بطور منظم احساس موسیقی تعریف شده است که یک نسل است.

نوازندگان مطرح شده صدای خود را در اعتراض به طول جنگ ویتنام و موسیقی خود را تبدیل به یک میله رعد و برق برای گفتمان عمومی.

موسیقی راک درام نورد تندر ویتنام – آهنگ ها تعریف شده است که یک نسل جشن و بزرگداشت موسیقی از ’60s و 70s و آن میراث ماندگار هنگامی که آن را برمی گرداند به مرحله در بریزبن ماه آینده در QPAC.

تولید کننده ربکا بلیک می گوید آن را یک “پر جنب و جوش و احساسی-تکان دهنده تولید با انسانیت و قلب”. این ترکیب قوی و شاعرانه آهنگ و فیلم و داستان سرایی بر اساس مصاحبه با جانبازان و نامه های خود را.

آن را ویژگی های کلاسیک توسط Joe Cocker نورد سنگ و Creedence Clearwater Revival انجام شده توسط بازیگران ستاره.

تلاش جامعه اخبار 15 دو عبور می کند به دور برای 1pm نشان می دهد در 19 مارس ،

تلاش – نورد تندر ویتنام

شرایط و ضوابط – نورد تندر ویتنام

عمومی

پروموتر است کوئینزلند روزنامه Pty با مسئولیت محدود (ABN 61 009 661 778) از Cnr Mayne و کمپبل خیابان بون تپه, Brisbane, QLD 4006. شماره تلفن 1300 304 020.

اطلاعات در مورد نحوه ورود و جوایز بخشی از شرایط ورود. ورود به رقابت تلقی این است که با پذیرش این شرایط و ضوابط.

در صورت وجود هرگونه تناقض بین این شرایط و ضوابط و هر چیز دیگری که اشاره به این رقابت این شرایط و ضوابط پیروز خواهد شد.

که می توانید وارد کنید

ورود باز است به همه ساکنان, Queensland, استرالیا بیش از سن 18 به جز کارکنان و فوری خانواده ها از پروموتر مرتبط و شرکت ها و سازمان ها. خانواده شامل موارد زیر است: همسر سابق, همسر, defacto, همسر, فرزند یا فرزند (اعم از طبیعی و یا تصویب) و پدر و مادر گام والدین مرحله پدربزرگ و مادر بزرگ عمو, عمه ، خاله, خواهر زاده ، برادر زاده, برادر, خواهر, خواهر سکس خواهر یا پسر عموی اول.

کسانی باید 18 سال سن یا به عنوان در تاریخ ورود به منظور واجد شرایط برای ورود به این رقابت است.

پروموتر حق درخواست برندگان به ارائه اثبات هویت اثبات اقامت در نامزد دریافت جایزه آدرس تحویل و/یا اثبات ورود اعتبار یا اثبات ثبت مالکیت به منظور ادعا می کنند یک جایزه. مدرک شناسایی اقامت و ورود مناسب در نظر گرفته شده برای تایید در اختیار پروموتر. در صورتی که برنده نمی تواند مناسب اثبات برنده خواهد برانند جایزه در کل و بدون جایگزین ارائه خواهد شد.

زمانی که وارد

رقابت های آغاز در 9:00am می باشد AEST دوشنبه 24 فوریه سال 2020 و بسته در 11:59pm AEST یکشنبه 1 مارس سال 2020 است. مطالب باید دریافت شده توسط پروموتور قبل از رقابت نزدیک تاریخ و زمان.

زمان ورود خواهد کرد در هر صورت زمان آنلاین ورود دریافت کرده است پروموتر پایگاه داده در زمان انتقال توسط شرکت کننده.

پروموتر قبول هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه اواخر از دست داده و یا هدایت نوشته از جمله پیام های اس ام اس دریافت نمی توسط پروموتور و یا تاخیر در تحویل اس ام اس پیام با توجه به ویژگی های اختلال در شبکه, تراکم و یا به هر دلیل دیگر. اس ام اس مطالب از طریق اینترنت و یا کامپیوتر نسل و نه منتسب به معتبر تلفن همراه حساب نامعتبر است و پذیرفته نمی شود.

چگونه وارد

جزئیات نحوه وارد رقابت در تلاش روزنامه جامعه, پوشش, تاریخ 27 فوریه سال 2020 و آنلاین در questnews.com.au/مسابقات.

