا 23 ساعت کوهستانی سوار اتوبوس— butthe کشور بسته بودند حریم هوایی خود را و کلمپ پایین در جاده سفر هفته گذشته در تلاش برای مهار گسترش coronavirus. پس از اتاوا امن تورنتو-Lima پرواز در اوایل این هفته امور جهانی هشدار صدها کانادایی ثبت شده در کوسکو که این گروه تا به حال اجاره یک کلمبیا هواپیمایی به آوردن برخی—و نه همه آنها از کوسکو به Lima, برای ارتباط با تورنتو محدود پرواز. هشت صد کانادایی پرواز خانه در دو پرواز از پرو این هفته است.

دولت را به روز رسانی ایمیل آمد با مشاوره مشخص شده “مهم است.” آن می گوید: “مقامات پرو قرار داده اند برخی از هتل ها/خوابگاهها تحت رسمی قرنطینه. اگر شما به اقامت در یکی از این خواص را نمی خرید یک بلیط برای این پرواز به ما توصیه شده است که هیچ کس مجاز خواهد بود به ترک محل.”

Bestavros دارد و در حال حاضر انتظار می رود این تست مثبت در خوابگاه خود را به احتمال زیاد ترک آنها گیر کرده است. همه چیز شروع شده بود به دنبال تلخ برای آنها چند روز پس از سفر خود را در پرو برای عروسی یکی از دوستان آغاز شد و در مارس 12, قبل از اینکه بیشتر از نیمکره غربی آغاز شده بود مستندات و توده مرز تعطیلی و چند اقدامات انجام شده در پرو.

مرتبط با: کانادایی ها بیشتر ایمان در دولت برای رسیدگی به کروناویروس از آمریکایی ها و استرالیایی ها—و کمتر ترس برای زندگی خود را

آنها هنوز هم در لیما در مارس 15, وقتی که, غذای هشدار از نمایندگان مجلس کانادا برای مسافران برای بازگشت به خانه آنها تلاش ناموفق برای پرواز کتاب خانه از وجود دارد. این زن ادامه داد: بعد با برنامه ای برای بازدید از کوسکو. هنگامی که وجود دارد آنها را شنید در یک رستوران است که مرزها و فرودگاه ها خواهد دید روز بعد. پس این جفت ارز درهم به کتاب های آنلاین هر پرواز بازگشت به لیما یا خانه اما همه چیز کامل بود.

Bestavros دارد و صرف یک هفته اجتناب از توریست پسند شهرستان شدن هوای تازه تنها در خوابگاه خود را در حیاط و غذا خوردن در مجاور رستوران—تمرین مرتب کردن بر اساس اجتماعی فاصله آنها می دانستند که آنها می خواهم به رعایت زمانی که آنها بازگشت به کانادا. در حالی که آنها در انتظار کانادا کمک به آنها را تماشا می کردند دوستان و هموطنان مهمان از مکزیک دریافت عودت به آن کشور است. “من انتظار می رود که از دولت ما شاید برای اولین بار گفت:” Bestavros. او احساس کانادا پاسخ فاقد ضرورت است.

زمانی که آنها آموخته همکار مهمان شدن بودند coronavirus آزمون Bestavros و تو فانوس شروع به صرف تمام روز بیشتر در داخل اتاق خود را. در حال حاضر که این آزمون برگشتم مثبت ماندن قرار داده است تا حد زیادی منظور از خوابگاه مدیریت. آنها می تواند به صرف یک ساعت در مناطق مشترک استراحت—تا زمانی که بیش از 20 مهمانان وجود دارد در همان زمان. در وعده های غذایی در اتاق ناهار خوری هر مهمان دارای یک اختصاص داده بشقاب و کارد و چنگال. خوردن آنها در شیفت برای جلوگیری از ازدحام. آنها دستور به پوشیدن ماسک در اطراف دیگران است. تورنتو و شوهر رزرو یک اتاق با حمام خصوصی اما هیچ کدام در دسترس بودند; آنها باید با انجام کار مشترک مرکز جایی که آنها خود را بشویید undergarments و تلاش برای جلوگیری از دست زدن به هر چیزی که می تواند گسترش ویروس.

“این یک بیت از یک مجلل زندان—که آنچه در آن احساس می کند مانند” دارد می گوید. “و به تصور کنید که در اینجا به سه ماه است…”

“F–پادشاه بزرگ” او را نامزد تصدي در sarcastically.

مرتبط: بله این یک جنگ است. آیا رهبران ما می دانیم آنچه که بدان معنی است ؟

آنها نگران بیمار شدن نگرانی: که لمس که درب ؟ که ظروف? خواهد شد که در آینده نشان می دهد علائم ؟ آنها واقعا اینجا گیر تا اواخر مارس یا دیگر ؟ “این یک آزمون بزرگ برای من سلامت روان در حال حاضر. آن را واقعا در نظر گرفتن تلفات در من” دارد می گوید.

او با این نسخهها کار برای شرکت های دارویی او کار می کند در تکنولوژی. آنها نا امید که کانادا پاسخ آهسته بوده است برای رسیدن به Cusco, حتی وزیران و مقامات دولتی تگرگ تلاش خود را برای شروع به بازگرداندن شهروندان و دارندگان اقامت دائم از پرو پس از مستقیم دولتی مذاکرات است. “به عنوان کانادایی ما انتظار می رود به یک سطح از مداخله است که در حال حاضر در اینجا یک سطح ارتباطی که من فکر می کنم فقط حداقل” Bestavros می گوید.

در پاسخ به سوال در مورد کانادایی ها در این خوابگاه امور جهانی با ارسال بیانیه ای که به طور مستقیم آدرس مهمانان ای به دسترسی دولت-چارتر پرواز خانه و یا در آینده اقدامات لازم برای کمک به آنها. “ما در حال کار برای کمک به عنوان بسیاری از کانادایی ها که ممکن است به خانه بازگشت اما برخی ممکن است باقی می ماند در خارج از کشور برای یک نامشخص مقدار از زمان ، T همه کانادایی ها که مجاز به دریافت بلیط پرواز از کوسکو و لیما صورت چک های بهداشتی قبل از سوار شدن و اجازه داده نخواهد شد در صورتی که یک تب و سرفه یا تب و مشکلات تنفسی است. او بخش تبدیل شده به یک 24/7 کنسولی پشتیبانی سازمان تنظیم پروازها از چند کشور و کمک به فردی مقدمات سفر که در آن ممکن است.

یک مدیر با Pariwana خوابگاهها تایید خود را Cusco محل دو تایید موارد coronavirus و از آنها جدا شده همکار مهمانان. هیچ کس نمی تواند ترک یا وارد خوابگاه بدون مجوز از مقامات دولتی Maritza کند گفت Maclean را در ایمیل.

Bestavros و دارد در یک اتاق خصوصی دارای دو تخت کوچک. وجود دارد هیچ جایی برای آویزان کردن لباس. وجود دارد حداقل یک دیوار وصل به طوری که آنها می توانید نگه داشتن گوشی برای شارژ ثابت ساعت برقراری ارتباط با خانواده و دوستان بازگشت به خانه و تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد بازگشت به خانه. وجود یک پنجره برای نسیم ارائه یک نمایش از شهرستان و کوه بوده و قادر به کشف . میله پوشش قاب پنجره.

می گوید Bestavros: “من سرگرم ایده شکستن آنها را و فقط گرفتن.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de