فرماندار سابق آکادمی lineman مت Peart رود خانه

توسط در حال رشد در برانکس, UConn توهین آمیز مقابله با مت Peart است و عادت به فرهنگ و فن تحسین New York Giants. در حال حاضر او می شود این شانس را به بخشی از حق رای دادن.

با 99 کلی انتخاب در جبرانی بخشی از دور سوم در پیش نویس NFL های غول انتخاب Peart در اواخر ساعت از شب جمعه. Peart ستاره دار برای فرماندار آکادمی قبل از شروع در هر دو طرف از خط حمله برای مدت چهار سال با Huskies. او سومین UConn بازیکن انتخاب شده در این پیش نویس پس از سال 2017 و اولین بازیکن فرماندار آکادمی سر مربی جیم o’leary تا کنون مربی برای رسیدن به NFL.

“من لال من خیلی خوشحال در حال حاضر” Peart گفت. “این عالی است, در حال رشد در نیویورک این بود که تقریبا بخش بزرگی از زندگی من در حال رشد است. که بخشی از یک سازمان مانند غول های شگفت انگیز است.”

غول به یکی از franchises برای رسیدن به Peart برای مصاحبه اما قرمز-پیراهن ارشد اصلا انتظار آنها خواهد بود آنهایی که به او را. نیویورک نیز پیش نویس گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس با چهارمین کلی انتخاب روز پنج شنبه بنابراین بین توماس و 2018 به امضای Nate لحیم رایگان آژانس Peart برخی از کار برای او بریده برای زمان بازی. لحیم کاری, 32, هنوز دو سال باقی مانده در خود قرارداد.

بدون در نظر گرفتن Peart – بیشتر تبلیغ برای خود ظهر در 6-پا-7 و ورزشکاری او را – فقط آماده برای شروع است.

“من واقعا نمی تواند صحبت می کنند در حال حاضر فقط آماده به کار,” او گفت:. “من فقط می خواهم به آن همه من را. فقط نشان می دهد و در سمت راست به کار می کنند.”

Peart بود با مادر خود را زمانی که تماس آمد و آنها در ارتباط با کل خانواده اش عملا به شبیه سازی یک پیش نویس ، همانطور که انتظار می رود همه آنها خوشحال بودند که Peart شد و در نهایت انتخاب چیزی که او خوشحال بود به تجربه با همه آنها.

با نیویورک انتخاب Peart خواهد شد همچنین بازی در همان ورزشگاه به New York Jets بینی مقابله با Folorunso Fatukasi بود که Peart اتاقی برای یک سال در UConn و در خدمت یک نقش مشورتی دارند قبل از پیش نویس فرایند به عنوان دو باقی می ماند بسیار نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net