روز جمعه در دبیرستان دوره از مسابقات رتبه بندی و برجسته

پسران بسکتبال

بخش 1 شمال

یک چهارم نهایی – جمعه

کمبریج 65 اورت 52

لوول 64 مرکزی کاتولیک 51

لین فارسی 93, Lawrence 63

والتهام 66 بوستون, لاتین 46

نیمه نهایی – TBA

لوول مقابل کمبریج

لین انگلیسی در مقابل خواست,

بخش 2 شمالی

یک چهارم نهایی – جمعه

بلمونت 76, بیلریکا 57

بورلی 81, Malden کاتولیک 60

Burlington, 64, Winchester 57

لاتین آکادمی 77, Gloucester 57

نیمه نهایی – TBA

بورلی در مقابل برلینگتون

لاتین آکادمی در مقابل بلمونت

بخش 3 شمالی

چهارم – پنج شنبه

ماساچوست 62 شمالی خواندن 45

یک چهارم نهایی – شنبه

وستون در نیوبوریپورت, 2

آرلینگتون کاتولیک در سنت مری, 4

چهارم – یکشنبه

همیلتون-Wenham در Watertown 3

نیمه نهایی – TBA

آرلینگتون کاتولیک/سنت ماری در مقابل همیلتون-Wenham/واترتاون

نیوبوریپورت/وستون در مقابل ماساچوست

بخش 4 شمالی

چهارم – پنج شنبه

Austin دبستان 81 عارف دره 38

چهارم – جمعه

Georgetown, 73, Manchester-اسکس 60

چهارم – شنبه

Cristo Rey در KIPP 5

چهارم – یکشنبه

ابن میمون در, اسنودن, 2 (MP)

