سابق بوستون شهرداری نامزد تیتو جکسون دوره نقاهت بعد از coronavirus

سابق بوستون شهرداری نامزد تیتو جکسون است که دوره نقاهت بعد از یک دلخراش نبرد با کروناویروس و ارائه قدرتمند هشدار به دیگر Bostonians: “اقامت خود را در خانه!”

“این ترسناک” جکسون در مصاحبه ای گفت: از مصیبت. “من فقط با تمرکز بر گرفتن بهتر است.”

جکسون را شکست اخبار از ویروس در طولانی Facebook پست نوشتن به دیگران هشدار می دهند: “این ویروس هیچ لعنتی شوخی اگر شما نمی نشستن آن را به شما بنشینید وضع شما و یا حتی شما را.”

44 ساله جکسون سابق شهر بوستون عضو شورا که در حال حاضر مدیر عامل یک ماری جوانا کسب و کار می گوید او برای اولین بار مریض شدم چند هفته پیش پس از حضور در یک جشن تولد با یک گروه کوچک از مردم است.

“آن شب من شروع به بد و سردرد و سپس شروع به عرق کردن در طول شب,” او گفت:. “دوشنبه زیر شروع کردم به بدترین بدن درد همیشه در زندگی من با تمام عضلات خفقان با درد است. من تا به حال تیراندازی درد در مچ پا و زانو. من نیز تا به حال وحشتناک کمر درد در زیر تیغه شانه که احساس بد (در حال حاضر من می دانم که احتمالا درد منشعب از التهاب ریه). طی چند روز اخیر شده است خیلی خوب است فقط با کمی سرفه و بدترین است اگر چه من قرنطینه برای یکی دیگر از 2 هفته به امن است.”

او رسما آزمایش مثبت برای coronavirus در کارنی بیمارستان در مارس 27, و تا به حال این کار دشوار است از اطلاع رسانی به افرادی که با او در تماس نزدیک با.

جکسون بود که با شکست فعلی شهردار مارتین والش در سال 2017, می گوید او به خصوص در مورد کسانی که در جامعه آمریکا که ممکن است رنج می برند از بیماری زمینه ای دیگر مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به کوروناویروس.

“همه مردم از جمله مردم سیاه و سفید می توانید تاج و ما می میرند و از آن بیش از حد, بنابراین نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره” او نوشت: زدودن آنچه که او به نام “شایعات” در جامعه است. “کورونا ویروس ها تبعیض قائل نیست. تاج می خواهد به همه ما است. تاج میخواهد همه ما آن را نمی کند مشخصات آن به دنبال انتقام ویران کردن بیماری و آسیب بر همه کسانی که آن را می تواند رسیدن به.”

جکسون می گوید که او بیشتر بهبود در حال حاضر به جز طولانی و مداوم سرفه. او را به قرنطینه تا آوریل 8, صرف زمان ابتلا تا با خانواده و دوستان و خواندن.

“من مادر من هر روز,” او می گوید.

او بیشتر نمرات خوب به رهبران دولت در ماساچوست در چگونه آنها در برخورد با کروناویروس.

“و آنها انجام یک کار خیلی خوب,” او گفت:.

اما او گفت: او را بیشتر نگران در مورد سیستم بیمارستان گرفتن غیرمنتظره با موارد همین دلیل است که او را تشویق دیگران به خصوص افراد جوانتر — به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im