سابق دانشگاه هاروارد شمشیرباز الی Dershwitz هنوز eyeing المپیک

وقتی که می آید به آینده 2020 توکیو بازی های المپیک, شما ممکن است می گویند که سابق دانشگاه هاروارد ورزشکار الی Dershwitz است “سابر” دندانه دار ببر.

24-در سال Sherbon بومی و نخبگان شمشیرباز که رقابت در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک در تخصص خود را صاحب تمایز بودن نر ایالات متحده برای اولین بار به رتبه شماره 1 در جهان (تا سال 2018) در سابر (همچنین املای صابر). اضافه کردن ادویه به این واقعیت Dershwitz جوانترین رتبه سابر پزشک در میان جهان بالا 25.

همانطور که با تمام المپیک-کالیبر ورزشکاران Dershwitz’ آموزش همراه با یک امیدوار نگرش که 2020 توکیو بازی ها که قابلیت رقابت در epee فویل و سابر برگزار خواهد شد در زمان اگر در همه, با توجه به تهدید ناشی از شیوع کروناویروس در سراسر جهان است.

“در حال حاضر تنها چیزی است که من می توانید انجام دهید این است که آموزش به عنوان سخت به عنوان من ممکن است می توانید اقامت مثبت و اقامت با برنامه. من هیچ می گویند در شرایط جهانی” Dershwitz گفت. “وجود دارد قرار بود یک جام جهانی رویداد هفته گذشته و بدیهی است که همه چیز به تعویق افتاد. هیچ یک از پاسخ اما من مطمئن هستم که هر کس از ایالات متحده در کمیته المپیک به کمیته بین المللی المپیک در حال کار به خارج کردن بهترین راه حل ممکن است.”

در مورد تجربه خود را به عنوان یک جوان شمشیرباز در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک Dershwitz گفت: “این بیش از حد بزرگ از یک لحظه بیش از حد بزرگ از مسابقات به اجازه دهید آن را به سادگی بروید. امیدوارم من را به یک شات دوم در آن و در همان زمان لذت بردن از لحظه,” او گفت:.

در ضمن 6-پا-1 Dershwitz حفظ رویکرد او احساس می کند در نهایت او را به بالای پله از المپیک مدال پلت فرم به آن حد است که او گنجانیده شده است به رژیم هفتگی سه جلسه با مربی شخصی دیوید Miduro در Kingsbury باشگاه در Medfield. نزدیک به دو ساعت تمرینات اجرا حیطه از کار قلب به کشش به مدت سه وزنه جلسات. مربی و دانشجو باید مشورت برای پنج سال گذشته و با هماهنگی متقابل برنامه ای است که مزایای Dershwitz’ هدف دراز مدت است.

“این بسیار سازنده و این یک برکت و رحمت به خانه و قادر به آموزش تمام وقت” گفت: Dershwitz که با این نسخهها کار در درجه اول در ایجاد همسترینگ زانو و کمر, مناطق که اغلب تبدیل شدن به آسیب های مربوط به نقاط مشکل برای هر شمشیرباز با توجه به lunging جنبه از لبه تیز شمشیر خود را.

تاریخچه سوابق استفاده گسترده از سابر به عنوان یک منحنی سلاح نظامی در طول جنگ های ناپلئون. بر خلاف مدرن فیلم و تلویزیون است که به مدت طولانی به تصویر کشیده Errol Flynn and Basil Rathbone میگیرد و پریدن یک دست کردن نرده یک دست یا مثل زورو جهش از یک بالکن فویل در دست سوار دور برای مبارزه با, یک روز دیگر, واقعی, ورزش شمشیربازی منظم تر دشوار و مغزی. سابر مورد استفاده در این ورزش است که در حال حاضر نازک تیغه مستقیم. سپس دوباره Dershwitz خواهد یک قهرمان اکشن در هر عصر است.