نیمه نهایی – TBA

Austin دبستان در مقابل جورج تاون

ابن میمون/اسنودن در مقابل Cristo Rey/KIPP

بخش 1 جنوبی

یک چهارم نهایی – جمعه

سال قبل از میلاد بالا 56 کاتولیک یادبود 50

برککتن 60, Taunton 53

منسفیلد 54, اتلبارو 52

Needham 59 نیوتن شمالی 46

نیمه نهایی – یکشنبه در تونتن

منسفیلد در مقابل Needham, 3:30

برککتن مقابل BC بالا 5:30

بخش 2 جنوبی

یک چهارم نهایی – یکشنبه

Hingham در سکیتوات, 2

شمال کوئینسی در ویتمن-Hanson, 3

رندولف در Dennis-Yarmouth, 3

تکنولوژی بوستون در وستوود, 4

نیمه نهایی – TBA

دنیس-Yarmouth/رندولف در مقابل Hingham/سکیتوات

شمال کوئنسی/ویتمن-هانسون در مقابل تکنولوژی بوستون/وستوود

بخش 3 جنوبی

چهارم – جمعه

برک 75, Monomoy 63

چهارم – شنبه

ددهام در ورهم, 4

فیرهاون در نورتون 4

تاکستان مارتا در راکلند 4

نیمه نهایی – TBA

راکلند/تاکستان مارتا در مقابل نورتون/فیرهاون

برک در مقابل ددهام/ورهم

بخش 4 جنوبی

دور اول – شنبه

نانتاکت در اسقف Connolly, 3

یک چهارم نهایی – جمعه

ابینگتن 66, کوهست 36

کیپ کاد آکادمی 77 پیر مستعمره 56

جنوب شرقی 73, ماشپی 49

چهارم – TBA

نانتاکت/اسقف کانلی در مقابل Sturgis شرق

نیمه نهایی – TBA

اسقف Connolly/نانتاکت/Sturgis شرق در مقابل ابینگتن

جنوب شرقی vs. کیپ Cod آکادمی

بخش مرکزی 1

نیمه نهایی – یکشنبه در WPI

فرانکلین در مقابل جنوب 5

سنت جان در مقابل لئومینستر, 6:45

FINAL – جمعه در WPI

فرانکلین/جنوبی در مقابل سنت جان/لئومینستر, 6

بخش 2 مرکزی

چهارم – پنج شنبه

Hopkinton 59 Grafton 55

یک چهارم نهایی – جمعه

میلفورد 61, 60 Westboro

Nashoba 43, Medway 42

Wayland 63, گروتون-دانستیبل 60

نیمه نهایی – شنبه در Clark

Nashoba مقابل Wayland 6

Hopkinton مقابل میلفورد, 7:45

بخش 3 مرکزی

یک چهارم نهایی – جمعه

بارتلت 93 بیشتر لوول 69

بلینگهام 68, Oakmont 55

ساتون 81, Nipmuc 49

Whitinsville مسیحی 71, تاینسبرو 48

نیمه نهایی – شنبه در WPI

بارتلت در مقابل ونکوور, 6

ساتون در مقابل Whitinsville مسیحی 7:45

بخش مرکزی 4

یک چهارم نهایی – جمعه

استون دره 73, نوتردام (F) 45

Hopedale 73, Worcester, Tech 44

میلیس 73, AMSA 72

دانشگاه پارک 68, Bethany مسیحی 65

نیمه نهایی – شنبه در Clark

Hopedale مقابل میلیس, 6

استون ولی در مقابل دانشگاه پارک 7:45

بسکتبال دختران

بخش 1 شمال

یک چهارم نهایی – شنبه

اندوور در مرکزی کاتولیک 2

بیلریکا در ووبورن, 7

Masconomet در چلمزفورد, 7

چهارم – یکشنبه

خواندن در کمبریج 6

نیمه نهایی – TBA

ووبورن/بیلریکا در مقابل خواندن/کمبریج

Masconomet/چلمزفورد در مقابل اندوور/مرکزی کاتولیک

بخش 2 شمالی

چهارم – پنج شنبه

Pentucket 41, Tewksbury 25

چهارم – جمعه

نیوبوریپورت 40, ساگوس 32

چهارم – شنبه

ریدینگ شمالی در ماربلهد, 7

چهارم – یکشنبه

دراکات در ویلمینگتون 1

نیمه نهایی – TBA

Pentucket مقابل ویلمینگتون/دراکات

ریدینگ شمالی/ماربلهد مقابل نیوبوریپورت

بخش 3 شمالی

چهارم – پنج شنبه

Winthrop 55, Whittier 39

یک چهارم نهایی – جمعه

ماساچوست 49, واترتاون 31

St. mary’s 75 Austin دبستان 45

اسقف فنویک 59, لیننفیلد 44

نیمه نهایی – TBA

سنت ماری در مقابل اسقف فنویک

Winthrop مقابل ماساچوست

بخش 4 شمالی

چهارم – پنج شنبه

Malden کاتولیک 49 اسنودن 37

یک چهارم نهایی – جمعه

Fenway 60 شرق 37

Matignon 53 عارف دره 47

چهارم – شنبه

Rockport در ابن میمون 7:30 (Brookline)

نیمه نهایی – TBA

Matignon مقابل Malden کاتولیک

Rockport/ابن میمون در مقابل Fenway

بخش 1 جنوبی

چهارم – جمعه

اسقف Feehan 55 نیوتن جنوبی 43

یک چهارم نهایی – شنبه

نیوتن شمال Plymouth, شمالی, 1

Walpole در Needham, 1

ویتمن-هانسون در ماساچوست-رایهام, 6

نیمه نهایی – در ماساچوست-رایهام

ویتمن-هانسون/ماساچوست-رایهام در مقابل اسقف Feehan TBA

Walpole/Needham در مقابل نیوتن شمالی/Plymouth شمال TBA

بخش 2 جنوبی

یک چهارم نهایی – جمعه

فاکسبرو 56 Pembroke 43

Hingham, 61, Falmouth 42

Norwood 57, Nauset 33

چهارم – شنبه

ماموریت جدید در روچستر 5

نیمه نهایی – TBA

ماموریت جدید/پیر روچستر در مقابل فاکسبرو

Norwood در مقابل Hingham

بخش 3 جنوبی

یک چهارم نهایی – شنبه

راکلند 57, Fontbonne 26

Ursuline 47, بورن 28

یک چهارم نهایی – جمعه

اسقف اعظم ویلیامز 58, نورول 37

ددهام 38, Middleboro 32

نیمه نهایی – یکشنبه در تونتن

راکلند مقابل ددهام, 12

Ursuline در مقابل اسقف اعظم ویلیامز 1:30

بخش 4 جنوبی

دور اول – شنبه

ساحل جنوبی Voke 78 Randolph 70 (2 ot)

