دروازه تجدید طیف مدرسه منشور منشور به مدت پنج سال

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

دروازه مدرسه مدیره به اتفاق آرا رای دادند و در هفته گذشته به تمدید یک مدرسه عمومی, منشور نگه داشتن مدرسه از 32 دانش آموزان زنده برای پنج سال دیگر.

میشل جانسون طیف منشور مدرسه, مدیر اجرایی, غافلگیر شد با این حرکت گرفته شده توسط هیئت مدیره در یک Feb. 18 جلسه.

“بله من تعجب” جانسون گفت: لحظاتی پس از رای دادن. “من خوشحال هستم. آنها بسیار مهربان بودند به ما.”

برای رای طیف منشور که با توجه به پنسیلوانیا وزارت آموزش و پرورش, کد باید مورد بررسی و تجدید توسط خانه مدرسه منطقه هر پنج سال. طیف منشور منقضی شده Jan. 1.

مدرسه منشور می تواند شده اند را تمدید کرد به عنوان اوایل به عنوان Jan. 21. اما در جلسه هیئت مدیره رای به جدول آن است.

این تاخیر با توجه به هیئت رسیدگی به شکایت مطرح شده توسط یک طیف دانشجو و پدر و مادر Tricia شلتون از مونروویل در ماه نوامبر. شلتون گفت: طیف “مفتضحانه شکست خورده فرزند من.”

شلتون گفت جانسون “را تکذیب کرد من دسترسی کودکان به مدرسه به صورت بی رویه مقدار از زمان.” او گفت: اعضای هیئت مدیره به حرکت نبود در نتیجه تعلیق و یا اخراج و به اتهام مدیره به تمدید نیست این منشور است.

او همچنین گفت جانسون نه دنبال سیاست یا روش های مشخص شده در کتاب. او گفت: او به هر دلیل به این باور عمل شد “کاملا تبعیض آمیز است.”

شلتون گفت: پسر او در خارج از مدرسه و در مجموع 22 روز بین ماه های اکتبر و نوامبر است.

“در آن زمان من کودک من – که به شدت می خواستم به حضور در مدرسه – عقب و از دست دادن مهارت” شلتون گفت: در یک ماه نوامبر نشست. پسر او که در طیف اوتیسم دیگر حضور طیف منشور مدرسه.

هنگامی که به تلفن شلتون کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

جانسون کاهش یافته است به نظر جزئیات شلتون این اتهامات با استناد به خانواده آموزشی حقوق و حریم خصوصی, قانون یک قانون فدرال است که محافظت در, دانش آموز, آموزش و پرورش سوابق.

طیف پدر و مادر و کارکنان با این حال در پاسخ به شلتون شکایت در droves. بسیاری از خود نشان داد تا در دروازه جلسات منتهی به فوریه. 18 رای به ستایش مدرسه و اصرار رهبران به تجدید منشور.

یک مادر که خطاب دروازه گفت: خانواده اش نقل مکان کرد به مونروویل از تگزاس به منظور ثبت نام فرزند خود در مدرسه.

“ما به طور خاص به دنبال یک خانه در دروازه مدرسه منطقه به اطمینان حاصل شود که او یک نقطه در مدرسه گفت:” راشل کندی صحبت از پسرش که او گفته شده است ثبت نام وجود دارد برای دو سال در حال حاضر.

طیف یک منشور عمومی مدرسه که سیاهی خود را به عنوان “اولین اوتیسم خاص منشور مدرسه در ایالات متحده” و در حال حاضر ثبت نام 32 کودکان در سن 13 تا 21 از 13 مدرسه منطقه در اطراف منطقه. آن روز اول مدرسه بود و در سپتامبر سال 2000.

“طیف شده است زندگی در حال تغییر برای ما و خانواده” او گفت:.

دروازه سرپرست لایحه ای کوتاه گفت که او آگاه است از هر گونه شکایت علیه طیف منشور مدرسه. شکایت درخواست دولت برای بررسی طیف سیاست های مربوط به رشته و پذیرش.

کوتاه گفت: تمام مواد مورد فرستاده شده توسط طیف و بررسی توسط دولت.

پس از هیئت مدیره مدرسه به اتفاق آرا تجدید منشور کوتاه گفت: منطقه طول می کشد همه شکایات به طور جدی.

“ما مسئول ما انجام علت سعی و کوشش و بررسی درخواست اطلاعات – به خصوص با تجدید منشور” او گفت:.

دیلون Carr یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس دیلون در 412-871-2325, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>