سابق WYEP میزبان Stephen Chatman می میرد covid19

3 دقیقه پیش

استفان Chatman شد یک نوع متفاوت از رادیو میزبان.

همکاران سابق خود در WYEP به یاد داشته باشید او را به عنوان قید در میکروفون — هرگز رسمی. او خطاب به شنوندگان او بود صحبت کردن با دوستان معمولی و بی شتاب.

“این بود که واقعا جنبه های شخصی است که او آورده و گفت:” مایکل کانتون WYEP جاری میزبان برنامه Chatman رهبری “روح نشان می دهد.”

“این چیزی است که مردم را دوست داشت.”

Chatman درگذشت صبح روز دوشنبه پس از تبدیل شدن به آلوده covid19 بیمار ناشی از رمان coronavirus. در Facebook, Chatman به طور مستمر به روز رسانی دوستان خود را در یک پیروان خود را وخیم تر شدن وضعیت. اما برای کسانی که به یاد داشته باشید Chatman در WYEP خود مرگ نابهنگام و ویرانگر با این وجود.

“او راه بیش از حد جوان و راه بیش از حد خوب” گفت: رزماری ویلز بعد از ظهر میزبان و ارشد و تهیه کننده است. “در اینجا این است که کسی که تا به حال خیلی بیشتر به من بدهید.”

ویلز بود مدیر برنامه روح نشان می دهد که Chatman و سپس-شرکت میزبان دان پترسون تن به تن این ایده به WYEP در سال 1996. نشان می دهد از ویژگی های کلاسیک و مدرن, R&B, موسیقی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کیفیت بحث در این ژانر و تاریخ آن است. ویلز گفت که او قادر به بسیار “دست” با Chatman به عنوان میزبان.

“او می دانست آنچه که او انجام شده بود,” او گفت:. “او می دانست که مواد خود او و ارائه آن را در راه خود را.”

کانتون گفت: یکی از بزرگترین درس او از Chatman شد اهمیت دانستن همه چیز در مورد هر یک از آهنگ های آنها نشان می دهد به طوری که آنها می تواند در مورد آن صحبت extemporaneously. Chatman تا به حال عادت بافی تاریخ موسیقی به جدول زمانی از زندگی خود را Canton گفت. به او بگویید که در آن شنوندگان او زمانی که یک آهنگ را برای اولین بار بیرون آمد که او دوستیابی در آن زمان که او رقصید به آن با.

ویلز گفت Chatman القا درس به همه بینندگان از طریق این کیفیت در روح نشان می دهد.

“او اجازه نمی دهد ما را به فراموش کردن آنچه در موسیقی به معنای به ما هنگامی که ما جوان بودند,” او گفت:.

Chatman چپ WYEP در سال 2009 در نظر گرفتن یک کار در ایری و سپس بعد از آن حرکت به آریزونا. اما او همچنان یک افسانه در ایستگاه.

“من همین حالا به اطراف پرتاب کلمه ‘افسانه’ بیش از حد اغلب, اما او قطعا یک پیتسبورگ رادیو افسانه گفت:” برایان Siewiorek یک تولید کننده.

کانتون میزبانی شرکت در روح نشان می دهد با Chatman برای سه سال قبل از او در نقل مکان کرد. در ادامه این برنامه بدون او Canton گفت: یک کار و عشق.

“من هرگز قادر به دیدن آن را به سادگی به عنوان یک نشان می دهد اما به عنوان یک ماموریت” کانتون گفت. “او کاشته چیزی است که به زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی. من آن گرفته شده بسیار جدی است. ما هرگز واقعا صحبت در مورد آینده نشان می دهد اما در زمان او من درک اهمیت آن را برای همیشه زندگی می کنند.”

Chatman همکاران همه به یاد داشته باشید او را به عنوان unwaveringly نوع و خنده دار صادقانه و deprecating راه است. کسانی که او مربی می گویند که او آنها را راحت به آنها آموخته رادیو کسب و کار در سرعت خود را. شنوندگان را که گرفته اند به رسانه های اجتماعی به طور مداوم شهادت است که Chatman این رفتار در روح نشان می دهد به عنوان یک نقطه روشن در تاریک ترین زمان.

در حال حاضر Canton گفت: او الک را از طریق جعبه های قدیمی نشان می دهد ضبط شده گوش دادن به گزیده ای و تدوین مواد برای ادای احترام ویژه ای نشان می دهد این چهار شنبه, مارس 4.

“این مهم است و آن سخت خواهد بود” کانتون گفت. “اما آن را لذت بخش خواهد بود.”

Teghan Simonton یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Teghan در 724-226-4680, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im