دور اول – شنبه

کارور 55 آبی تپه 36

کلیسای جامع 77, Monomoy 38

هالبروک 35, South Shore مسیحی آکادمی 28

پیر مستعمره 47 Sturgis شرق 44

West Bridgewater, 54, بریستول-Plymouth 23

وستپورت 79 کیپ Cod آکادمی 49

دور اول – جمعه

سنت جان پل دوم 39, نانتاکت 27

چهارم – یکشنبه

پیر مستعمره در کلیسای جامع, 12:30

یک چهارم نهایی – شنبه

کارور در ساحل جنوبی Voke, 6:30

هالبروک در وستپرت, 6:30

چهارم – TBA

West Bridgewater در سنت جان پل

بخش مرکزی 1

یک چهارم نهایی – جمعه

فرانکلین 85 Framingham 37

نام مقدس 66, کنکورد-کارلایل 43

ناتیک 52 شروزبری 41

Wachusett 58, وستفورد آکادمی 43

نیمه نهایی – شنبه در WPI

ناتیک در مقابل Wachusett, 6

نام مقدس در مقابل فرانکلین, 7:45

بخش 2 مرکزی

نیمه نهایی – یکشنبه در Clark

Medfield در مقابل Medway, 1

مارلبورو در مقابل سنت پیتر-ماریان, 2:45

FINAL – شنبه در TBA

Medfield/مدوی در مقابل Marlboro/سنت پیتر-ماریان, 5:15

بخش 3 مرکزی

یک چهارم نهایی – شنبه

لستر 55, Bromfield 23

میلیس از 50 تاینسبرو 45

پل شمالی 36, Sutton 34

چهارم – جمعه

Millbury 54, Lunenburg 36

نیمه نهایی – شنبه در Clark

میلیس در مقابل لستر 6

Millbury مقابل پل شمالی, 7:45

بخش مرکزی 4

یک چهارم نهایی – شنبه

Tri-County استون در دره 5

AMSA در نوتردام, 6:30

Hopedale مقابل Whitinsville مسیحی 6:30

Quaboag در مینارد, 6:30

نیمه نهایی – شنبه در WPI

Hopedale/Whitinsville مسیحی در مقابل استون دره/Tri-County 6

مینارد/Quaboag مقابل نوتردام/AMSA, 7:45

هاکی پسران

سوپر هشت مسابقات

دور دوم – یکشنبه

(برندگان براکت)

سال قبل از میلاد بالا در مقابل پاپ فرانسیس 1:15 (گالو)

St. john’s دبستان در مقابل Arlington 6 (استونهام)

(یکی-از دست دادن براکت)

Xaverian مقابل Framingham, 3:15 (گالو)

برلینگتون در مقابل کاتولیک یادبود 4 (استونهام)

بخش 1 شمال

یک چهارم نهایی – شنبه

بلمونت در مقابل سنت مری, 1 (ووبورن)

Austin دبستان در مقابل خواندن 3 (ووبورن)

سنت جان (ص) در مقابل شروزبری, 5 (چلمزفورد)

وستفورد آکادمی در مقابل خواست, 7 (چلمزفورد)

نیمه نهایی – پنج شنبه در Tsongas

خواندن/Austin دبستان در مقابل بلمونت/سنت ماری TBA

شروزبری/سنت جان (ص) در مقابل وستفورد آکادمی/خواست TBA

بخش 2 شمالی

یک چهارم نهایی – جمعه

اندرور شمالی ، 3, Tewksbury 2

Masconomet 3, بوستون, لاتین 2

تریتون 3 ویلمینگتون 2

لینکلن-سودبوری 6 گلاستر 5 (ot)