کسانی ممکن است وارد رقابت شده توسط:

ورود به سیستم بر روی questnews.com.au و ثبت نام اطلاعات خود را از جمله (اما نه محدود به) نام کامل و آدرس و کد پستی و شماره تلفن و آدرس ایمیل و کلمه کد / شماره اشتراک (در صورت نیاز) برای تکمیل ورود خود را. هزینه دسترسی تبلیغاتی سایت خواهد بود بستگی به شرکت کننده فردی ارائه دهنده خدمات اینترنت.

کسانی که نیاز به مسئولیت کامل در قبال محتوای مطلب خود را و برای تضمین این که ورود خود را مطابق با این شرایط و ضوابط. برای اهداف این مطالب مورد نیاز “ورود محتوا” شامل هر گونه محتوا (از جمله متن, عکس, فیلم ها و پیام های ایمیل) که کسانی ارسال کنید, آپلود, انتقال, انتشار, برقراری ارتباط و یا استفاده در ارتباط با ورود آنها به ارتقاء. مطالب باید به شرکت کننده اصلی کار می کنند. پروموتر حق تایید یا نیاز به شرکت کننده به بررسی کنید که برای ورود شرکت کننده اصلی کار می کنند. اگر یک مطلب را نمی توان تایید به پروموتر رضايت ورود تلقی خواهد شد نامعتبر است. پروموتر ممکن است در آن مطلق اختیار, ویرایش, تغییر, حذف, حذف و یا پایین هر بخشی از یک شرکت کننده ورود. یک شرکت کننده ورود نباید شامل:

هر تصویر و یا صدا از هر فرد دیگری بدون اجازه نامه کتبی آنها. کسانی که حکم است که اگر هر گونه محتوای گنجانده شده است آنها به دست آمده ابراز رضایت از فرد مرتبط;

هر محتوایی که contravenes هر قانون نقض حقوق هر فرد و یا به طور بالقوه توهین التهابی زشت و ناپسند و توهین آمیز و تبعیض آمیز و خارج از نزاکت یا در غیر این صورت اعتراض و یا نامناسب (که شامل بدون محدودیت هر گونه محتوای مربوط به انجمن کینه توزی خشونت بیش از حد و یا ادای سوگند); و

هر اثر نمایشی موزیکال یا کار هنری هر سمعی و بصری و یا ضبط صدا و یا هر مورد دیگر که در آن کپی رایت subsists مگر اینکه شرکت کننده حق دارد برای انجام این کار است. اگر یک شرکت کننده است و هر گونه شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها حق دارند که شامل هر گونه محتوا (به عنوان مثال موسیقی ضبط شده) آنها نباید شامل آن است. از جمله هر گونه محتوا در ورود خود به شرکت کننده حکم است که آنها باید مجوز های مربوطه از مالک کپی رایت به انجام این کار و که این مجوز اجازه می دهد تا پروموتر به استفاده از ورود مطابق با این شرایط و ضوابط.

پروموتر حق رد صلاحیت برنده اگر پروموتر آگاه می شود که برنده و/یا برنده ورودی از یک نوع شرح داده شده در این بند.

ورود هر گونه ساخته شده است که به نمایندگی از یک شرکت کننده توسط یک شخص ثالث را نامعتبر خواهد بود مگر در مواردی که متقاضی نیاز به کمک یک شخص ثالث برای ورود به دلیل از کار افتادگی.

پروموتر حق رد صلاحیت هر شرکت کننده که tampers با ورود فرایند که تسلیم یک ورودی است که مطابق با این شرایط و ضوابط یا که در نظر پروموتر در انجام درگیر در ورود به ارتقاء است که تقلبی گمراه کننده و فریبنده یا به طور کلی آسیب رساندن به حسن نیت یا شهرت ارتقاء و/یا پروموتر. این شامل اما نه محدود به کسانی و خانواده با استفاده از چند ایمیل, آدرس پستی, آدرس PO Box آدرس و یا سیم کارت به ثبت نام یک یا چند خرید.

تعداد مطالب مجاز

تنها یک ورودی برای هر نفر. تنها یک جایزه اهدا خواهد شد هر فرد است.

