3 دقیقه پیش

تنها تعداد انگشت شماری از 80-برخی از افرادی که با حضور در جلسه این هفته قبل از دولت خانه بازی و شیلات کمیته مطرح شده دست خود را در حمایت از این بازی پیشنهاد کمیسیون برای شروع تفنگ فصل گوزن در دوشنبه بعد از روز شکرگزاری است.

نظر بیشتر به طور مساوی تقسیم شده و در میان سه مرد که شهادت پنجشنبه شب در دوشنبه دره حرفه و فن آوری مرکز در Speers.

بازی عضو کمیسیون دنیس Fredericks از Amity, Washington شهرستان با اشاره به افزایش شکار مجوز فروش از 1 جولای سال گذشته — سال زمانی که تفنگ گوزن فصل باز on Nov. 30. مشخص شده است که اولین بار پس از سال 1963 که تفنگ گوزن فصل آغاز شده در دوشنبه بعد از روز شکرگزاری است.

که افزایش گزارش شده در 0.4% یا 3,351 مجوز از طریق دسامبر.

“راه ما آن را ببینید آن را یک گام مثبت” Fredericks گفت و اشاره کرد که آن را معکوس یک روند رو به پایین در مجوز فروش در پنسیلوانیا یک روند است که ادامه دارد و در بسیاری از کشورهای دیگر.

تاریخ خود را بر اساس رسمی رای گیری, Fredericks گفت که او در بر داشت در حدود 75% از مردم بی تفاوت در مورد شنبه بازکن فصل. در حالی که او گفت: مسن شکارچیان مخالف به حرکت “افراد جوان است که ما نیاز به جذب و حفظ کنید (به عنوان شکارچیان) و دانشجویان و دانش آموزان دبیرستانی هستند همه به نفع.

“این راهی است که آن را به دنبال من در این نقطه است. بسته به نظر عمومی است که می تواند تغییر آمده آوریل است.”

Fredericks گفت: مردم می توانند با ارسال نامه یا ایمیل نظرات به بازی کمیسیون به بیان دیدگاه های خود در روز شنبه, درب بازکن, تا مارس 7, زمانی که کمیسیون اروپا انتظار دارد که رای نهایی این پیشنهاد است.

شیدا Santucci غرب, منطقه ای, مدیر واحد ورزشکاران از پنسیلوانیا گفت: هزینه برای چند هزار جدید شکارچیان خریداری شده که پروانه در سال گذشته بیش از حد بزرگ است.

دستاوردهای او استدلال نمی تواند نسبت داده شده به طور خاص به اوایل شنبه شروع فصل. وی با اشاره به تغییرات دیگر از جمله گسترش دولت خرس فصل ممکن است piqued است علاقه به خرید مجوز.

Santucci گفت: تغییر فصل گوزن بازکن سال گذشته پرواز در چهره بسیاری از سنت عجله شکارچیان که به طور معمول با استفاده از تعطیلات آخر هفته پس از روز شکرگذاری به سفر به اردوگاه خود باعث از دست دادن از یک روز محبوب از بازی های کوچک و ترکیه شکار و رقابت با پتانسیل خرید کسب و کار کوچک شنبه.

او گفت: او در تماس با کالاهای ورزشی فروشگاه که فروش مجوز شکار و کالاهای مرتبط با 10 جمله خرده فروشان گزارش از دست دادن ترکیب بیش از $360,000 در فروش است که آخر هفته.

“این ثروت باد آورده از فروش از شکارچی خرید ضربه و یا در غیر این صورت که در این آخر هفته به خصوص در روستایی کوچک در کسب و کار کمک می کند تا آنها را از طریق زمستان تا بهار و ماهی قزل آلا در فصل” Santucci شهادت دادند. “شنبه بازکن خواهد بود که آخرین میخ بر تابوت به برخی از کسب و کار و آسیب رساندن به ما هنوز هم محبوب پنسیلوانیا اردوگاه سنت است.”

Santucci همچنین متهم است که بازی کمیسیون نادیده گرفته و نتایج از یک سال 2017 ایالت شکارچی بررسی که در آن 65 درصد مخالف تغییر از سنتی افتتاحیه روز دوشنبه پس از روز شکرگزاری است. او گفت: مخالفان ادامه داد: با 81% برخی از 1300 شکارچیان که تماس بازی کمیسیون در نظر گرفتن موضع در برابر تغییر است.

او پیشنهاد بازی کمیسیون بازگرداندن دوشنبه پس از روز شکرگذاری به عنوان شروع تفنگ فصل گوزن و نظر “با استفاده از یکی از این سه نفر (مقدماتی) یکشنبه ها بعد از تایید سنتی اولین شنبه که آخر هفته آینده ایجاد 13-بعد از اجرای تفنگ گوزن فصل است.”

مدیر اجرایی هارولد Daub گفت: پنسیلوانیا فدراسیون از ورزشکاران و اياد گرفته موضع در شنبه باز تاریخ است. در یک نظرسنجی گروه وقتي شنبه بازکن برای اولین بار پیشنهاد Daub گفت: 61 درصد از پاسخ وابسته به باشگاه مخالف تغییر اما 70 درصد از اعضای فردی که در پاسخ به حمایت از حرکت می کند.

Daub گفت: نتایج حاصل از یک نظرسنجی به روز شده از اعضای گروه باید در دسترس توسط این بازی کمیسیون مارس نشست.

او اذعان کرد که قبل از شروع فصل در سال گذشته ایجاد چالش برای شکارچیان که در سفر به یک اردوگاه.

اما او گفت: همچنین اعضای این فدراسیون که “هیجان زده شدند که قادر به شکار با خود به مدرسه و دانشگاه-کودکان در سن و برخی از کسانی که به دلیل از کار اولویت نشئه قادر به شکار در روز افتتاحیه برای اولین بار در سال های بسیاری است.”

شواهد در این جلسه شامل یک نامه از Emma اولنی رئیس جمهور از فرماندار شورای جوانان برای شکار و ماهیگیری و حفاظت از کسانی که به حمایت از شنبه بازکن به عنوان یک فرصت اضافه شده برای شکارچیان.

“من می خواهم بیشتر جوانان در شکار نیز, اما من فکر نمی کنم ما آن را در راه حق” گفت: کنگره لایحه Kortz D-Dravosburg اقلیت رئیس کمیته.

پرداختن به Fredericks در مورد شنبه, درب بازکن, Kortz گفت: “شما در زمان بازخورد در سال گذشته و شما تا به حال 80 درصد که گفت:” آن را انجام نمی, اما شما آن را به هر حال. اگر 80 درصد از مردم می گویند آنها می خواهند این رفت و برگشت ما نیاز به در نظر بگیرید که.”

جورج تیلور IV رئیس درمنت-Mt. لبنان ورزشکاران باشگاه نوشت: پیشنهاد می کنم که یک فصل نیست به اندازه کافی برای تعیین اثربخشی شنبه بازکن فصل. اگر این حرکت به شنبه معکوس شده است گفت: باید آن را از طریق بازی کمیسیون تنظیم مقررات نه از طریق قانون.

مالیدن ساخته شده مشابه, نظر, که بدستآمده ملامت از خانه عضو کمیته Rep. دیوید Maloney, R-Berks.

“این توهین به به طور مستمر است که ما نباید در این فرایند” مالونی گفت. “این توهین به من را توهین به ورزشکاران و آن را توهین هر کسی که می رود به نماینده خود در مورد یک موضوع است.”

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im