سابق Austin دبستان ستاره Flagg نشانه NWHL مقابله

Caty Flagg یکی نیست به استراحت در laurels.

حتی پس از امضای یک قرارداد حرفه ای با بوفالو Beauts ملی هاکی زنان لیگ سابق Austin دبستان ستاره goaltender می تواند در بر داشت در اوایل صبح و حد عالی رساندن مهارت های خود را با امی Zappen به عنوان بخشی از آن را متوقف کند Goaltending.

“من کار کردن با آنها را از این کلاس هشتم” Flagg گفت. “ما skated با همان گروه برای بیشتر از آن زمان است. امی شده است یک دلیل بزرگ برای من موفقیت است.”

Flagg مطمئن بود او را جلب چقدر طرفدار هاکی توجه پس از بسته بندی تا حرفه ای خود را در UMass-بوستون اما او یکی نیست به راحتی تسلیم شود. پس از یک سری از تماس های بوفالو رسیده و ابراز علاقه.

“من صحبت با مدیر کل مقابله الیور و آن را عالی” Flagg گفت. “او به من گفت که خود را دستیار مربی (مت Bak) می توانید به من از طریق ایمیل و آنها را انجام داد. خیلی عالی بود برای به دست آوردن یک قرارداد.”

فلگ بازی خود را بالا مدرسه هاکی در Austin دبستان و ظهور به عنوان یک دروازه بان برتر در روزهای سه فصل بین لوله ها. او نوشته شده 1.01 گل در برابر متوسط به عنوان یک دانشجوی سال دوم با 10 shutouts اضافه کردن شش shutouts به عنوان یک تازه وارد در پیشرو در Cougars را به Div. 1 حالت نیمه نهایی.

Austin دبستان در نهایت از طریق شکست در Flagg ارشد نجومی. این شرکت با ارزش ترین بازیکن کاتولیک کنفرانس Flagg رفت 22-2 شده و 10 shutouts از جمله 1-0 برنده بیش از آرلینگتون کاتولیک در دولت نهایی.

“این باور نکردنی بود. که بخشی از تیم اول را به نفع خود دولت عنوان بسیار ویژه بود” گفت: Flagg که همه متوقف 25 عکس در برد. “یکی از بهترین دوستان من کایلی Currier گل تنها هدف و آن چیزی است که ما هنوز هم بحث در مورد این روز است.”

Austin دبستان مربی استفانی چوب می دهد Flagg اعتبار زیادی برای گرفتن برنامه به سطح بعدی. او نمی کرد که بوفالو در زمان یک فرصت در امضای Flagg به رقابت برای شروع کار.

“Caty سزاوار همه چیز را به او کردم او تا به حال فوق العاده دبیرستان شغلی و من فوق العاده خوشحال برای او” چوب گفت. “بازی او ادامه داد: برای پیشرفت در وقت خود را در اینجا و من تا به حال هیچ شکی نیست که او بروید و واقعا موفق کالج حرفه ای.”

فلگ خود را صرف دو سال اول در دانشگاه جدید انگلستان قبل از انتقال به UMass-بوستون. پس از به اشتراک گذاری goaltending وظایف به عنوان یک کاربر (3-6-1 با یک 1.99 GAA), Flagg شکوفا به عنوان یک ارشد. او رفت و 12-11-3 با فوق العاده 1.84 اهداف برابر میانگین و .942 صرفه جویی در صد.

“ما واقعا با اتکا بر او بسیار گفت:” UMass-بوستون مربی Dom Lozzi. “او کسی است که واقعا مقدار زیادی از کار در پشت صحنه به بهتر شدن دروازه بان. او همیشه خودش را برای تبدیل شدن به بهتر و انجام هر آنچه که بهترین است برای این تیم است.

“او فرصت داده اینجا و به چالش افزایش یافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de