قرعه کشی و اعلام برنده

برنده خواهد بود که اولین مدرک معتبر مطلب ارسال شده در مطابق با این شرایط و ضوابط کشیده شده است که توسط کوئینزلند روزنامه ها توسط کامپیوتر تصادفی انتخاب در 10:00am می باشد AEST در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 در بون تپه QLD.

اگر هر گونه خاص قرعه کشی برنامه ریزی شده است در یک روز تعطیل عمومی قرعه کشی انجام خواهد شد در روز کسب و کار زیر.

پروموتر تصمیم نهایی است و پروموتر نمی خواهد وارد مکاتبات در خصوص رقابت نتیجه و یا هر گونه تصمیم گیری پروموتر باعث می شود در ارتباط با ارتقاء.

برنده/s اطلاع داده خواهد شد از طریق تلفن یا ایمیل در عرض دو روز از قرعه کشی. برنده/s از جوایز خواهد بود منتشر شده در questnews.com.au/مسابقات

جوایز اهدا خواهد شد به فرد به نام ورود. اما در اختلاف اهدا خواهد شد به حساب دارنده از ورود مکانیزم مورد استفاده برای ارسال مطلب خود را (به عنوان مثال تلفن همراه صاحب حساب یا خط زمین دارنده حساب).

باید یک شرکت کننده تماس جزئیات تغییر در طول دوره تبلیغاتی است که شرکت کننده مسئولیت به اطلاع پروموتر. درخواست برای دسترسی به و یا تغییر هر گونه اطلاعات ارائه شده در یک مطلب باید به ترویج.

به مقررات دولت یک بلامعارض جایزه قرعه کشی برگزار خواهد شد در بون تپه QLD در چهار شنبه 11 مارس سال 2020 در 10:00am می باشد AEST. برنده/s از بلامعارض جایزه قرعه کشی اعلام خواهد شد از طریق تلفن یا ایمیل در عرض دو روز از آن رسم کنید.

جایزه در ارائه

15 برندگان را به شرح زیر دریافت:

دو x B-رزرو بلیط به نورد تندر ویتنام کنسرت در روز پنج شنبه 19 مارس سال 2020 در 1 بعد از ظهر در کنسرت سالن QPAC.

مجموع استخر جایزه به ارزش $2,997 که در 23 مارس سال 2020 است.

مگر اینکه در غیر این صورت به صراحت اعلام کرد جایزه ارزش ها بر اساس توصیه می شود قیمت خرده فروشی در زمان اولین انتشار این شرایط و ضوابط (منحصر به فرد از GST). پروموتر قبول هیچ مسئولیتی در قبال تغییر در جایزه ارزش بین در حال حاضر و جایزه نهایی رستگاری تاریخ.

مشاوره مالی مستقل باید به دنبال به عنوان پیامدهای مالیات ممکن است بوجود می آیند به عنوان یک نتیجه از پذیرش جایزه است.

جوایز را نمی توان منتقل رد و بدل و یا بازخرید برای پول نقد.

این یک بیماری است که از پذیرش این جایزه که برنده باید با رعایت تمام شرایط استفاده از جایزه و جایزه تامین کننده مورد نیاز. این مسئولیت برنده برای تایید چنین شرایطی با جایزه فروشنده و یا سایر اشخاص ثالث مربوطه.

این یک بیماری است که از پذیرش این جایزه که برنده ممکن است نیاز به ثبت حقوقی آزادی در یک فرم تعیین شده توسط پروموتور در آن مطلق نيست.

همه کسانی معتقدند که اگر آنها برنده جایزه آنها خواهد شد و همراهان خود را نمی خواهد به فروش برساند و یا در غیر این صورت ارائه داستان خود را و/یا عکس برای هر رسانه یا سازمان دیگر از جمله اینترنت. عکس های اجازه خواهد داشت فقط در اختیار پروموتر.

جایزه باید در تاریخ مندرج در بالا (پنج شنبه 19 مارس سال 2020 در 1pm عملکرد). در این رویداد یک برنده را ندارد این جایزه در زمان مقرر و سپس کل جایزه ضبط خواهد شد توسط برنده و نقدی اهدا خواهد شد و در ازای این جایزه است.

که در آن جایزه شامل رانندگی و مسافرت و یا حضور در یک رویداد, برندگان و یا هر همراهان زیر 18 سال باید به همراه والدین یا قیم قانونی در تمام زمانها.