نیمه نهایی – شنبه در چلمزفورد

Masconomet مقابل تریتون

اندرور شمالی ، مقابل لینکلن-سودبوری

بخش 3 شمالی

یک چهارم نهایی – یکشنبه در Ryan

نیوتن جنوبی مقابل کمبریج 3

لوول در مقابل Bedford 5

لاتین آکادمی در مقابل Shawsheen, 7:15

چهارم – دوشنبه در استونهام

سوامسکات مقابل Watertown 6

نیمه نهایی – پنج شنبه در چلمزفورد

بدفورد/لوول در مقابل سوامسکات/Watertown TBA

لاتین آکادمی/Shawsheen مقابل سوامسکات/Watertown TBA

بخش 1 جنوبی

یک چهارم نهایی – شنبه

اسقف اعظم ویلیامز در مقابل Wellesley 2 (کانتون)

فلموته مقابل Hingham, 3:15 (گالو)

ناتیک در مقابل فرانکلین, 7:10 (لرینگ)

Duxbury مقابل Walpole, 7:15 (گالو)

نیمه نهایی – شنبه در Gallo

Hingham/فلموته در مقابل علوم طبیعی/Walpole, TBA

ناتیک/فرانکلین در مقابل اسقف اعظم ویلیامز/Wellesley TBA

بخش 2 جنوبی

یک چهارم نهایی – شنبه

سکیتوات مقابل ویتمن-Hanson, 1:15 (گالو)

کانتون در مقابل Medfield 2 (کانتون)

وستوود در مقابل Medway, 5 (لرینگ)

اسقف Feehan مقابل Brookline, 6 (گالو)

نیمه نهایی – شنبه در Gallo

کانتون/Medfield در مقابل سکیتوات/ویتمن-Hanson, TBA

اسقف Feehan/Brookline مقابل وست وود/Medway, TBA

بخش 3 جنوبی

دور اول – شنبه

نورول 7 آبی تپه 0

سنت جان پل دوم 11 Greater New Bedford 1

دور اول – جمعه

اسقف Stang 5, نانتاکت 2

دارتموث 3, Rockland, 0

فاکسبرو 4, 0 ابینگتن

هانوفر 5 شمالی کوئنسی 4 (2 ot)[ppp

Hopkinton 5 نقره دریاچه 3

تاکستان مارتا 3, Somerset برکلی 2 (2 ot)

یک چهارم نهایی – یکشنبه

دارتموث در مقابل تاکستان مارتا 5 (گالو)

هانوفر در مقابل نورول, 7 (گالو)

Hopkinton در مقابل اسقف Stang, TBA (کانتون)

سنت جان پل در مقابل Foxboro, TBA (کانتون)

دختران هاکی

بخش 1

دور اول – شنبه

بوستون لاتین در مقابل Peabody/لیننفیلد, 3:30 (رایان)

ووبورن مقابل متوئن/توکسبری, 5 (استونهام)

Hingham مقابل Duxbury, 5:15 (کانتون)

Austin دبستان در مقابل Andover, 7 (استونهام)

Braintree در مقابل خواندن 7:30 (رایان)

دور اول – دوشنبه در Ryan

بلمونت در مقابل خواست, 4

شروزبری در مقابل سنت مری, 6

آرلینگتون در مقابل Needham, 8

بخش 2

دور اول – شنبه

دنیس-ماساچوست در مقابل ددهام, 11 (گالو)

Wellesley مقابل Medfield/Norton, 12 (کانتون)

وستوود در مقابل Algonquin/Hudson, 1:30 (رایان)

کانتون در مقابل Norwood, 4 (کانتون)

Ursuline مقابل وینچستر 4 (کانتون)

دور اول – یکشنبه

ساندویچ مقابل Falmouth 11 (گالو)

نوتردام در مقابل ناتیک, 11:25 (کانتون)

دور اول – دوشنبه

نورول مقابل Burlington 7 (کانتون)

