“من می دانستم که هرگز وجود آنها’: عجایب چشم انتظار نداشتم در بالی

کاترین بهترین

Bali’s beaches are a jumping-point for some extraordinary sightings offshore.
بالی سواحل پریدن نقطه برای برخی از فوق العاده رؤیت دریایی.

ماقبل تاریخ هیولای دریایی است که در پرسه زدن و رفتن راه من است. وحش بزرگ ریش سربار مانند یک بالون هوایی کوچک, سایه silhouetted در برابر خورشید-raked سطح آب است. آن را بزرگ قد بلند و بدن قطعه قطعه تخت دو باله رانده مانند یک شمشیر طریق آن پشت و شکم دهان agape. من نمی تواند اجرا شود. من نمی توانم فریاد بزنم. من نمی تواند پنهان. بنابراین من شناور فلج حدود 20 متر زیر سطح تماشای جذاب حیوان بحال گردش راه رفتن گذشته. سپس همسر خود را می رسد و دو نفر از آنها شرکت در یک حرکت آهسته زیر آب ،

بیست دقیقه بعد من تقلا کردن خودم به قایق زبانم بند آمده. چه بود ؟

“این یک مولا مولا یک sunfish,” مربی شیرجه برایس کامرون enthuses. معلوم من تا به حال نادر برخورد با یکی از اسرار آمیز ترین موجودات دریایی. من می دانستم که هرگز وجود آنها حداقل از همه در آب های بالی.

مولا مولا در حال رجعت به دوران ماقبل تاریخ در حال ظهور در حدود 40 میلیون سال پیش و در حال تحول کمی به نظر می رسد پس از. در اعماق دریا ساکنان است که گاهی اوقات sunbake در نزدیکی سطح از این رو خود را به نام مستعار مولا مولا در حال سنگین ترین ماهی استخوانی جهان وزن در تا دو تن و رشد به 4 متر طول (آنها تقریبا به عنوان گسترده ای به صورت افقی به عنوان آنها به مدت طولانی).

چه هیچ کس به من در مورد بالی

بهترین بالی سواحل کردن آهنگ مورد ضرب و شتم

شرح ” راز راهنمای بالی

Ocean Sunfish and Diver Mola Mola Bali Island Indo Pazific Indonesia
مرموز مولا مولا یا ocean sunfish وزن در دو تن. تصویر: Alamy

می توان آنها را خال خال در آب های Nusa Penida یک جزیره در شرق بالی بین ماه های ژوئن و اکتبر زمانی که سرد جریان فشار بالا از استرالیا.کریستال خلیج محبوب غواصی و شیرجه سایت تا نام خود را برای پاک کردن آب از یک نقطه نخست برای رؤیت است.

“شما دیدم دو مولا مولا!” exclaims دوقلو جزیره شیرجه مدیر Kipp Hennen. “آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از من دیده ام در این سال ؟” او می پرسد: همزمان با برگزاری یک انگشت در مقابل صورت خود را. Kipp دست من جشن لیوان prosecco و ما حرکتی خارج از خلیج قبل از پیاده توسط Yellow Bridge یک نور و روشنایی crossway اتصال Ceningan و Lembongan و چلپ چلوپ از طریق جويبار به ساحل. مردم محلی در حال آماده سازی برای Ngaben یک هندو هولوکاست جشنواره و خیابان اصلی heaves با رنگ و حرکت است.

View out to the ocean from Nusa Penida Island near Bali, Indonesia.
مولا مولا می تواند خال در آب خاموش Nusa Penida بالی.

هنگامی که ما بازگشت به خصوصی ما اسکله حفاری, ماندالا, خلیج, آن را در هنگام غروب دارد و کوکتل شلاق شخصی ما barman. من sip در یک مارگاریتا به عنوان خورشید حل به دریا. غذاهای ضیافت در زیر ستاره ها در انتظار.

خلیج چهارم ملک در ماندالا اماکن نمونه کارها – مجموعه ای از لوکس بالی ویلا در Uluwatu Canggu و در حال حاضر Lembongan. پنهان در پشت قرمز دو درب بخور در صورتی bougainvillea, ویلا unfurls بیش از 1200 متر مربع از اسکله انزوا. این centrepiece 10 نفره خارج از منزل ناهار خوری میز و استخر بی نهایت که در اطراف پنج به صورت جداگانه اتاق می چرخاند. معدن چهره های آب و از بستر من من می توانید به تماشای امواج رول, پاشش آب به عنوان آنها در برخورد با یک پرتگاه سنگی شناخته شده به عنوان شیطان اشک بر صخره مخالف است.

من, هوای آزاد, حمام مستقل برنج وان و دوش باران مشرف به دریا. دیوار honeycombed با توخالی مربع – اگر کسی سرگردان گذشته آنها بیشتر از دریا – اما من اهمیتی نمی دهند ویلا در غیر این صورت بسیار خصوصی است. شما می توانید با خوشحالی دست و پا زدن در استخر در روز تولد خود را با توجه و هیچ کس جز خود را نزدیکترین و عزیزترین را ببینید (اموال منحصر به فرد استفاده کنید) – فقط آگاه باشید که بازگشت کارکنان در اطراف mealtimes (پنج وجود دارد کارکنان خود را در تماس و بک).