بلیط رویداد معتبر تنها برای تاریخ یا دوره مشخص شده در بلیط و یا توسط ارائه دهنده و مشمول شرایط و ضوابط اعمال شده توسط ارائه دهنده خدمات. یک بار اعطا می پروموتر است در قبال هر بلیط است که دست به سرقت رفته جعلی آسیب دیده و یا با دستکاری در هر راه.

برنده به رسمیت می شناسد و می پذیرد که فعالیت هایی که بخشی از جایزه ذاتا خطرناک است و ممکن است منجر به مرگ و صدمه و ناتوانی و آسیب به اموال و یا دیگر ضرر و زیان است. پروموتر است مسئول هر گونه اعمال خدا مانند شرایط نامساعد آب و هوایی و یا صنعتی یا مدنی هیاهو که ممکن است. برنده باید خود را به سوالات در مورد مسائل محلی و شرایط در مقصد قبل از سفر است.

برنده/s (و خود را همراه و همدم/s) است/مسئول تمام هزینه های دیگر از جمله پول خرج کردن وعده های غذایی (مگر اینکه مشخص شده), نوشیدنی ها, نقل و انتقالات (مگر اینکه مشخص شده) رختشویی اتهام فعالیت (مگر اینکه مشخص شده), incidentals مالیات (به استثنای خروج و هر پرواز دیگر مربوط به مالیات در جایزه) انرژی اضافه بهایی هم انعام, خدمات, هزینه گذرنامه, ویزا, سفر, بیمه و دیگر هزینه های جانبی. بیمه مسافرتی است که به شدت توصیه می شود برای محافظت در برابر هزینه های اضافی در صورت شرایط پیش بینی نشده. برنده مسئول تضمین این که آنها را در سفر همراه(ع) هستند و مناسب برای سفر و دریافت مناسب واکسن و/یا چک های بهداشتی قبل از گرفتن این جایزه است.

این جایزه برای تاریخ مشخص شده از این رویداد تنها. اگر برنده (به هر دلیل) است که قادر به سفر و یا یک عنصر از این جایزه در زمان مقرر توسط پروموتور سپس جایزه ضبط خواهد شد و نقدی اهدا خواهد شد و در ازای جایزه بزرگ. پروموتر هیچ تضمینی یا ضمانت نامه در مورد حضور در این مراسم هر یک از افراد و یا گروه های درگیر در بازاریابی از این رویداد.

با ورود به این رقابت کسانی قبول و اذعان مسئولیت کامل برای تصمیم خود را برای شرکت در جایزه تجربه باید آنها را انتخاب کرده اند به عنوان برندگان. برندگان انتشار پروموتر و دیگر سازمان مرتبط با بدن, شرکت های بزرگ, وابسته به افسران عوامل و کارکنان از تمام بدهی ضرر و خسارت از هر نوع ناشی در هر زمان از یا در ارتباط با پذیرش و شرکت در این جایزه است. بدون محدود کردن موارد فوق منتشر احزاب نمی تواند در قبال هر گونه آسیب و بیماری و یا مرگ و از دست دادن اموال و یا آسیب و یا دیگر مستقیم یا غیر مستقیم از دست دادن یا آسیب از هر نوع هرجور پایدار یا وارده در ارتباط با و یا ناشی از جایزه و یا هر جنبه دیگر از این جایزه است. برنده اذعان دارد که آنها هشدار داده شده است که این احتمال وجود دارد که یک تصادف باعث آسیب و مرگ و یا صدمه به اموال در پذیرش جایزه و که او ممکن است خارج از شرکت در این جایزه اگر پروموتر و یا دیگر برگزارکنندگان در نظر بگیرید که او است که مناسب برای شرکت.

بیشتر شرایط و ضوابط

موضوع را به انطباق با تمام دولتی مربوطه و قلمرو قانون ترویج حق اصلاح و لغو یا تعلیق این رقابت اگر یک رویداد فراتر از کنترل از ترویج فساد و یا تحت تاثیر قرار دولت امنیت و انصاف و صداقت و یا رفتار مناسب از رقابت. پروموتر را رد صلاحیت هر فردی که با دستکاری ورود فرایند و یا هر جنبه دیگر از این رقابت است.