شرقی مدرسه مستقل لیگ مسابقات

بیش از حد کشور روز 65 Lexington مسیحی آکادمی 33

خلاصه

پسران بسکتبال

جک رودریگز به ثمر رساند 23 امتیاز در حالی که Jarnell Guzman انباشت اشیاء بدست آمده تا 20 امتیاز هشت کمک و هفت ریباند به حرکت شماره 2 لین انگلیسی (20-2) به 93-63 پیروزی شماره 7 لارنس در یک Div. 1 شمال چهارم . … خای اسمیت نوشته شده یکی دیگر از دو دو با 17 امتیاز و 21 ریباند به عنوان شماره 5 کمبریج (18-4) به کار گرفته شده چهارم-کشت اورت 65-52. … Nate Siow به ثمر رساند 19 امتیاز در نیمه اول و پیشی 1000 نقطه علامت گذاری برای کار خود را به عنوان شماره 1 لوول (21-0) شکست هشتم-کشت مرکزی کاتولیک 64-51.

مت Boen به ثمر رساند 23 امتیاز به عنوان شماره 1 منسفیلد (20-3) برگزار شد خاموش Hockomock کلی-رکس رقیب اتلبارو, 54-52 در یک Div. 1 جنوب چهارم.

Abdulahi عدن به ثمر رساند 21 امتیاز به عنوان شماره 2 لاتین آکادمی (21-4) شکست شماره 7 Gloucester, 77-57 در یک Div. 2 شمال چهارم. … مک Annus به ثمر رساند 25 امتیاز به عنوان شماره 3 بلمونت (18-4) نورد به یک 75-56 برنده بیش ششم-کشت بیلریکا. … جک کراولی منفجر شد برای 32 امتیاز و 19 ریباند به عنوان شماره 1 بورلی (19-2) دست شماره 8 Malden کاتولیک 81-60. … Kyle Inglis شمارش 22 امتیاز به عنوان شماره 4 برلینگتون (18-4) برگزار شد خاموش پنجم-کشت وینچستر 64-57. …

بسکتبال دختران

با بازی بالا 29 امتیاز علی Brigham مجموعه تمام وقت به ثمر رساند علامت شماره 1 فرانکلین (22-0) با 1,632 امتیاز به عنوان بخشی از یک 85-37 برنده بیش از شماره 8 فرامینگهام در یک Div. 1 مرکزی چهارم matchup.

خواهر اولیویا یافت (22 امتیاز) و اما یافت می شود (10 امتیاز) یک شیار برای بالا کشت Matignon (18-1) در Div. 4 شمال چهارم دور منجر 51-47 برنده بیش از شماره 8 عارف دره.

در یک Div. 2 جنوب چهارم مسابقه Katelyn Mollica کاهش یافته است 20 امتیاز در حالی که Lizzy دیویس برداشت 14 دوم-کشت Foxboro (21-2) در یک 56-43 پیروزی شماره 7 پمبرک.

Skylar Gonsalves ثبت 12 امتیاز و 16 ریباند به عنوان شماره 1 سنت جان پل (20-1) شکست No. 17 دانم 39-27 در یک Div. 4 جنوبی در دور اول مسابقه.

دانشجوی سال دوم کامرون Fauria و ارشد Kaitlyn Rapose ترکیب برای 27 امتیاز پیشتاز شماره 5 اسقف Feehan (17-5) به 55-43 پیروزی شماره 4 نیوتن جنوبی در یک Div. 1 جنوب چهارم, مسابقه.

در Div. 3 شمال چهارم اقدام ورونیکا Tache ثبت نام 18 امتیاز و پنج پاس گل در یک 59-44 پیروزی برای چهارم-رتبه اسقف فنویک (15-6) بیش از پنجم-کشت لیننفیلد.

هاکی پسران

هارون Ivisor شاون کالاهان و Peyton, سیاه پوست همه را به ثمر رساند در حالی که تاکر هانسون ساخته شده 42 متوقف می شود به عنوان شماره 1 Masconomet (18-3-1) لبه No. 9 بوستون امریکا 3-2 در یک Div. 2 شمال چهارم. … تایلر Godfrey Cael کهن و برادفورد Killion شمارش به عنوان شماره 5 تریتون (16-4-2) لبه 13-کشت ویلمینگتون 3-2. … یعقوب Noyes در وقت اضافه به ثمر رساند به عنوان شماره 2 لینکلن-سودبوری (18-3-2) بسیج به شکست شماره 7 Gloucester 6-5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>