مقاومت در برابر تماس برای به تاخیر انداختن طرح خود مقررات جدید مؤثر کارگزار-نمایندگی مجاز و فروش در ماساچوست اثر 6 مارس پس از تشکیل پرونده توسط وزیر امور خارجه ویلیام گالوین.

گالوین, در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: جدید امانتی انجام مقررات استاندارد را “ارائه قوی تر حمایت ماساچوست سرمایه گذاران با تحمیل افزایش وظیفه مراقبت و وفاداری در بروکر-فروشندگان و عوامل است.”

این قانون نیاز به کارگزار فروشنده و کارگزار فروشنده عوامل به ارائه مشاوره سرمایه گذاری و توصیه ها بدون توجه به منافع هر اما کسانی که از مشتری می باشد.

“این استاندارد را محافظت ماساچوست بازنشستگان و خود را سخت به دست آورده پس انداز بازنشستگی از تضاد مشاوره سرمایه گذاری که نشان داده شده است به هزینه سرمایه گذاران میلیاردها دلار هر سال” گالوین گفت. دفتر ثبت نهایی مقررات اواخر هفته گذشته است.

در فوریه. 12 یک گروه دو حزبی از 25 قانونگذاران ارسال گالوین نامه درخواست او را به نگه داشتن در استاندارد جدید تا زمانی که آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار قانون موثر می شود در ماه ژوئن.

بازتاب نگرانی های مطرح شده در ژانویه جلسه عمومی قانونگذاران نوشت که آنها در حمایت از مقررات اهداف اما “شنیده ام از ترکیبات متعدد که از ترس این پیشنهاد بیش از حد می رود و باید مضر عواقب ناخواسته به سرمایه گذاران است.”

“ما به ویژه نگران آن است که این می تواند محدود کردن خدمات کارگزاری و افزایش هزینه های پایین و متوسط درآمد ماساچوست سرمایه گذاران این طرح در نظر دارد برای محافظت از” نامه است. “کارگزاری مدل حیاتی است به این سرمایه گذاران بسیاری از آنها نمی خواهید و یا نیاز بیشتر هزینه خدمات مشاوره.”

SIFMA ملی انجمن تجارت برای کارگزار-نمایندگی های سرمایه گذاری بانک ها و, مدیران شده است پس از رسیدگی در ماساچوست است.

“ما مشتاقانه منتظر بررسی این قانون با توجه خاص بر این که آیا آن است که سازگار با موجود فدرال امانتی و بهترین بهره استانداردهای که اعضای ما هستند و یا اینکه آیا آن را ممکن است درگیری ها در راه — آیا در نظر گرفته شده و یا ناخواسته — که مانع از اعضای ما از بهترین وعده های خرده فروشی خود را مشتریان” SIFMA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کنت Bentsen جونیور در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im