پروموتر مرتبط و سازمان ها و شرکت ها فرض می کنیم هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه خطا حذف, وقفه, حذف, نقص, تاخیر در عملیات و یا انتقال ارتباطات شکست خط سرقت و یا تخریب و یا دسترسی غیر مجاز و یا تغییر مطالب و حق هر اقدامی که ممکن است در دسترس خواهد بود.

اگر به هر دلیلی این رقابت است که قادر به در حال اجرا به عنوان برنامه ریزی شده از جمله (بدون محدودیت) به علت عفونت با ویروس های کامپیوتری, اشکالات, دستکاری غیر مجاز, مداخله, تقلب, شکست های فنی و یا هر گونه علل خارج از کنترل پروموتر پروموتور اين حق را به صلاحدید خود هر اقدامی که ممکن است در دسترس (بدون محدودیت) به انصراف از خاتمه تغییر و یا تعلیق رقابت موضوع به هر جهت با توجه به تحت مقررات دولت است.

کسانی که مسئول برای هر گونه هزینه های مرتبط با دسترسی تبلیغاتی سایت. دسترسی به این سایت وابسته به سرویس دهنده اینترنت.

هر شرکت کننده یافت می شود استفاده از هر نوع نرم افزار و یا نرم افزار شخص ثالث را وارد کنید چند بار (از جمله برنامه نویسی نرم افزار) باید تمام مطالب باطل و هر گونه ادعا به هیچ جایزه باطل خواهد شد. اگر چنین شرکت کننده تعلق می گیرد جایزه و سپس به نقض این بند شرکت کننده باید بلافاصله پس از بازگشت هر اهدا جایزه به پروموتر. پروموتر است صلاحدید برای تعیین اگر این بند شکسته شده است توسط هر شرکت کننده. پروموتر حق درخواست هر آنچه که اسناد و مدارک آن را بداند لازم برای تایید اگر شرکت کننده است و نقض این بند. یک شرکت کننده باید از ارائه هر گونه درخواست و مدارک به پروموتر بنا به درخواست.

یک شرکت کننده ممکن است استفاده از یک شخص ثالث (از جمله رقابت آنلاین ورود به سایت) وارد از طرف آنها به جز که در آن شرکت کننده نیاز به استفاده از این خدمات است که شخص ثالث را وارد کنید به دلیل از کار افتادگی. اگر نشناختهاند شکسته شده است که شرکت کننده باید تمام مطالب باطل هر گونه ادعا می کنند به هر جایزه باطل خواهد شد و که در آن چنین شرکت کننده در حال حاضر اعطا شده است و یک جایزه قبل از اینکه به نقض این بند شرکت کننده باید بلافاصله پس از بازگشت هر اهدا جایزه به پروموتر. پروموتر است صلاحدید برای تعیین اگر این بند شکسته شده است توسط هر شرکت کننده. پروموتر حق درخواست هر آنچه که اسناد و مدارک آن را بداند لازم برای تایید اگر شرکت کننده است و نقض این بند. یک شرکت کننده باید از ارائه هر گونه درخواست و مدارک به پروموتر بنا به درخواست.

اگر این جایزه در دسترس نیست به هر دلیل پروموتر حق به جای این جایزه یک جایزه مساوی یا بیشتر از ارزش موضوع را به دولت و قلمرو قانون. اگر این در دسترس نیست, Queensland, روزنامه ها است که موجب جبران برندگان و یا ارائه یک جایگزین جایزه. این یک بیماری است که از پذیرش این جایزه که برنده باید با رعایت تمام شرایط استفاده از جایزه و جایزه تامین کننده مورد نیاز. هر جایزه باید به عنوان اعلام کرد و هیچ غرامت قابل پرداخت خواهد بود اگر یک برنده است قادر به استفاده از این جایزه به عنوان اعلام کرد.

پروموتر را به تلاش های معقول و منطقی برای ارائه جوایز به آدرس ارائه شده توسط رقابت کسانی. اگر یک جایزه است که بازگشت به پروموتر به دلیل آن می تواند تحویل داده نمی شود به آدرس ارائه شده پروموتر نمی تواند تضمین نماید که آن را قادر به ارسال دوباره این جایزه را به برنده جایزه. پروموتر و مرتبط با آن سازمان ها و شرکت ها نمی خواهد در قبال هر گونه آسیب و یا تاخیر در حمل و نقل از جوایز.

پروموتر حق redraw جایزه اگر یک شرکت کننده که ادعا می شود یک جایزه برنده است که قادر به برآورده کردن این شرایط و ضوابط.

کپی رایت قانونی تضمین چشم پوشی و مسئولیت

در نظر گرفتن برای پروموتور اعطای جایزه به برنده برنده بدینوسیله مجوز برنده ارسال تصویر و یا صدا به ثبت عکس و یا فیلم برداری در طول برنده شرکت در این جایزه به نظر می رسد در ارتباط با ترویج و یا اخبار را محدود نشریات و یا تبلیغات و یا بازاریابی آن در هر رسانه ای آنچه در سراسر جهان و برنده مجاز به هر گونه هزینه برای استفاده از چنین.

پروموتر اذعان دارد که شرکت کننده ممکن است حقوق مالکیت معنوی (از جمله کپی رایت) در هر ماده ایجاد شده و یا در غیر این صورت ارسال به پروموتر در ارتباط با شرکت کننده ورود و یا مشارکت در هر جنبه ای از جایزه (آثار). شرکت کننده بدین وسیله کمک های مالی پروموتر غیر انحصاری غیر قابل فسخ دائمی در سراسر جهان مجوز استفاده از آثار (از جمله اصلاح تطبیق و یا انتشار آثار اعم از اصلی و یا تغییر شکل در تمام یا بخشی و یا نه در همه). شرکت کننده تصدیق و موافقت می کند که نه شرکت کننده و نه هیچ شخص ثالث حق دارد به هر گونه هزینه حق امتیاز و یا نظر دیگر در رابطه با چنین گواهینامه. اگر شرکت کننده نگه می دارد در حال حاضر و یا در هر زمان در آینده هر به اصطلاح “droit اخلاقی” و یا حقوق اخلاقی در ارتباط با آثار شرکت کننده بدون قید و شرط و جبران ناشدنی رضایت برای بهره مندی از پروموتر و همه از آن assignees مجوز و sublicensees به مواد تغییرات به کار می کند (از جمله بدون محدودیت هر گونه کپی برداری, ویرایش اضافه کردن به گرفتن از تطبیق و/یا ترجمه آثار در هر صورت یا زمینه) برای هر هدف با وجود این که چنین رفتاری ممکن است به مقدار موهن درمان با این نسخهها کار برای اهداف قانون کپی رایت در سال 1968 (Cth).

در مورد مداخله از هر گونه خارج از قانون عامل یا رویداد است که مانع و یا به طور قابل توجهی مانع از ترویج توانایی ادامه این رقابت ها در تاریخ و در روش شرح داده شده در این ضوابط و شرایط, از جمله, اما نه محدود به خرابکاری قدرت شکست tempests بلایای طبیعی عمل می کند از خدا نا آرامی های مدنی, حمله, جنگ, اقدام تروریستی, پروموتور ممکن است در آن مطلق اختیار انصراف از رقابت و recommence آن را از آغاز در همان شرایط موضوع به هر جهت با توجه به تحت مقررات دولت است.

پروموتر را رد نمی کند هر گونه حقوق و درمان در رابطه با کالا و یا خدمات تحت قانون قابل فروش در استرالیا در رقابت و مصرف کننده عمل می کنند (2010) (استرالیا حقوق مصرف کنندگان) است که نمی تواند حذف محدود شده یا اصلاح شده است. اما باقی مانده از این بند اعمال خواهد شد به حداکثر حد مجاز توسط قانون و ترویج نباید مسئول برای از دست دادن یا آسیب آنچه که رنج می برد (از جمله اما نه محدود به مستقیم یا غیرمستقیم از دست دادن) و یا برای هر گونه صدمه شخصی رنج می برد و یا پایدار در ارتباط با هر جایزه/s به جز برای هر گونه مسئولیت است که نمی تواند حذف شود ، پروموتر است مسئول هر گونه اشتباه و یا اطلاعات نادرست یا ناشی از شرکت کننده یا برای هر یک از تجهیزات و یا برنامه نویسی ارتباط با و یا استفاده در این مسابقه و یا برای هر گونه ویژگی های خطا و یا هر ترکیبی از آن است که ممکن است رخ دهد در این دوره از دولت از این رقابت از جمله هر گونه حذف, وقفه, حذف, نقص, تاخیر در عملیات و یا انتقال ارتباطات خط تلفن یا موبایل و یا شبکه ماهواره ای شکست سرقت و یا تخریب و یا دسترسی غیر مجاز و یا تغییر نوشته است.

