کالج بوستون redshirt مرکز جونیور الک Lindstrom بارهای تفنگ ساچمهای در جرم جدید عقاب ها است.

سرمربی سال اول جف هافلی از هفته های اول اردوی تمرینی استفاده کرد که جرم ایگلز را از طرح های اجرای قدرت «۱۲ پرسنل» سلف خود به سمت یک سیستم مجموعه متعدد طرفدار سبک تبدیل می کرد.

ضربه محکم و ناگهانی دوم و سوم به پایین در جرم طرفدار سبک اغلب از تفنگ ساچمهای عمل می کنند، شکل گیری است که نیاز به مرکز دقیق با تحویل خود را. خط حمله به سادگی زمان بیشتری برای اسکن پوشش و بلند کردن حمله رعد آسا زمانی که او به دنبال ضربه محکم و ناگهانی نیست.

لیندستروم فصل گذشته افتخارات تیم سوم All-ACC را به دست آورد. او بیش از 900 ضربه محکم و ناگهانی ساخته شده، در درجه اول با خط حمله آنتونی براون و دنیس Grosel صف تحت مرکز. خط حمله محوری و دست آن را به همه ACC تیم اول tailback ای جی دیلون، انتخاب دور سوم پیش نویس از سبز خلیج هکرها.

هماهنگ کننده تهاجمی BC و مربی خط حمله فرانک Cignetti شده است مدرسه نامزدهای پیشرو خود را برای کار شروع، Grosel و نوتردام انتقال فیل Jurkovec، چگونه به کار بازی عبور ایگلز از تفنگ ساچمهای.

لیندستروم می گوید: «در ابتدا رفتن به تفنگ ساچمه ای و دویدن تفنگ ساچمه ای کمی متفاوت بود.» “شما به نوعی در حال اجرا با سرعت کامل از توپ، و در ابتدا چند مبارزه وجود دارد، اما در حال حاضر آن را خوب پیش می رود.

“هنگامی که ما در تفنگ ساچمهای آن را به نظر می رسد یک پاس با ما حمایت از آن. سپس این یک فرار است، که باعث می شود آن را کمی آسان تر بر ما هل دادن، بنابراین آن را خوب بوده است.”

پیش از میلاد دارای هفت خط حمله در اردوگاه آموزشی است و تمایل اولیه لیندستروم این بود که سعی کنید و ترجیحات شخصی خود را در تحویل تفنگ ساچمهای برآورده کنید. که ثابت دست و پا گیر بنابراین Lindstrom موسسه یک اندازه متناسب با تمام روش به بارگذاری تفنگ. تا کنون ژنرال های میدان رقیب در حال اشتراک در دیپلماسی تفنگ ساچمه ای لیندستروم هستند.

لیندستروم گفت: «من همیشه از خط حمله می پرسیدم «چگونه آن را دوست دارید؟» “اما در حال حاضر آن را ‘من آن را مانند این شکستن و شما باید آن را کشف کردن. من می توانم آن را در یک نقطه قرار داده و اجازه دهید آنها را در اطراف آن کار می کنند اما من تا به حال هیچ مشکلی. من با دنیس بودم که در حاشیه باهاش کار میکردم اما من یک راه ضربه محکم و ناگهانی ام را متمرکز می کنم و آنها می توانند آن را از آنجا بفهمند.»

گروسل بیشترین تجربه را از خط حمله های رقیب دارد و از وضعیت فعلی برخوردار است، اما ژورکوفک زمانی که هافلی نام خود را در پورتال انتقال NCAA پیدا کرد، پویای رقابتی را تغییر داد.

گروسل یک پیاده روی از کلیولند بود که کار شروع را به دست آورد زمانی که براون دچار مصدومیت پایان فصل زانو در لوییویل شد. جورکوفک یک استخدام تراشه آبی از پیتسبورگ بود که در بازی اعداد در نوتردام گم شد. لیندستروم با هر دو رابطه کاری پیدا کرده و از نبرد رو به رشدی که پشت سر او در حال وقوع است، فتنه می شود.

لیندستروم گفت: من هر دوی آنها را دوست دارم. “من فیل را دوست داشتم از زمانی که او در آمده است و دنیس همیشه یک رقیب بوده است و آنها با داشتن یک رقابت بزرگ در حال حاضر.

“آنها هر دو در حال ساخت نمایشنامه و دو نفر از آنها در حال بازی الاغ خود را خاموش. تماشای آنها هیجان انگیز است و مهم نیست که چه کسی است، عالی خواهد بود.»

لیندستروم مرد نقطه ای در یک خط حمله بود که در سطح ملی چهارم در گونی های مجاز (۰٫۹۲) به پایان رسید. با tailbacks دیلون و دیوید بیلی توشه سنگ ترکیب 466 بار ، قبل از میلاد تا به حال هفتم رتبه جرم عجله است که churned از 267.8 متری در هر بازی.

ایگلز تیم اول All-ACC گارد جان فیلیپس را به فارغ التحصیلی از دست داد و نبرد شدیدی برای تأمین جای خالی در جریان است. پیش از میلاد چهار استارت را برمیگرداند که همگی نوعی به رسمیت شناختن پس از فصل از ACC دریافت کردند.

گارد صهیون جانسون که یک انتقال سال اول از دیویدسون بود، شش بازی را آغاز کرد اما ۹۰٪ اسنپ ها را در گارد چپ انجام داد. جانسون اجازه نداد ساک فقط با یک ضربه خط حمله. او یک انتخاب تیم دوم All-ACC بود.

مقابله راست بن پترولا نیز ساخته شده تیم دوم پس از شروع 12 بازی و اجازه می دهد یک گونی در 311 تلاش پاس. هر دو جانسون و پترولا روز جمعه به انتخاب های پیش فصل All-ACC تیم اول رای داده شدند.

چپ مقابله با تایلر Vrabel، پسر مدافع سابق میهن پرستان و تنسی تایتانز سرمربی مایک Vrabel، اشاره افتخاری All-ACC بود. Vrabel یک گونی در 314 بلوک پاس با وجود اینکه در برابر برخی از جانور ترین به پایان می رسد دفاعی راست در فوتبال کالج صف عملکرد نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im