Garth Brooks می شود جایزه گرشوین در PBS ویژه

دفعه بعد که شما شنیدن یک آهنگ شما واقعا عشق Garth Brooks دهکدهای یک درخواست.

“آیا من یک به نفع” او می گوید. “برو کمی گذشته هنرمند و پیدا کردن که نویسنده است. و من فکر می کردم همیشه است … شما پیدا کنید که دیگر هنرمندان را تحت پوشش برخی از مسائل خود را. و آنچه شما در حال رفتن به پیدا کردن وجود دارد چیزی که در مورد نویسنده ای است که دست شما را حتی بیشتر از این هنرمند است. و من فکر می کنم که نکته جالب در مورد آهنگسازی.”

در روز یکشنبه در ساعت 9 بعد از ظهر در PBS هنرمند مسئول بازدید از قبیل “اگر فردا هرگز می آید” “رعد و برق رول” و امضای خود را “دوستان در پایین مکان” می افزاید: یکی دیگر از افتخار به خود همیشه در حال رشد مورد جایزه در “Garth Brooks: کتابخانه کنگره گرشوین جایزه برای آهنگ محبوب.”

ثبت شده در تاریخ 4 مارس در دختران انقلاب آمریکا قانون اساسی سالن در واشنگتن دی سی 90 دقیقه ادای احترام کنسرت ویژگی های اجرای برنامه توسط Keith Urban, Ricky Skaggs کریس Stapleton, Keb’ Mo’ Lee Brice, میزبان, جی لنو و دانشگاه هاوارد, گروه کر, و همچنین توسط بروکس و همسرش, Trisha Yearwood.

در 58 بروکس جوانترین هنرمند به دریافت جایزه معتبر و او می گوید: او فروتن است.

“من افتخار می کنم که یک کشور هنرمند را وادار به پرواز پرچم کشور این هفته در, d. C.,” او می گوید. “وجود دارد یک میلیون نفر که شایسته بود در این صندلی بیشتر از من انجام دهید اما آن را نشان دهنده ترانه سرایان. این چیزی است که من دوست دارم و ترانه سرایان در حال دانه ها به همه چیز است.”

به عنوان مثال او به نقل از “دوستان در پایین مکان است.” نوشته شده در 1989 توسط ارل جوانه لی و Dewayne Blackwell, آهنگ تبدیل شده است چه بروکس به شوخی آن را “مست سرود از عمر ما” اما او توضیح می دهد که آن را در اصل در نظر گرفته شده برای هنرمند دیگر.

“من صدای آنها را انتخاب کرد و به زمین ‘در پایین مکان’ به George Strait” او به یاد می آورد, “بنابراین من به وجود از اولین بدبینی. و آخرین چیزی که من به او گفته بود, ” هی, من در آستانه گرفتن یک قرارداد ضبط خودم …’ من به پایان رسید درب بسته و آن شد.

“اما آن کار می کرد” او همچنان ادامه دارد. “این آهنگ به نوعی آویزان در اطراف برای حدود یک سال و نیم در (نشویل) و زمانی که آنها شنیده ام من ثبت قرارداد آنها گفت:” آیا شما به یاد داشته باشید این آهنگ؟’ و من گفت: “من شده است به آواز خواندن آن در هر روز از سال.’ گفتند: آیا شما فکر می کنم در مورد برش آن ؟ … بنابراین ما رفت و در برش ‘دوستان در پایین مکان’ در (کوچک) اتاق … و پس از آن ما کهنه 50 تا 75 نفر در آن وجود دارد برای آواز خواندن همراه در پایان و عالی بود.

“من نمی توانم تصور کنید که زندگی حرفه ای من بدون” دوستان در پایین مکان است.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de