پروموتر اين حق را به صلاحدید خود به رد صلاحیت هر فردی که پروموتر دلیلی به این باور است نقض هر یک از این شرایط و یا درگیر در هر غیر قانونی و یا دیگر نامناسب و سوء محاسبه و به خطر انداختن عادلانه و مناسب انجام ارتقاء. پروموتر حقوقی حقوق برای بازیابی خسارت یا جبران دیگر از جمله یک مجرم محفوظ می باشد.

همه مطالب تبدیل به اموال پروموتر (به استثنای هر گونه حقوق مالکیت فکری تشکیل شده در آن). پروموتر جمع آوری اطلاعات شخصی شما برای اهداف انجام این ارتقاء است. هر گونه افشای این اطلاعات خواهد بود ساخته شده به عنوان مورد نیاز توسط قانون و مطابق با این ضوابط و شرایط اما هیچ استفاده بیشتر از این اطلاعات را بدون رضایت قبلی.

همه مطالب تبدیل به اموال پروموتر (به استثنای هر گونه حقوق مالکیت فکری تشکیل شده در آن). همه انتخاب کردن در نوشته های وارد شده به یک پایگاه داده و پروموتر ممکن است استفاده از شرکت کننده نام و آدرس و شماره تلفن برای آینده تبلیغاتی, بازاریابی و تبلیغات اهداف در هر رسانه ای در سراسر جهان بدون اطلاع قبلی و بدون هیچ گونه هزینه پرداخت می شود مگر اینکه در غیر این صورت توصیه شده توسط شرکت کننده. توسط امید بستن-در کسانی تایید می کنند که آنها اجازه می دهد اطلاعات مربوط به آنها مورد استفاده قرار گیرد برای این منظور است. اگر کسانی دیگر رضایت به اطلاعات مربوط به آنها استفاده می شود برای آینده اهداف بازاریابی شرکت کننده باید با پروموتر در جزئیات خود را در زیر. هر گونه درخواست برای به روز رسانی تغییر یا حذف شرکت کننده جزئیات باید به ترویج.

پروموتر جمع آوری اطلاعات در مورد شما به عنوان مثال از جمله نام و جزئیات تماس خود را که شما ارائه می کنند که در هنگام ثبت نام و یا با استفاده از خدمات ما و همچنین اطلاعات از دیتا خانه خدمات رسانه های اجتماعی ما وابسته و نهادهای دیگر به شما برخورد یا تعامل با, به عنوان مثال با استفاده از خدمات خود را. ما جمع آوری و استفاده از این اطلاعات برای ارائه شما با محصولات و خدمات برای ترویج و بهبود محصولات و خدمات را به شما ارائه با تبلیغات هدفمند بر فعالیت های آنلاین خود را برای اهداف ذکر شده در سیاست حفظ حریم خصوصی ما و برای هر منظور دیگر که ما در زمان جمع آوری. ما ممکن است اطلاعات شما را به ما و شرکت های مرتبط از جمله کسانی که در واقع خارج از استرالیا. هر یک از ما ممکن است با شما تماس برای کسانی که اهداف (از جمله از طریق ایمیل و اس ام اس) در هر زمان. همچنین ممکن است ما اطلاعات شما را به ما خدمات و ارائه دهندگان محتوا از جمله کسانی که در واقع خارج از استرالیا. اگر شما فراهم نیست و ما با درخواست اطلاعات ما ممکن است قادر به ارائه شما با محصولات و خدمات شما نیاز داشته باشد. ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را به مقامات اگر شما یک برنده جایزه و یا در غیر این صورت به عنوان مورد نیاز قانون است. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما در رسیدگی به اطلاعات شخصی چگونه شما می توانید شکایت در مورد نقض حریم استرالیا اصول ما چگونه برخورد خواهد شد با شکایت از که طبیعت چگونه شما می توانید دسترسی داشته باشید و یا به دنبال اصلاح اطلاعات شخصی شما و اطلاعات تماس با ما را می توان در سیاست حفظ حریم خصوصی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de