به صورت جداگانه در اتاق می چرخاند در اطراف ماندالا خلیج استخر. تصویر: گروه M

که در اینجا با کمی بیشتر از صدای اقیانوس و افکار خود من یک تضاد چگونه اندونزی ماجرا آغاز شده است. چند روز قبل من را در بررسی به محل باشگاه وانجمن در جوهور در Uluwatu در بالی بوکیت شبه جزیره. Ulu هفت-مجموعه 1950s کالیفرنیا-دیدار-پالم اسپرینگز clifftop عقب نشینی است خلیج خواهر ملک (هر دو متعلق به سنگاپور مبتنی بر توسعه و مهمان نوازی شرکت M. گروه). مشابه وجود دارد طراحی شکوفا و به همان اندازه دلخواهی اسکله locale اما در پایان شباهت. که در آن ماندالا است آرام و خصوصی جوهور با صدای بلند و پر زرق و برق. ماندالا احساس می کند مانند خانه جوهور احساس بودن در لیست VIP در مد روز حزب استخر.

فضای حمام در ماندالا خلیج. تصویر: گروه M

محل باشگاه وانجمن یک فرمت از جوهور Cliffhouse فوق العاده مرسوم،, ساحل, باشگاه teetering در لبه صخره های دیدنی و جذاب از Uluwatu. این قلمرو bronzed و چرم گاومیش Insta-preened مجموعه. موسیقی شروع می شود و حدود 11 استارت را نگه می دارد تا 10pm (نیمه شب جمعه ها و شنبه ها). مردم پرسه زدن در اطراف 25m استخر و سالن در cabanas, مجموعه ای در میان درختان نخل astro چمن و سفید سایه بادبان.

از من eyrie در زمین های مجموعه من 180 درجه با نظر بیش ساحل, باشگاه, به اقیانوس هند و فراتر از آن. من طبقه دوم اتاق بسیار زیاد است پنهان در بالا از راه پله. پر نور فضایی است که آمیزه ای از روغن زیتون-دیوار سبز چوب جنگلی کف سنگ مرمر و پررنگ آثار هنری توسط هنرمند آدلاید James Brown. من چهار پوستر اندازه تخت پادشاه, بالکن, اتاق پانسمان با دریچه ویندوز از طریق به حمام های عمومی که برجک طراحی باعث می شود آن را شبیه به حمام کردن در یک لوله شراب جام. سپس برنج-حصیر نوار سوسو زننده در طلا و مواجه نگردند با قوی libations از جمله بطری خانه-مخلوط کوکتل.

محل باشگاه وانجمن یک فرمت از جوهور Cliffhouse فوق العاده مرسوم،, ساحل, باشگاه, بر روی لبه صخره های دیدنی و جذاب از Uluwatu. تصویر: گروه M

در بررسی انجام شده در مجموعه, جایی که من ساقی Ryo دست من یک تبلت (مجازی من سرایدار) و من گفت: آیا به من لطفا: “این سفر خود را به لذت بردن است.” بنابراین من انجام دهد. من پینگ Ryo از طریق واتساپ (چگونه همه چیز در اینجا انجام می شود) و دقیقه بعد متصدی بار Dedy است که در مخلوط کردن من موخیتو. به زودی خوشمزه دمپایی خرچنگ و خرچنگ رول می رسد و نیم ساعت پس از آن من تجربه بزرگترین افلاطونی لذت یک زن می تواند در یک اتاق با یک زن دیگر حسن نیت ارائه میدهد از ماساژ درمانگر Putu. در شب من شناور پایین به cliffside نوار کوکتل به عنوان یک رگی گروه serenades غروب آفتاب. شام زیاده نمایشگاه غذاهای دریایی تازه و تولید محلی تهیه شده توسط گروه اجرایی آشپز تیم اسمیت استرالیا جاست که قبلا از Seminyak سیب زمینی سر باشگاه ساحل.

اوایل صبح مورد علاقه من هستند که از صخره ها هستند <url> در صورتی و بعد مهمانان هستند و در عین حال به می رسند. من سرگردان را شش پرواز از پله ها به ساحل پد بر روی شن و ماسه و شیرجه رفتن به امواج. بعد از ظهر نوید گرمسیری elixirs مخلوط با ضربه بد بو در یک استخر. من می تواند مورد استفاده قرار گیرد به این. اما من هم مانند گذاشته پشت پرنیان ماندالا. نگران نباشید مثل مولا مولا, بزرگترین اکتشافات در جفت می آیند.

نویسنده مهمان از محل باشگاه وانجمن در جوهور و ماندالا خلیج.

گرفتن وجود دارد و رزرو

محل باشگاه وانجمن در جوهور در مورد 1½ ساعت رانندگی از دنپاسار. مقدماتی قیمت از $US300 (حدود 435)/ اتاق یک شب از جمله صبحانه برای دو نفر و روزانه $US100 مواد غذایی و آشامیدنی کوپن.

ماندالا خلیج در جزیره Lembongan است که حدود 30 دقیقه با قایق سریع از Serangan پورت بالی. قیمت ها از $US650 یک شب تا 10 نفر از جمله صبحانه و نقل و انتقالات.

20 بالی تفریحی است که ذهن خود را منفجر

20 خیره کننده لکه های به شنا در بالی

19 چیزهایی استرالیا نیاز به دانستن در بالی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im