سرگرم کننده دوست Aylin برخوردار هنر و صنایع دستی

Aylin, 11, یک دختر اسپانیایی تبار با حس شوخ طبعی و کسی که دوست دارد به رسم. کسانی که با Aylin بلافاصله توجه او لبخند بزرگ و روشن است که او طول می کشد افتخار در ظاهر او. Aylin لذت می برد کار در صنایع, پروژه, بازی, خارج, دوچرخه سواری و تماشای تلویزیون. Aylin دوست دارد اما در زمان نیاز به پشتیبانی با تشکیل دوستی. او در حال حاضر دریافت اضافی پشتیبانی در کلاس اجتماعی و عاطفی نیاز دارد.

از نظر قانونی آزاد برای تصویب Aylin بسیار به دنبال به جلو به تبدیل شدن به بخشی از یک خانواده دوست داشتنی. او مددکار اجتماعی احساس می کند که او را به انجام بهترین در یک خانواده با دو مادر و یک پدر یا یک مادر تنها. آن است که توصیه می شود که Aylin یا تنها فرزند در خانه و یا کوچکترین فرزند. یک خانواده برای Aylin باید حمایت خود را از ارتباط با خواهر کوچکترش و همچنین به عنوان کمک به او در دیدار با مادر بیولوژیکی دو بار در سال به عنوان مشخص شده در تصویب قرارداد.

که اتخاذ می کند ؟

می تواند به شما ارائه راهنمایی و ثبات است که یک کودک نیاز دارد ؟ اگر شما حداقل 18 سال داشته و یک منبع پایدار درآمد و اتاق در قلب خود شما ممکن است یک بازی کامل برای اتخاذ یک انتظار فرزند. پدر و مادر خوانده می شود تنها ازدواج کرده یا همکاری; تجربه کرده یا نه; مستاجرها و یا مالکان; تجاوز مجرد و زوج است.

این روند به اتخاذ یک کودک از مراقبت فاستر نیاز به آموزش مصاحبه و بازدید خانه به تعیین اگر تصویب برای شما مناسب است و اگر به کمک اتصال شما با یک فرزند و یا خواهر و برادر گروهی که خانواده شما خواهد بود یک بازی خوب برای.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش از فاستر مراقبت تماس ماساچوست تصویب منابع ارز در 617-964-6273 و یا رفتن به mareinc.org. هر چه زودتر با شما تماس هر چه زودتر انتظار فرزند را “یک محل دائمی برای خانه تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید