گیتس می گوید ‘عظیم’ مرگ و میر قابل اجتناب

مایکروسافت از بنیانگذاران و نیکوکار بیل گیتس هشدار داد که پنج سال پیش که جهان بزرگترین تهدید شد یک بیماری همه گیر معتقد است که زمان coronavirus بحران است “سناریو کابوس” اما گفت: اجتماعی فاصله و قوی ملی پاسخ می توانید نگه داشتن تلفات پایین تر از اعداد پیش بینی شده توسط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای گیتس مشترک دیدگاه های خود را در تلویزیون نشان می دهد فاکس نیوز یکشنبه.

آقای ترامپ پیش بینی کرده بود در هفته گذشته که ما می توانید ببینید بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 قبل از شیوع این بیماری تحت کنترل است.

US President Donald Trump issued a dire warning about US death toll but Bill Gates says it is possible to avoid those massive fatalities. Picture: AP Photo/Patrick Semansky
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر وخیم هشدار درباره ما تلفات اما بیل گیتس می گوید از آن است که ممکن است برای جلوگیری از آن عظیم مرگ و میر. عکس: AP Photo/پاتریک Semansky

“اگر ما فراموش اجتماعی فاصله به درستی, ما باید قادر به خارج شدن از این با مرگ تعداد خوبی از آن است” آقای گیتس گفته فاکس نیوزگفت که اختلال در زندگی روزمره شده است کلیدی برای نگه داشتن این بیماری همه گیر از اینکه حتی بدتر است.

“این سناریو کابوس چرا که انسان-به-انسان transmittal ویروس های تنفسی می تواند به رشد نمایی” او گفت:.

“و شما می دانید اگر ما تا به حال نگه داشته و در رفتن به محل کار رفت و آمد مثل ما, شما می دانید که منحنی هرگز خم تا زمانی که شما تا به حال اکثر افراد آلوده و سپس تعداد گسترده ای به دنبال مراقبت های بیمارستان و تعداد زیادی از بسیاری از مرگ و میر.”

آقای گیتس پیشنهاد پاسخ باید در یک ملی نه دولت و یا سطح محلی.

تا کنون شده است دولت و استانداران که منجر به اتهام در برخی موارد این ادعا که جمعیت خود را به درستی در خدمت توسط دولت فدرال در واشنگتن است.

“هنگامی که شما به منابع محدود شما نیاز به اختصاص آنها را به جایی که بیشترین نیاز به” آقای گیتس گفت. “قطعا به دلیل حرکت مردم در اطراف کشور ما به خاموش کردن و یا چیز دیگری شما باید رشد نمایی [حذف]. آن را گسترش به سایر نقاط کشور است.”

آقای گیتس اشاره کرد که برخی از کشورهای دارای منابع بیشتر در حالی که دیگران در حال ضربه سخت تر و دولت فدرال باید پاسخ درآمده است.

در واشنگتن پست op-ed منتشر شده در هفته گذشته آقای گیتس به نام ملی shutdown و تست بیشتر به “سرعت شناسایی پتانسیل داوطلبان برای آزمایش های بالینی و می دانم که با اعتماد به نفس وقتی که آن زمان برای بازگشت به حالت عادی است.”

Bill Gates warned that the world wasn’t prepared for an epidemic but says that “massive” fatalities can be avoided if handled properly. Picture: AFP
media_cameraبیل گیتس هشدار داد که جهان آماده نیست برای یک بیماری همه گیر اما می گوید که “عظیم” مرگ و میر می تواند اجتناب شود اگر به درستی به کار گرفته. عکس: AFP

آقای گیتس به بحث Ted در سال 2015 که در آن او هشدار داد که “ما آماده برای آینده بیماری” اما ارائه شده توسط امید گفت: “ما می توانیم ساخت واقعا خوب پاسخ سیستم” برای آماده سازی.

پیشنهادات خود را شامل راه اندازی یک پزشکی سپاه ذخیرۀ به زوج با ارتش و “جوانه” بازی شبیه به بازی های جنگ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای شبیه سازی.

“اما بین 2015 و 2020 کمتر از 5 درصد از آنچه باید انجام شود انجام شد” آقای گیتس گفت.

از زمان همه گیر “نیست بدترین حالت” با توجه به نسبتا کم نرخ مرگ و میر در مقایسه با یک بیماری مانند آبله های کوچک.

“پس این است که فوق العاده بد اما — شما می دانید که ما در نهایت دریافت یک واکسن. حتی قبل از آن اگر ما حق چیزهایی که ما قادر خواهید بود برای باز کردن بخش قابل توجهی از اقتصاد,” او گفت:.

آقای گیتس همچنین گفت که بحران کنونی می تواند در خدمت به عنوان یک تجربه یادگیری پس این جهان می تواند بهتر آماده در صورت در آینده همه گیر است که می تواند حتی بدتر است.

“من مطمئن هستم که شما می دانید که هنگامی که ما در گذشته این ما را به عقب را در درک آنچه که ما می تواند متفاوت انجام داده اند و مطمئن است که ما اجازه آن را دوباره اتفاق می افتد به ویژه به دلیل آن می تواند حتی بدتر از نظر نرخ مرگ و میر,” او گفت:.

— با فاکس نیوز.

در اصل منتشر گیتس می گوید ‘عظیم’ مرگ و میر قابل اجتناب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net