“من مربی (Zoran Tulum) به من توضیح داد که آن را واقعا یک بازی روانی شطرنج گفت:” چپ دست Dershwitz که به طور کلی راهنمایی مقیاس در 175 پوند است. “من می گویند بر خلاف معمول ادراک آن را بسیار خلاق تر و شامل جزئیات بیشتر. شما باید مواد منفجره با بازوی خود را و شما باید سریع ، اگر شما سریع پا شما می توانید حریف خود را از دست ندهید. اگر هر دو نفر ضربه حریف خود را در همان زمان داور را به نقطه را به هر کس که در حال حرکت رو به جلو سریع تر است.”

Tulum الی مربی با تیم ایالات متحده آمریکا و بومی بلگراد صربستان. او یک دستیار مربی در دانشگاه هاروارد از 1985-87 و در دانشگاه استنفورد از 1987-1998. Tulum در حال حاضر اجرا می شود زتا شمشیربازی در ناتیک.

Dershwitz معرفی به ورزش بود و به وضوح امور خانواده است. برادر بزرگتر خود فیل که حصار در پرینستون درگیر شد بنابراین الی و دوقلو, خواهر, سالی, برچسب همراه به اردوگاه تابستانی و هم تفریحی شمشیربازی. الی هم بسکتبال بازی چوگان سرپهن و فوتبال رو به رشد اما در نهایت به تصویب رسید شمشیربازی وقت یک بار او رسیده دوور-Sherborn دبیرستان و تبدیل به یکی از بالا رتبه fencers در این سطح در کشور است.

“من شده است درگیر در ورزش پس من احتمالا نه یا 10 سال. این بود که همیشه در من شور و قطعا وجود دارد و از آنجایی که من در سن جوان است. این فقط چیزی است که من لذت می برد انجام می دهند و چیزی که من متوجه شدم من تا به حال یک هدیه برای. به علاوه من همیشه به حمایت از خانواده من و دوستان من,” او گفت:.

Dershwitz برد یک افزایش ناگهانی در ورزش. در سال 2014 او برنده متحده مردانه سابر قهرمانی ملی تبدیل شدن به جوانترین برنده U. S ارشد مردانه سابر عنوان. سال بعد او برنده 2015 جهان Junior شمشیربازی قهرمانی تبدیل شدن به اولین آمریکایی مردان شمشیرباز سابر به برگزاری یک عنوان جهان. در طول راه او موفق به کسب چهار فرد مدال طلا در تابه آمریکا قهرمان و دو بار برنده NCAA تاج فردی و طلا در سال 2017 Maccabiah بازی.

با توجه به Dershwitz خود را رضایت بخش ترین دستاورد تا کنون برنده شد و مدال نقره در سال 2018 قهرمانی جهان در چین. حریف خود را در فینال شد, Kim Jung-هوان از کره جنوبی در یک بازی تصمیم گرفت با یک 15-11 نمره. مسیر برای رسیدن به این مدال در دور Dershwitz را شکست داد و دو بار (2012 و 2016) قهرمان المپیک و سابق اروپا عنوان دارنده آرن melissa prophet از مجارستان 15-11.

“من احساس بزرگ است. من رقابت هست. من به پایان رسید و سال رتبه شماره 1 در جهان است. آن را به من اجازه داد تا منعکس کننده در همه کار سخت است که من در قرار داده,” او گفت:.

Dershwitz می داند که این پنجره برای هر ورزشکار است و کوتاه ترین fencers رسیدن به اوج ورزشی خود را معمولا در اواخر یا اوایل 20s و 30s.

“این سخت است, رقابت در این سطح پس از آن و ماندن در بالا در اواخر سی سالگی” گفت: Dershwitz. “وجود دارد کیم که در اواخر سی سالگی یک مرد روسی. پس از آن وجود دارد که قهرمان المپیک از سال 2004 آلدو مونتانا ایتالیا که یکی از بزرگترین در تاریخ است.

“من فقط نگه داشتن گزینه های من باز است. من ممکن است نگاه به مربیگری در دانشگاه هاروارد و یا انجام کار برای یک سازمان غیر انتفاعی است,” او اضافه شده است. “تعدادی از چیزهایی است که هنوز هم در حال تحول است. من چیزهای زیادی یاد گرفتم و من فکر می کنم من خواهد منحصر به فرد مانند دادن به این ورزش است.”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de