از یک فاصله اجتماعی وجود دارد کمدی

Tabatha Southey: این غیر ممکن است به تصور این تجربه ای خواهد بود بدون نیاز به اینترنت. ما پیوند می خورند با فاصله Tweets ما و TikToks و حتی ما Reddit پست نگاهها ما ارز.

به نظر می رسد سال پیش در حال حاضر که من اشاره کرد که چگونه من تا به حال خودم احساس به شدت اجتماعی پیوند می خورند به همه مردم من تا به حال زده شده با دست در هفته قبل.

هر زمان چشم ما ملاقات در یک نگاه مبهم و کمی احمقانه-احساس پشیمانی به دست ما انجام می شود فقط یک اشاره از یک درمانده بال بال زدن. در که “بیایید نه” تقسیم دوم ما غریبه اعتراف به یکدیگر اضطراب ما برای خودمان و بیان ما نگرانی عمیق خود را—حتی—برای دیگران. ما صمیمی. ما در آستانه چیزی هم ما معتقد بودند و آن را به احتمال زیاد هیچ یک از ما تا کنون بوده است درست تر است.

که در مارس 10. من بود و در مورد پس از آن. شستن دست من مقدار زیادی پیاده روی به جای گرفتن اتوبوسی در حال انتظار در راهرو های شلوغ اما هنوز هم بیرون رفتن از راه خود را به ایستاده در خط در مورد علاقه من در نانوایی. که من ایستاده بود پشت درست پشت یک زندگی ناشناخته بدن منتقل شده از طریق شهرستان در راه است که به نظر می رسد مانند یکی از کسانی که رویاهای که در آن شما می توانید نفس کشیدن در زیر آب. که من AquaTabatha آتلانتیس کمتر از یک ماه پیش.

یک عارضه جانبی از قرنطینه است اعوجاج از زمان. زمان صرف شده در خانه ناگسستنی حتی یک سفر برای گرفتن کمی که به پایان رساندن لمسی برای شام به آرامی حرکت می کند. هر روز خونریزی—بدون خونریزی بیش از حد خشونت آمیز برای این نوع از زمانی رضایت—cedes به بعد و در عین حال به عنوان رخداد که در اطراف بسیاری از ما شکل زندگی ما لغو شده اند یکی یکی حوادث آن بزرگتر نشانگر زمان نقل مکان کرد در سرعت فوق العاده خطرناک.

ادامه مطلب: 10 موجود اسطوره ای و افسانه ها در مورد کوروناویروس

من آن را تا کنون بسیار آسان است تا آنجا که خود قرنطينه بروید. اول از همه من هستم نه توسط هر کشش از تخیل ضروری کارگر. به عنوان ما خود قرنطینه به یاد داشته باشید که موظف به انجام آن لوکس است.

من امیدوارم که ما خرید مواد غذایی و یا انتخاب کنید تا یک بطری شراب و یا یک ایمیل تحویل در سال آینده ما را به یاد داشته باشید که ضروری بود و نه اخم خیلی در مورد پرداخت آنها درآمده است. دوم من همیشه از خانه کار می کنند و بنابراین کار من در زندگی است که تقریبا بدون تغییر. رسانه های اجتماعی نشان می دهد که بسیاری از شما در زمان یک هفته برای یادگیری است که شما باید پوشیدن شلوار. دوباره لطفا فکر می کنم از ایمیل های حامل.

بیشتر من در بسیاری از زمینه ها شده است prepping برای این برای خیلی از زندگی من است. من یک لانه-featherer توسط طبیعت است. من دوست دارم که صفحه اصلی. هر کسی که مورد نقد من سبد خرید در Costco در یکی از یکبار سفر را فکر می کردم احتکار سال پیش. من مطرح دو فرزند خود من از زمانی که خیلی جوان بودند و من همیشه به دنبال جلوگیری از فوری سفر را به خرید هر چیزی زیرا شانس هستند آن را شامل بسیاری از به طور کلی بسیار درگیر snowsuits.

