من نفرت را به بود که مرد اما چه خبره. “صبر و شکیبایی ممکن است در تامین کوتاه مدت,” جاستین ترودو گفت: در روز سه شنبه 100 ساعت قبل از شگفت آور خود را روز جمعه در کنفرانس خبری. “و که باعث می شود آن را با ارزش تر از همیشه است.”

چه کوتاه است ؟ چقدر با ارزش است ؟ به خوبی نخست وزیر فروشگاه های شخصی از صبر و احتمالا کافی زد در برخی از نقطه در بین سه شنبه و جمعه.

“هر تلاش در گفت و گو شده است اما بحث نشده است مولد” ترودو گفت بقدر یک اتاق پر از خبرنگاران در سراسر خیابان را از مجلس.

در کنار او ایستاده بود بیل بلر Chrystia Freeland, کارولین بنت مارک میلر و مارک Garneau عهد به این دولت متعصبانه باور است که یک دسته از وزرای کابینه تکان mutely همراه با هر چیز نخست وزیر می گوید که به نحوی اطمینان دید.

“ما نمی توانیم به گفت و گو زمانی که تنها یک حزب در حال آمدن است به جدول” PM ادامه. “این واقعیت باقی می ماند: این موانع باید در حال حاضر پایین آمده است. این دستورات باید اطاعت شود و قانون باید حفظ شود.”

در حالی که روز سه شنبه او در بر داشت آن را “غیر قابل قبول” و “رد صلاحیت” برای دیدن رهبر مخالفان طرفدار tem اندرو Scheer, نقشه کشی, تفاوت میان معترضان و انگیزه های خود را در روز جمعه ترودو بود amped بزرگنمایی و ناگهان او بیش از حد می تواند نقطه تفاوت. از یک سو معترضان با انگیزه های “عمیق اشتباهات” و “نارضایتی که مشروع هستند.” از سوی دیگر “دیگر تظاهرات…نه لنگر در اعماق اشتباهات است که انجام شده است.” این گروه دوم ممکن است به سادگی دوست نداشتن “یک پروژه خاص.” چرا تا به حال او مطلع نشده است زودتر ؟

ادامه مطلب: جاستین ترودو ejects یک معترض

حتی در میان رهبران بومی وجود دارد اختلاف نظر او با اشاره به بومی رهبری “است که یکپارچه است که بسیاری از صداهای.”

که در آن ترودو در روز سه شنبه بود و سرسختانه مقاومت ایجاد هر گونه سلسله مراتب میان “حقوق معیشت حکومت قانون و دموکراسی ما”—و در واقع نمایشی تحقیر از Scheer, تلاش برای قرار دادن معیشت اول—در حال حاضر او را دیدم همه چیز بسیار واضح تر. “صدمه زدن به خانواده های کانادایی از ساحل به ساحل به ساحل” ترودو اعلام کرد, به عنوان هر چند آن را فقط در حال حاضر اتفاق می افتد به او “هیچ کاری نمی کند برای پیشبرد باعث آشتی.”

من نمی خواهم به تاکید تضاد بین شنبه ترودو و جمعه ترودو بیش از حد کاملا. Tonally او هنوز دور از Scheer را زودتر bellicosity (“رادیکال فعالان”). و آن را ممکن است به استدلال می کنند که در واقع من دیدن برخی از همکاران در حال حاضر در حال انجام در توییتر که اعلام یک تمایل به مذاکره با هیاهو لازم است گزاره به مشروع خود غلت بزنید تا یک دست بعد.

اما مقدس سیگاری است. حتی زمانی که من پیش بینی روز سه شنبه این اتفاق می افتد (“خواهد ترودو همیشه مشتاق برای قرار دادن صبر و شکیبایی پیش از هموار عملکرد شبکه حمل و نقل?… [I]t نخواهد بود اولین بار در این دولت خود بلعیده کل”) من تصور فلیپ فلاپ را حداقل چند هفته. و مطمئنا در طول یک نمایش از صبر و شکیبایی باید موضوع اگر چیزی ندارد اگر وجود دارد هر گونه امید و اعتقاد داشتند که وجود دارد چنین چیزی به عنوان ماده ای که این دولت نیست کاملا تقلیل به یک توالی از نقاط صحبت کردن و داوطلب, ارتش اجتماعی-رسانه cheerleaders. زمانی که مکنزی پادشاه تصمیم گرفت در نوامبر 1944 به پیاده سازی خدمت سربازی آن را دو سال و نیم پس از یک رفراندوم ملی به او حق به انجام این کار. من که زندگی مدرن سریع تر است اما چهار روز ؟

شاید حتی چهار روز در واقعیت است.

این تصور انگیزه برای ترودو در کنفرانس خبری شد به گزارش یک نشست در اواخر صبح روز جمعه از حادثه پاسخ گروه (سپاه پاسداران) که یک شناور مجموعه ای از وزرای کابینه و معاون وزیر, همراه با, در اکثر موارد, این ساعت را خارجی و سیاست امنیتی مشاور و اغلب رئیس ستاد دفاع. حضور و غیاب بستگی دارد به این موضوع. اعلام کرد در سال 2018 این گروه یا گروه همه فن حریف عامل تحت نام چرا تنها ثابت حضور ترودو خود را—دیدار مراتب بیشتر از 2019 انتخابات از قبل. یا جلسات آن گزارش شده است به کانادایی ها بیشتر است.

من شنیده ام که نظرات ضد و نقیضی در سپاه پاسداران, ابزار, از, مردم در دولت است که کار از نزدیک با آن است. مطمئنا آن را مفید برای هر نخست وزیر به صحبت با وزرا و نمایندگان در مورد مسائل مهم اگر چه تحول “در جلسات با وزرا و نمایندگان” به “Incident Response گروه” بویش درجه تورم است.

اما در اینجا یک چیز عجیب و غریب. اگر سپاه پاسداران تصمیم گرفت در روز جمعه است که این موانع باید پایین آمده و سپس آنچه به مارک Garneau ساخته شده است که او گفت: شب قبل در CBC رادیو نشان می دهد آن را به عنوان اتفاق می افتد “ما نیاز به کسانی که در سنگر پایین. ما نیاز به آنها را در حال حاضر. و ما امیدواریم که که در حال رفتن به اتفاق می افتد”? و آنچه ساخته بیل بلر می گویند همان چیزی که در تقریبا همان کلمات در جریان قبل از IRG جلسه شروع شد ؟

به طور مشابه ترودو ذکر شده در کنفرانس خبری که یک مرطوب’suwet’en بزرگتر شده بود در این گوشی تنها چند دقیقه قبل با وزرای خود مارک میلر و کارولین بنت. بنت ناتوانی برای گفتگو با هر یک از این بزرگان بوده است یک نقطه نا امیدی تمام هفته.

چرا اعلام پایان از صبر او, اگر, دقیقه قبل از اعلام یک نقطه sticking تا به حال به طور ناگهانی متوقف شد و به چوب ؟

بیشتر توسط پل ولز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de