Gemma Arterton revisits جنگ جهانی دوم انگلستان در ‘Summerland’

“Summerland” بر خلاف فصل بسیاری از ترسناک هیجان و آلوده با انزال کمدی است که بی سر و صدا در حال حرکت نگاه در یک زندگی روستایی را در جنگ جهانی دوم انگلستان است.

Gemma Arterton بازیگر بریتانیایی که اغلب نقش های هوشمند قوی قادر به شخصیت های فیلم مانند “Tamara Drewe” و “ویتا & ویرجینیا” ستاره.

به عنوان تهیه کننده اجرایی او ابزاری در یک تغییر عمده دیدن که فیلمنامه Jessica سرزمین گود و مرطوب را او کارگردانی اولین.

در منظره 1940 کنت Arterton آلیس جدی علمی نویسنده و همچنین به عنوان محلی عجیب و غریب یک انزواطلب تمسخر توسط ایجاد کرد کودکان به عنوان یک “جادوگر”.

“Summerland است بت پرست نسخه ای از بهشت است. قبل از مسیحیت آن را کهن ترین نسخه از بهشت ما را در انگلستان است. از آن جایی که روح رفت و وقتی که آنها کشته شدند” Arterton, 34, توضیح داد.

آلیس او ادامه داد: “یک debunker از فرهنگ عامه و اسطوره است. با حرفه او یک شکاک. هنگامی که او جوان بود او باور در فرهنگ عامه و اسطوره است. زندگی او ساخته شده یک شکاک.”

زندگی خود را به طرز چشمگیری تغییر زمانی که 11 ساله فرانک (توبی i. t. b) یک مهاجر از حمله رعد اسا لندن می رسد به زندگی با او. آلیس مجموعه روال در حال تغییر به عنوان به خوبی به عنوان زن.

“شما امیدوارم که همیشه شخصیت خود را تغییر دهید — و او ندارد! این اولین بار من تا به حال شانس به بازی کسی که خیلی لذتبخش چموش. او واقعا دختر بودن دشوار است و متخلف به مردم.

“بدیهی است که وجود دارد یک دلیل او خیلی سخت بود چرا که او می شده است به طوری صدمه دیده در گذشته است. آنچه که من فقط عاشق — و بسیج علیه — است که تصور که شخصیت زن را باید دوست داشتنی است.”

آنچه در نهایت باعث می شود “Summerland” بسیار غیر معمول است که Arterton است که در آن در همه.

“این مورد در یک میدان راه است. جسیکا و من هم (در سال 2016) در بازی ‘Nell Gwyn’ وقتی که من پرسید که اگر او تا به حال هر گونه مواد که در دسترس بود.”

سرزمین گود و مرطوب به او “Summerland” اسکریپت. “در زمان Alice نوشته شده بود بسیار مسن تر از من. بنابراین من می خواهم به بازی در آن را در همه. اما من احساس او تا به حال به آن را مستقیم. در این راه من آمد داخل.

“سپس جس پیشنهاد در واقع به آلیس جوان به جای من. انتظار نداشتم که بود اما برای آن!”

بعد بیا سپتامبر (با توجه به همه گیر) است “شاه مرد” یک منبع داستان برای حق رای دادن در مورد یک راز های انگلیسی, سرویس های اطلاعاتی.

“این مجموعه در این منجر به جنگ جهانی اول و یک مقدار جدی تر به نوبه خود در مقایسه با دو مورد قبلی.

“من شخصیت پولی اجرا می شود و خانواده وجود دارد بیشتر به او از ملاقات چشم. او جدایی ناپذیر است تشکیل پادشاه مرد راز آژانس است.”


“Summerland” جریان در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de