مجبور به زندگی آنلاین ما در حال تحقق آنچه مهم وجود ندارد

اسکات گیلمور: قبل از اینکه من هرگز فکر نمی کردم دو بار در مورد کلیک کردن به آمازون. در حال حاضر من کلیک کنید و به کسب و کار محلی—نوع مکانی که حفظ جوامع ما.

بیماری های همه گیر (به نظر میرسد) را انزوا و اضطراب و پیش بینی. که حس می کند. کمی از این آرامش است و ما همه می خواهم به می دانم که چگونه آن را به پایان می رسد اما ما چند رویه که در برابر ما می تواند ساخت ، بنابراین ما در حال کاهش به کمتر یا بیشتر مطلع حدس زدن. تعداد زیادی از آن.

قبل از آن در وجود دارد روزانه پیش بینی از نرخ ابتلا به عفونت و قابلیت خمیدگی منحنی. سپس ما انباشته شده در بالا پیش بینی بلندی سقوط اقتصادی. اقامت در هفته مستند سیاستمداران و اپیدیولوژی شروع به پیش بینی زمانی که آن را تمام به پایان—شاید هفته آینده احتمالا در ماه آینده مطمئنا قبل از پاییز.

نزدیک به خانه ما پیش بینی شده است که ما را اجرا خواهد کرد از مواد غذایی و نیاز به دوباره فروشگاه مواد غذایی نقاب و چکیدن در Purell. در پشت ذهن ما بسیاری از ما در تلاش بوده اند به محاسبه ما در نقطه شکستن است—آن را در اطراف گوشه و یا آن را در حال حاضر اتفاق می افتد هفته پیش ؟

و در همه جا در تلویزیون و در چاپ ما احاطه شده توسط صدای بلند پیش بینی است که “همه چیز تغییر خواهد کرد” پس از این است که بیش از همه. جهان خواهد بود بیشتر تقسیم شده است. گردشگری است که یک چیزی از گذشته. دست دادن انجام می شود. دفتر مرده است.

در این مورد من بیشتر خوش مشرب تر از بسیاری از. من معتقدم که ما را تقریبا به ناچار به بازگشت به ميانگين است. ما را دوست داشت قبل از سفر ما سفر خواهد کرد دوباره. رستوران ها دوباره باز خواهد شد. دوستان خواهد بود در آغوش گرفت.

ادامه مطلب: مردم خطر مرگ پس ما می توانیم در خانه بمانند. ما نیاز به پرداخت این بدهی.

بشریت شده است از طریق تعداد بی شماری از بیماری های همه گیر و در حالی که آثار همیشه باقی می ماند جهان در نهایت می رود. از تجربه شخصی خود من بازگشت به غرب آفریقا را پس از ابولا, همه چیز نگاه قابل ملاحظه همان—به غیر از درد فقدان برخی از صمیم قلب از دست رفته مواجه است.

اما آن است که بسیار ممکن است من اشتباه کنم و برخی از چیزهایی که خواهد بود به طرز محسوسی متفاوت است. یکی از این ممکن بود که چگونه ما فروشگاه. قبل از همه گیر وارد, وجود دارد برخی از بسیار بزرگ شیفت در حال حاضر اتفاق می افتد. مراکز در حال مرگ بوده اند برای سال ها و مغازه های محلی به نظر می رسید به مقصد به محو شدن دور هم. در جای خود بزرگ چند ملیتی خرده فروشان مانند خارج شده و به ظاهر غیر قابل توقف و بازار های آنلاین مانند آمازون به مقصد برای تبدیل شدن به تنها منبع ما برای همه چیز از مواد غذایی به قطعات خودرو.

من تا به حال به عهده گرفت که coronavirus تنها سرعت بخشیدن به این تغییرات. مستندات به حال گرسنگی بیشتر آسیب پذیر کوچک خرده فروشان می روم تنها جف بزوس برای پر کردن شکاف. و با توجه به ارزش خالص را افزایش داده است میلیاردها دلار در چند هفته گذشته که هنوز یک احتمال واقعی است.

اما نشانه هایی وجود دارد چیز دیگری اتفاق می افتد. Shopify است (از دیروز) کانادا بزرگترین شرکت. آن است که یک خرده فروشی آنلاین پلت فرم است که کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک فروش آنلاین. و آن را با این نسخهها کار واقعا خوبی ارائه خدمات برای بیش از 1 میلیون کسب و کار در بیش از 175 کشور جهان است.

Shopify خود را منتشر فصلنامه نتایج این هفته و آن را شامل برخی از اطلاعات جالب. برای مثال تجار خود هستند و جای تعجب نیست که شاهد یک افزایش قابل توجهی در فروش آنلاین, اما این است که همراه با افزایش نامتناسب در کسب و کار محلی. به عبارت دیگر مردم بیشتر خرید آنلاین, اما آنها همچنین پیدا کردن کسب و کارهای محلی برای خرید از.

چرا ؟ محدود به محله ما وجود ندارد و سوال ما همه تجربه ناگهانی قدردانی برای جامعه محلی ما. و با قدردانی می آید برخی از ترس برای ایمنی از کسانی که در اطراف ما زندگی می کنند و برای سلامت کسب و کارهای محلی. قبل از من هرگز فکر نمی کردم دو بار در مورد کلیک کردن بر روی آمازون برای چیزی. در حال حاضر من کلیک کنید به یک کسب و کار محلی با خوشحالی کشف آنها نیز آنچه که من نیاز دارند. و بهتر است من قادر به راه رفتن پایین برای یک منظقه انتخاب کنید تا به جای انتظار برای تحویل.

در واقع در طی 8 هفته شده است وجود دارد تنها یک چیز من بود قادر به پیدا کردن (آنلاین) در داخل راه رفتن فاصله از خانه من. در برخی موارد, آن را کمی گران تر اما آن را در دست من به سرعت بیشتر و پول من به پایان رسید تا با یک همسایه نیست با یک میلیاردر در سیاتل.

نه اتفاقا این پژواک مشابه پویا اتفاق می افتد در سطح ملی است. کشورهای در حال ناگهان متوجه آنها تکیه بیش از حد به شدت در زنجیره تامین است که کشش به چین و نه قابل اعتماد تر (البته گاهی اوقات گران تر) صنایع محلی. و مانند ما و دولت ما در حال محاسبه است که این هزینه اضافی است که ارزش آن اگر آن را ایجاد یک بیشتر انعطاف پذیر جامعه است.

این ارتباط به ما فوری جامعه ما قدردانی کسب و کار است که حفظ محله ما یک چیز است که Covid-19 تغییر کرده است و آن را ممکن است یک تغییر است که مردد است.

ما شده اند تشویق همراه با همسایه های ما محلی برای کارگران خط مقدم. ما در حال تکان در دیگر نقاب از چهره که با مهربانی عبور ما به طور گسترده ای در خیابان. ما شده اند تا پوشش (با هم اما جدا از هم) در حال انتظار برای ورود به محلی ما بقال. و ما متوجه شده است که حتی با زوم جلسات و دیجیتال, خرید, ما واقعا نمی آنلاین زنده. ما شخصی جهان است locatable محدود و آسیب پذیر است. و به نظر می رسد که این درک است که منجر به صرف پول ما متفاوت است. اگر این تبدیل به یک میراث از همه گیر آن خواهد بود خوش آمدید یکی.

بیشتر توسط اسکات گیلمور:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im