توسط تصادف شگفت انگیز من به هنگام تولد به دو نفر در جهان من می خواهم بهترین. وجود دارد چهار نفر از ما پر از سوراخ در خانه در حال حاضر و قرنطینه است که به سختی سیاه. ما خنده زیادی است. ما صحبت های زیادی. من تحت تاثیر قرار توسط دانش آمار ریوی, سلامت, کانادا جمعیتی و اخلاق پزشکی نشان داده فرزندان من به آنها بحث خواهد مادر یک ماسک?

یک نکته کوچک من می تواند ارائه دهد برای این مسافت های طولانی پیش رو این است که اگر شما نوجوان یا preteen فرزندان در خانه با تمام معنی به آنها اجازه اقامت تا 4 صبح و خواب تا ظهر گذشته اگر آنها می خواهند به. آنها حق. آنها به فضای کمی نیاز دارند. آنها این را نمیفهمد. آنها اساسا timesharing خانه. بیایید همه فقط نوع است.

من طبخ و تدبیر برای به دست آوردن غذا به داخل خانه تقریبا به اندازه مبارزه با غرق و توفنده وب سایت برای ساعت به عنوان من کار به حداکثر رساندن غذا-زمان-به-خارج-زمان نسبت. من شکایت نیست در همه. This is my World of Warcraft. من این کار را بی پایان دبستان و تهیه زیرا معلوم ارتش نیز eff-همه در خود معده.

مرتبط: یک یادآوری از جهنم است که صرفه جویی در زندگی را نجات اقتصاد

من اعتقاد دارم که من خمیر ترش استارت که من در حال حاضر تغذیه دو بار در روز و چک کردن حداقل سه برابر این مقدار است شروع به احساس کمی خفه شده. بلهوجود دارد فعال حباب در سطح. آنها هجی کردن “می توانم به شما کمک کند با چیزی ؟ من می خواهم برخی از خمیر ترش ‘زمان’ اگر که می توان مرتب شده اند.”

من آنچه را به من داده در مواد غذایی سفارش سپاسگزاری. من همیشه برگزار ردیف بالا سطح از احترام به مادران از کسانی که Donner حزب بازماندگان که به نحوی خود را به مادران آنها را از طریق زمستان که بدون تغذیه آنها گوشت انسان. من امیدوار به انجام همان چیزی که در حال حاضر با بچه و بدون نام موزارلا.

به طور کلی خود انزوا نیست بر خلاف آنچه که من به یاد بیاورید زندگی در لس آنجلس. یکی می توانید بیرون بروید اما همیشه یک تولید بزرگ و همه چیز را یا احساس بسته و یا وجود یک صف برای دریافت و تنها کل انجمن آمده در هشت پای شما.

آنچه وجود ندارد و در حال حاضر از خشک و در عین حال هنوز هم بیش از حد اشغال تورنتو چیزی است که من دوست دارم بیشتر در مورد شهرهای بزرگ. من از دست ثابت جریان واکنش جریان همه ما و همه کسانی که نسبتا عادی عناصر آینده از طریق خیابان. رفته است انرژی است که می آید از آن. شهرهای باتری من.

آن را غیر ممکن است به تصور این تجربه ای خواهد بود بدون نیاز به اینترنت. نه فقط به دلیل اطلاعات یکی می توانید دسترسی و ارزیابی و لطفا انجام این کار نگه داریداما از آنجا که ما بسیاری از ما در حال حاضر دستگیر و در آن لحظه دقیق از تکان دادن دست و خواهد بود برای برخی از زمان آمده است. ما پیوند می خورند با فاصله Tweets ما و TikToks و حتی ما Reddit پست نگاهها ما ارز.

من خیلی موسیقی و شفقت و مهمترین کمدی بر روی صفحه نمایش در بهترین راه ممکن است. بسیاری از آن فقط در سمت چپ وجود دارد تقریبا مثل یک مرده-رها کردن در برخی از گوشه پنهان از وب سایت که در آن است مورد اعتماد ما را پیدا خواهد کرد آن را به عنوان در سکوت مرتب و برخی از برنامه ریزی برای فرار از برخی طرح به مردم ما با خیال راحت خواهد بود ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im