سابق Medfield بالا standout دیلن McNally باعث می شود ایرلندی ملی تیم لاکراس

از طریق بازی, چوگان سرپهن, Dylan McNally می داند احساس به نمایندگی شهر خود و کالج.

اما در حال حاضر Medfield بومی و دوم در Canisius کالج در بوفالو, n. y. احساس می کند و حتی بیشتر مسئولیت به عنوان او می شود این شانس را به بازی خود را برای خانواده و میهن.

با McNally میراث ایرلندی در حال اجرا خود را در رگهای 19 ساله پریدم در یک فرصت منحصر به فرد در تابستان گذشته و حمل فوق العاده ای غرور و افتخار برای به دست آوردن راه خود را بر روی ایرلند مردان ارشد ملی, تیم چوگان سرپهن.

“این یک افتخار” McNally گفت. “من به نمایندگی از یک کشور است. آن را به معنای زیادی به من پدر و مادر ما عموزاده و عمه و پدربزرگ و مادربزرگ من در حال زندگی در ایرلند در حال حاضر, بنابراین هر کس فقط نشئه که من قادر هستم به نمایندگی از تیم ایرلند. من سوپر پمپ مورد آن.”

McNally است که به خوبی در تحصیل خود افتخار ریشه ایرلندی. پدرش کریس متولد شد و در شهر وستپورت در شمال غرب سواحل ایرلند و پدربزرگ و مادربزرگ خود را توماس و مارگارت نقل مکان کرد و در آنجا پس از مهاجرت به بوستون.

کسانی که ایرلندی روابط ایجاد یک فرصت برای McNally به سعی کنید به زمین در یک نقطه در ایرلند تیم ملی, اما آن را تا سال اول در Canisius آیا McNally واقعا شروع به تعقیب او است.

“در حال ایرلندی است که بخشی که من هستم, بنابراین من فکر کردم این امر می تواند بسیار جذاب به نمایندگی از این کشور و آن هدف” McNally گفت.

ایرلند برگزار فايلهاي در سراسر ایالات متحده برای پر کردن فهرست خود را و McNally یک faceoff متخصص رو از طریق یک جلسه در بوستون و دریافت یک آرزو دعوت همراه با فقط 29 نفر دیگر به اردوگاه های آموزشی در Limerick.

چند روز کمپ بود McNally از روی مانع پریدن نهایی برای روشن شدن به عنوان ایرلند محدودتر هم نهایی آن فهرست 23 بازیکن است. McNally تحت تاثیر قرار با خود سریع دست به پیروزی faceoff پس از faceoff و دو هفته بعد او آموخته است که او انجام شده بود مشکل feat با ساخت تیم است.

“به دیلن سن و به بیش از و رقابت یک چالش بزرگ و این واقعیت است که او انجام داده به اندازه کافی برای به دست آوردن این فرصت بزرگ است” گفت: McNally Canisius کالج مربی علامت میاشیتا که همچنین یک دستیار برای تیم کانادا. “این نشان می دهد که او قطعا مبارزه در برابر شانس آن را انجام می دهند چرا که صرف نظر از آنچه در تیم آن است که آن را مانند آن را فقط به دست کسی.”

این یک لحظه به رغبت برای McNally, اما او نمی انجام این کار به تنهایی. خود را قوی خانوادگی باند ساخته شده آن را یک دستاورد با ارزش جشن با همه قوم و خویش, به خصوص با کسانی که در سراسر اقیانوس اطلس.

“من خیلی خوشحال شد. این یک تجربه سورئال,” McNally گفت. “سپس ما به نام همه پدربزرگ و مادربزرگ و آن را واقعا هیجان انگیز است.”

این سرمایه گذاری جدید است که یک تجربه ارزشمند, اما آن را نیز به ارمغان می آورد چالش های. McNally تنظیم شده است به یک جدید در زمینه سیستم و هم تیمی ها در تمام سنین — McNally دوم-جوانترین بازیکن در این تیم وجود دارد اما برخی از چهره های آشنا در کنار او به عنوان خواندن بومی کوین و مایکل توبین که بازی collegiately برای UMass نیز ساخته شده تیم ملی.

McNally خارش است برای اولین بازی اکشن در صحنه بین المللی اما او را مجبور به صبر طولانی تر از انتظار می رود. مسابقات قهرمانی اروپا که برنامه ریزی شده برای اواخر جولای در وروتسواف لهستان لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

McNally است برگزاری امیدواریم که این مسابقات خواهد شد قرار داده و به عنوان ایرلند بعدی رقابت های جهانی نمی آمد تا زیر جولای در 2021 بازی های جهان در بیرمنگام علا.

هر زمان که وقت نمی آید به کت و شلوار برای ایرلند 5-پا-8, 170 پوند McNally آماده خواهد شد در faceoff X خود را متمایز skillset او را کشت به خوبی استفاده کنید.

“دیلن یک تکه آبی یقه طرز فکر نوع بازیکن” میاشیتا گفت. “او را بزرگترین مرد در جهان است و پس از او یک تراشه بر روی شانه خود را با یک لبه زمانی که او در خارج وجود دارد.”

از Medfield به Canisius و در حال حاضر به ایرلند تیم ملی McNally سپاسگزار برای هر جنبه ای از سفر خود را, اما بیشتر از آن خود را آخرین فرصت که در آن عشق خود را برای میراث و خانواده تلاقی با شور و شوق خود را برای lacrosse.

“من هرگز فکر نمی کردم آن را به این مسیر” McNally گفت. “چوگان سرپهن شده است بسیار جذاب است. آن را شگفت انگیز بوده است. من تا به حال مقدار زیادی از فرصت های بزرگ پس از آن است که بیش از من انتظار می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de