فاکسبرو تظاهرات را به تصرف Div. 2 دختران حلقه تاج

انتهایی دو رقمی و با یک مقطعی قهرمانی در خط فاکسبرو صعود کوه.

Katelyn Mollica به ثمر رساند 17 امتیاز به عنوان شماره 2 فاکسبرو دختران تیم بسکتبال غلبه 11-نقطه نیمه دوم کسری به پایین شماره 4 Hingham, 57-50 به ادعای Div. 2 جنوبی عنوان در بعد از ظهر شنبه در تونتن دبیرستان.

پیروزی می دهد Foxboro (22-2) سوم آن مقطعی تاج در چهار سال.

“من باید یک دسته کامل از سالمندان که از یک سال پیش که کاملا خورده اما آنها فقط می دانم که آنها انعطاف پذیر و نگاه به سوی آینده سبد خرید” فاکسبرو مربی لیزا فراز گفت. “این شگفت انگیز است. من فقط تا افتخار از دختران است.”

دفاعی رزمندگان بودند بی امان در برابر Harborwomen 1000 نقطه گلزن فضل Bennis. یارا Fawaz — تا حد زیادی وظیفه دفاعی انتساب برگزار شد Bennis فقط پنج امتیاز.

“ما می دانستیم که ما تا به حال به تمرکز توجه ما بر روی Bennis و یارا Fawaz آیا شگفت انگیز او” فراز گفت. “(Hingham) فوق العاده است و تیم ما می دانستیم که اگر آنها را به یک تیراندازی ریتم ما خواهد بود در مشکل است.”

Hingham (20-4) led 28-24 در شکستن و باز کردن مزیت به 40-29 پشت پنج اوایل نیمه دوم امتیاز از رایلی Blasetti.

پس از یک وقفه رزمندگان ساخته شده خود را حرکت می کند. Mollica حفر یک گوشه سه Fawaz به ثمر رساند و چهار امتیاز و Shakirah Ketant (13 امتیاز و 10 پرتاب ریباند) به پایان رسید از طریق تماس با ما به عنوان بخشی از یک 13-1 اجرا است که در حال تکان فاکسبرو به 42-41 سرب پس از سه. فاکسبرو انجام حرکت خود را به آخر بند با Ketant هدف قرار دادن یک خط ناپاک بلوز و Lizzy دیویس ضربه زدن دو در موسسه خیریه خط خطی به کشش رزمندگان منجر به سه.

Hingham اصلاح سرب 48-46 در سبد توسط کارولین کانلی و Blasetti (13 امتیاز) اما رزمندگان پاسخ با Jordyn کالینز و Mollica هر اتصال به قرار فاکسبرو تا یک جفت.

پایین کشش رزمندگان بازی بی عیب — هرگز چرخش توپ و رفتن شش-از-شش در خط ناپاک به مهر و موم برنده شوید.

“بسیاری از تیم ما مسن تر است بنابراین داشتن تجربه است که واقعا مفید هنگامی که شما در این موقعیت” Mollica گفت.

با خواهر او رایلی بر روی نیمکت در ناپاک مشکل پری Blasetti برداشت توهین آمیز شل برای Harborwomen در سه ماهه اول. این دانشجوی سال دوم به ثمر رساند و هشت امتیاز در باز کردن قاب برای کمک به او قرار داده تا تیم 14-11 پس از یک.

رزمندگان موفق به ماندن در رسیدن به در نیمه اول با کامل آن دادگاه فشار و ترجمه برای برخی آسان سبد. Bennis اما حفر عمیق سه اشاره گر خاموش دریبل فقط قبل از حاصل کار دو تیم به Hingham یک 28-24 مزیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im