سابق بوستون افسر پلیس منصوب رئیس خدمات ایمنی در بوستون مدارس دولتی

سابق بوستون افسر پلیس را به عنوان رئیس خدمات ایمنی با بوستون مدارس دولتی و کار خواهد کرد به نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن در طول و بعد از ساعات مدرسه.

رئیس Neva Coakley-گرایس حال حرفه ای حرفه ای با بوستون پلیس و مشغول به کار با دانش آموزان در طول دوره تصدی خود را با توجه به یک اطلاعیه از BPS.

“Neva Coakley-گرایس یک رهبر در جامعه ما که دارای سابقه ارتباط با دانش آموزان و حمایت از مدارس” گفت: شهردار مارتین والش. “رئیس Coakley-گرایس درک اهمیت حیاتی این نقش و قول داده است برای تعامل صادقانه با جامعه لازم را در امنیت عمومی تنظیمات.”

Coakley-گرایس منصوب شد به جای بازنشسته و رئیس اریک وستون که مشغول به کار با BPS برای 34 سال.

“من می دانستم که ماه گذشته زمانی که رئیس وستون به من گفت او گذاشت که کسانی که کفش های بزرگ برای پر کردن گفت:” BPS سرپرست برندا Cassellius. “رئیس وستون در خدمت ما دانش آموزان و کارکنان برای بیش از 30 سال انجام داده است تا با تمایز است.”

Coakley-گرایس را سرپرستی کل گروه است که در حال حاضر استخدام نزدیک به 80 حرفه ای در 55 مدارس.

به واحد خدمات ایمنی و امنیت تیم کار بر روی حصول اطمینان از انتقال صاف در طول روز حفظ امن ورودی به مدرسه ساختمان deescalating و حل و فصل مسائل در مدرسه.

بعد از مدرسه بسیاری از اعضای تیم همچنان به حمایت از دانش آموزان با خدمت به عنوان مربیان به تیم های ورزشی.

“رئیس Coakley-گرایس عمیقا متعهد به جوامع بوستون و دانش آموزان بوستون مدارس دولتی. در تاریخ طولانی با بوستون اداره پلیس او به ارمغان آورد و این تعهد به هر انتساب او تا به حال گفت:” کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص.

Coakley-گرایس می پیوندد BPS در زمانی که به اشتراک گذاری اطلاعات در حوادث به ویژه پس داده-های مسائل با مهاجرت و گمرک.

سرپرست Cassellius تنظیم BPS سیاست در به اشتراک گذاری اطلاعات و تشکیل یک دانش آموز جدید داده های سیاست گروه کاری برای جمع آوری ورودی از اعضای جامعه و توصیه اصلاحات دیگر.

“ایمنی دانش آموزان ما اولویت ما است – و هنگامی که ما می گویند ایمنی ما به منظور ایجاد محیط های که در آن کودکان می توانند به عنوان آنها به ساختمان مدرسه و احساس دوست داشتنی, پشتیبانی و امن” گفت: Cassellius.

Coakley-گرایس تنها زن آمریکایی آفریقایی تبار در خشونت جوانان نیروی اعتصاب و او یکی از تنها رهبران زن به عنوان بخشی از سراسر کشور به رسمیت شناخته شده عملیات Homefront و همچنین عملیات آتش بس عملیات Niteline و بخش خدمات جوانان را به ورود مجدد برنامه.

اخیرا Coakley-گرایس مشغول به کار در تازه حاوی اداره جامعه نامزدی در بشکه.

“ما بخشی جدایی ناپذیر از پارچه در جامعه فرهنگ و محیط زیست; ما در خدمت به عنوان مربیان و مربیان و مدرسان و مربیان حتی در حالی که اطمینان حاصل کرد که همه بیا و برو با خیال راحت گفت: Coakley-گرایس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im