سابق Broncos ستاره Derek ولف در نهایت می شود به بازی برای سامسونگ

9 دقیقه پیش

ووینگس میلز, Md. — درک ولف که او از دست رفته و در عین حال یکی دیگر از فرصت برای پیوستن به Baltimore Ravens زمانی که تیم به توافق ماه گذشته در یک قرارداد سه ساله با عامل رایگان دفاعی lineman مایکل Brockers.

پس از تظاهرات مقابله با Brockers سقوط را از طریق ولف بلافاصله خود گفت عامل برای دریافت در تماس با کلاغ. چندی پس از آن را عامل مقابله با چپ Denver Broncos به امضای یک قرارداد یک ساله با بالتیمور.

“من بسیار خوشحال” ولف گفت: روز جمعه در یک تلفنی. “همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل ، زمانی که همه چیز قرار نیست اتفاق می افتد به آنها. من همیشه فکر می کردم که جا به آن (کلاغ) سازمان واقعا خوب است. من کل زندگی حرفه ای من فکر کردم که. من فکر کردم من که قرار بود به پیش نویس توسط آنها را به بیرون آمدن در سال 2012. من واقعا خوشحالم که من در نهایت وجود دارد.”

ولف در نظر گرفته پرسیدن Broncos به رسیدگی به بالتیمور قبل از سال گذشته تجارت مهلت اما مورد حمایت خارج در تلاش برای نشان دادن وفاداری به تیم است که پرداخت حقوق و دستمزد خود را برای هشت فصل است. اگر چه او یک حرفه ای-بالا هفت کیسه فقط در 12 بازی در 2019, ولف که وقت خود را در دنور بود.

“هنگامی که یک تیم نمی گسترش شما در طول فصل این نوع از نشانه خوبی است که آنها آماده به حرکت در,” او گفت:. “اولین انتخاب من بود کلاغ.”

او گفته بود: “من واقعا نمی مراقبت در مورد پول در حال حاضر. من فقط می خواهید برای دریافت در آن تیم است.”

بالتیمور رفت 14-2 فصل گذشته به لطف بیشتر به یک قوی جرم رهبری کارفرمایی Lamar جکسون که رتبه شماره 1 در NFL در نقاط و کارگاههای عجله. دفاع جامد بود اما در offseason مدیر کل اریک DeCosta تعیین شد به منظور بهبود یک واحد است که اجازه 4.4 متری در هر راش — بدترین در تاریخ حق رای دادن.

با اضافه کردن عامل رایگان کاله کمپبل و در حال حاضر ولف (به جای Brockers), خط مقدم تظاهرات 3-4 دفاع به نظر می رسد به مراتب نیرومند تر.

“هنگامی که من تو را دیدم کاله بود برای رفتن وجود دارد و من می دانستم که برندن (ویلیامز) وجود دارد در حال حاضر آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من” ولف گفت. “من فکر می کنم ما می توانید بهترین خط دفاعی در لیگ برای اطمینان حاصل کنید. ما می توانیم برای شکستن رکورد (کمترین) متری در عجله. من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به خاموش که در اجرای بازی پایین و وقتی که می آید به ما جرم نگه داشتن ما را تا 10 یا 20 امتیاز یک بازی آن را به زشت برای این quarterbacks.”

ولف هدف این فصل این است که برای سالم ماندن (او بازی تمام 16 بازی در تنها سه فصل) بازی خوب و پیروزی در مسابقات قهرمانی.

“من احساس می کنم اگر من می تواند در وجود و اثبات خودم آنها را گسترش دهد من برای چند سال و من می تواند بخشی از سازمان” ولف گفت. “من می خواهم به کمک یک حلقه به شهر.”

ولف و 30 هیجان زده می شود بخشی از یک دفاع که مدت ها پیش ساخته شده است شهرت سختی. او یاد گرفته در مورد tight-knit سازمان فصل گذشته از کارفرمایی جو Flacco بود که معامله از بالتیمور به دنور در ماه مارس 2019.

“من استفاده می شود به خوردن صبحانه با جو هر روز صبح” ولف گفت. “او به من گفت که آن را یک خانواده بزرگ و این چیزی است که من می خواهم به بخشی از.”

ولف بازدید کلاغ’ مرکز آموزش قبل از سال 2012 پیش نویس است. او به پایان رسید تا بودن گرفته شده توسط دنور در دور دوم و در حال حاضر در نهایت 6-پا-5, 285-کوبنده بخشی از بالتیمور.

“من واقعا نمی دانم که خیلی در مورد شهر” ولف گفت: “دیگر از آنها همه چیز در مورد کیک خرچنگ و فوتبال است.”

دسته بندی:
NFL | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im