نقد و بررسی فیلم

“بزرگ زشت”

تاریخ R. موجود در ویدئو بر روی تقاضا

درجه: C+

تاپیک کل بسته نرم افزاری از هیچ خوب تفنگ-toting West Virginia محلی که در را نگه داشته و در خط در “زشت” که واکس شدت مورد وفاداری به عنوان یکی از بزرگ بازیگران در دیدار خود ساز.

نقل شده توسط Vinnie Jones (“Lock, Stock and Two Smoking Barrels”) و با تمرکز بر انتقام خود را رانده لندن گانگستر Neelyn و “زشت” معاصر گانگستر حماسه با متمرکز پول اکتشاف نفت از جنگل های بکر و تعداد زیادی و تعداد زیادی از فلش بک.

کسانی که انعکاسی از لحظات توضیح روابط است که اتصال — تا زمانی که آنها شکستن — در یک multigenerational خورش.

Neelyn آمده است به redneck کشور از طریق جت خصوصی (البته) با معشوق خود فیونا (Lenora Crichlow) زیبا زن سیاه و سفید بسیاری از سال جوانتر.

Neelyn است دست پرورده از Macolm مک داول هریس یک بار توانا ganglord که باید بازنشسته شود. آنها در حال بازدید اگر به سختی پیوند با پرستون (ران پرلمن که شرکت-تولید) این مرد بزرگ در حال اجرا این باند که به وجد در نشان دادن او مسئول است.

این بدان معناست که او را معرفی پاره مؤتلفه پرچم را از خود کارگران با کامیون و سخنرانی آنها را که دقیقا سزاوار احترام است که قطعا بازنده: “شما می خواهید برای پرواز یک پرچم ؟ رفتن چیزی برنده.”

اگر غیر از این بود شکسپیر هر دو پرستون و هریس خواهد بود غم انگیز چهره به جای خود نفرت کلاهبرداران که از طریق قتل و اخاذی انباشته ثروت.

هر دو dote در فرزندان خود اگر چه Neelyn فنی است نه یک خون نسبی.

بسیاری از موضع گیری و خشونت در اینجا حول محور فاسد و سادیستی تحت عنوان خرده نان Junior (برندن Sklenar) که پرستون را تنها پسر و در واقع یک سوختگی در سیاره زمین محافظت شده توسط پدر خود را minions.

بابا با این حال همه چیز را برای محافظت از این راه رفتن زن که مجموعه بسیاری از درگیری ها در “بزرگ زشت است.”

به عنوان پرستون توضیح می دهد که در یکی از فیلم راه بیش از حد بسیاری از تعاریف و digressions “من به کسی نیاز به مغز خود را — و یک محافظ برای پسر من است.”

آن را نه یک شغل با طول عمر. اما خود را به عنوان consigliere (بروس مک گیل) می گوید Neelyn, “پرستون تنها سه چیز است که توجه به او ، افتخار. و نفت است. در آن منظور. دختر خود را رفته است از دست رفته و شما به دنبال پاسخ — و آنها ممکن است منجر به کاربر.”

خواهد بود که بیش از حد بد برای کاربر اما Neelyn.

در حالی که این بیشتر قابل پیش بینی ملاس-گام سازمانی است به نام “زشت” این به نظر می رسد پر زرق و برق با جرمی Osbern اغلب بصری قابل توجه ترکیب.

اگر فقط نویسنده و کارگردان Scott Wiper (“The Cold Light of Day”) موفق شده بود چیزی به همان اندازه قابل توجه با رسم.

(به”زشت” است که اختصاص داده شده به جونز’ اواخر, همسر, تانیا. او در جولای 6, 2019.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de