اسقف سابق Feehan standout Monique LeBlanc طول می کشد بیش از بسکتبال زنان برنامه در قهوه ای

مونیک LeBlanc را در مسیر تبدیل شدن به سر زنان مربی بسکتبال در دانشگاه براون آغاز شد اسقف Feehan دو دهه پیش.

سه-ورزشي standout, LeBlanc نمی تصور می کنیم در آینده در مربیگری پس از آن اما اد Gagnon نیست تعجب او آمد در اطراف آن.

Gagnon درگیر در مربیگری در سطح مدرسه و کالج برای بیش از 50 سال مربی LeBlanc در فصل ارشد در اسقف Feehan خود را در طول یک سال از مربیگری در 1997-98.

“من مربی علامت اشمیت (در حال حاضر مردان سر مربی در سنت Bonaventure) و او همان است که Monique آنها عاشق بازی بسیار و با یک لبخند” Gagnon به یاد می آورد. “مونیک سخت کار می کرد در همه چیز را که آیا آن را در بسکتبال و یا در کلاس درس. او تمایل زیادی و رانندگی به خودش و هر کس دیگری در اطراف او بهتر است و بسیار نادر در یک ورزشکار.”

Gagnon را سلف در اسقف Feehan شد آرتور اندرسون. او مربی LeBlanc برای دو سال و احساس او تا به حال لمس برای تبدیل شدن به یک مربی جایی در جاده ها است.

“من می تواند آن را به عقب و سپس” اندرسون گفت. “او تا به حال یک کار بزرگ اخلاق و که همیشه بخش بزرگی از او. مهم نیست که آیا آن بازی بسکتبال, cross-country یا تنیس او کسی بود که می دانستم که آنچه در آن زمان برای دریافت کار انجام می شود.”

او دلاوری های ورزشی نیست محدود به بسکتبال است. دیرین اسقف Feehan متقابل کشور مربیگری آیکون باب l’homme تکرار بسیاری از همان احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط همکار خود مربیان است.

“او قطعا به حال یک اخلاق کاری قوی” l’homme گفت. “او بسیار رقابتی ورزشکار بود که دو بار کاپیتان تیم من است.”

LeBlanc در ادامه به بازی بسکتبال کالج در Bucknell. سه سال استارت 6-پا به جلو به طور متوسط 5.4 امتیاز و 6.4 ریباند یک بازی در فصل ارشد به عنوان Bucknell برنده پاتریوت لیگ و مسابقات NCAA برای اولین بار در مدرسه تاریخ است.

پس از فارغ التحصیلی در سال 2002 LeBlanc پذیرش یک کار به عنوان یک حسابداری کاردانی در مشخصاتش مالی در هانوفر, New Jersey. یک روز او رخ داده به درایو های هانوفر دبیرستان و تصمیم به متوقف کردن و رفتن داخل برای دیدن اگر کسی در تمرین بود.

یک چیز به دیگری منجر شد و LeBlanc فرود آمد و او اولین مربیگری فرفره به عنوان مدرسه junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده دختران بسکتبال مربی.

“زمان بندی کامل بود به عنوان آنها اتفاق افتاده است فقط به دنبال یک JV مربی” LeBlanc گفت. “رئیس من در مشخصاتش آنها به من اجازه داد به کار برخی از انعطاف پذیری ساعت, به طوری که من می تواند وجود دارد در زمان برای عمل است. من فقط عاشق مربیگری حق دور و من تصمیم این چیزی است که من می خواستم به انجام است.”

LeBlanc نقل مکان کرد در شمال آریزونا که در آن او مدت دو سال به عنوان دستیار به دست آورده و کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش است. او در بازگشت به Bucknell به عنوان دستیار از 2005-08 قبل از رفتن به بازگشت به شمال آریزونا برای سه سال.

او فرود آمد و او اولین مربی کار در مرریمکک در سال 2011. پس از یک رابطه جنسی خشن فصل اول (5-21) این برنامه ساخته شده است گام های بلندی بهبود به 17-12 به عنوان او قرار داده و او مهر خود را بر برنامه است.

دو فصل در مرریمکک بودند موفق ترین در نه سال در راس. رزمندگان برنده 20 بازی در back-to-back فصل از جمله چشمگیر 20-9 رکورد سال گذشته خود را در فصل اول به عنوان یک بخش 1 برنامه.

یکی از ستاره های آن تیم سابق بوستون هرالد همه مدرسی به جلو دنیا Davis-استوارت از ماموریت جدید است. بازی او شکوفا تحت LeBlanc به عنوان او به طور متوسط 18.5 امتیاز 13.6 ریباند و 4.2 بلوک یک بازی است.

“او فقط نگه می دارد این بازیکن را به استانداردهای بالاتر در دادگاه,” دیویس گفت:-استوارت. “او را هل می دهد ما را بیشتر از ما فکر می کنم ما می توانیم.”

یکی از 20 برنده آمد Nov. 26 هنگامی که Merrimack رفت و در جاده ها به شکست قهوه ای, 72-57. LeBlanc هرگز فکر نمی کردم برای یک دقیقه است که پنج ماه بعد او خواهد بود مربیگری چند تن از کسانی که در همان خرس قهوه ای.

“که هرگز حتی به ذهن من” گفت: LeBlanc که بزرگ شد در کامبرلند, Rhode Island. “ما این بود اول فصل در بخش 1 به طوری که هر بازی خاص بود. من فکر بود برای به دست آوردن یک پیروزی برای رفتن به شکرگزاری شکستن.”

LeBlanc لذت تجربه او در مرریمکک اما گفت که این فرصت را به مربی در قهوه ای بسیار فریبنده است. یک فرصت به مربی 20 دقیقه دور از جایی که او بزرگ شده بود اما فریب مربیگری یک برنامه در لیگ آیوی بیش از حد بود به تصویب.

“آیوی لیگ است و یکی از مهمترین و بهبود لیگ اطراف آن را به یک سطح بالایی از بسکتبال گفت: LeBlanc که استخدام شد مارس 10. “قادر به مربی در سطح بالا از بخش 1 و مخلوط آن را با یک مدرسه معتبر مانند دانشگاه براون با تاریخ غنی خود از آن ساخته شده ویژه. وقتی که من رفت و از طریق فرآیند مصاحبه با مدیر ورزشی جک هیز من یاد گرفتم که چگونه منحصر به فرد یک محل قهوه ای است.”

LeBlanc هیجان زده بود به زمین قهوه ای اما ارزشمند او در Merrimack.

“این دشوار است زمانی که شما سرمایه گذاری زمان زیادی در این برنامه وجود دارد به هیچ وجه آسان به می گویند شما در حال ترک” LeBlanc گفت. “این سخت بود برای من … من تجربه بسیاری از نقاط عمده در زندگی من در Merrimack. من را به پایین ریشه های من در آنجا مطرح شده یک زن و شوهر از دختران (اوری و Vivienne) بنابراین وجود یک اتصال خاص.”

قهوه ای بود 8-19 فصل گذشته. در حالی که خرس از دست دادن standout جاستین Gaziano (سابق بوستون هرالد تیم رویایی انتخاب از ناتیک) آنها بازگشت پنج بالا خود را شش گلزنان.

“آنها قطعا رفتن به یک تیم است که با انرژی و پخش با هم به عنوان یک تیم” LeBlanc گفت. “ما در حال گونگ به کار سخت و پرواز در اطراف و بازی هیجان انگیز با نام تجاری بسکتبال. ما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن توپ بر روی جرم و مردم را ببینید که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de