فرامینگهام مرد مجروح پس از سقوط نجات در کوه واشنگتن

یک فرامینگهام مرد دچار آسیب های جدی شنبه پس از سقوط “فاصله زیادی” در ماونت واشینگتن در یک بیمار آماده “بازگشت به کشور” اسنوبورد تلاش, نیوهمشایر, ماهی ها و بازی کردند.

Ian Brown, 22, منتقل شد, حفاظت از افسران و یک آمبولانس از کوه به یادبود بیمارستان در کانوی پس از سقوط خود را در حدود 2:30 بعد از ظهر شنبه در Tuckerman را دره در کوه واشنگتن است.

“ماموران مشخص شد که در حالی که آقای براون کوهنوردی پوشیده از برف دره به اسکی کردن آن او را تضعیف و سقوط یک فاصله بزرگ” مقامات در بیانیه ای گفت.

اعضای قهوه ای و یک دکتر در این نزدیکی هست که در حال برنامه ریزی برای اسکی ارائه کمک به قهوه ای و حفاظت از افسران در زمان های قهوه ای را به زاهد گوشه نشین دریاچه پناهگاه. دکتر تلقی قهوه ای می تواند حمل و نقل توسط ATVs پایین کوه و حفاظت ماموران او را گرفت و پایین بقیه راه است.

به گفته مقامات قهوه ای و گروه های با تجربه “بازگشت به کشور” اسکی و فاقد تجهیزات ایمنی است که می تواند مانع براون سقوط از جمله میکرو سنبله و خود بازداشت دنده.

“نیوهمپشایر ماهی و بازی می خواهم به یاد کسانی که جسارت به خارج از منزل برای همیشه آماده برای این فعالیت یکی از پیگیری های لازم ایمنی تجهیزات” مقامات “و همیشه آگاه از محدودیت ها و سطوح تجربه برای جلوگیری از حوادث بالقوه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید