خودرو ژنو نشان می دهد دیگر حوادث بزرگ لغو میان ویروس ترس

توسط جیمی KEATEN و فرانک JORDANS

ژنو (AP) — ژنو نمایشگاه خودرو لغو شد پس از دولت سوئیس قرار داده ممنوعیت فوری جمعه در تمام رویدادهای مهم در جهت توقف گسترش جدید کروناویروس.

سوئیس ممنوعیت عمومی و خصوصی رویدادهای مربوط به بیش از 1000 نفر را حداقل تا 15 مارس. حرکت برجسته در حال رشد تاثیر این ویروس در زندگی روزمره و معیشت به عنوان دولتها سعی کنید به مبارزه با شیوع است که آلوده بیش از 82,000 نفر کشته و بیش از 2700 در سراسر جهان است.

شیوع نگرانی در حال حاضر رهبری سازمان به چند صنعت عمده حوادث در سراسر جهان از جمله تلفن همراه و فن آوری در کنفرانس بود که با توجه به اتفاق این هفته در بارسلونا, اسپانیا, و, Facebook توسعه دهنده کنفرانس مجموعه مارس در سن خوزه ، هنوز هم دیگران مانند یک کنفرانس امنیت سایبر در سان فرانسیسکو و محبوب تصویری بازی کنوانسیون در بوستون اقدام این هفته حتی پس از شرکت های بزرگ کاهش یافته است. ژنو بین المللی موتور نمایش بود که با توجه به اجرای مارس 5-15 و تساوی دهها هزار نفر از بازدید کنندگان در هر سال است. این رویداد انتظار می رود برای تولید 200 میلیون به 250 میلیون فرانک سوئیس (دلار) ارزش هزینه در ژنو منطقه است.

“ما می دانیم که این اندازه گیری خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در زندگی عمومی” سوئیس وزیر کشور آلن Berset گفت: اصرار لازم بود برای کمک به جلوگیری و یا تاخیر گسترش ویروس در سوئیس.

سوئیس گزارش شده 15 تایید موارد جدید کروناویروس. این کشور در مرزهای شمال ایتالیا است که دیده می شود بزرگترین خوشه ای از موارد در اروپا است.

در جوامع دیگر میزبانی تالار کنفرانس های مقامات محلی را تحت فشار قرار دادند سازمان رویداد و متحرک شرکت کنندگان برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده و هشدار داد در برابر افراطی. پس از الکترونیک غول سونی اعلام کرد که پرش Pax East gaming کنفرانس در بوستون بیش ویروس نگرانی شهردار بوستون مارتی والش خواست پلی استیشن ساز به تجدید نظر کرد و گفت: این خطر در ماساچوست باقی مانده بسیار کم است.

“در حالی که ما در حال بدست گرفتن ممکن است هر اقدام احتیاطی برای محافظت از ساکنان بازدید کنندگان و کارگران ما هیچ دلیلی برای این باور است که مردم باید لغو برنامه های خود را به بازدید از شهر ما” والش نوشت: هفته گذشته به سونی مدیر عامل Kenichiro یوشیدا.

سونی بدون نشان می دهد و دیگر شرکت های بازی کوچک خود را با حضور.

با اینحال هزاران نفر از شرکت کنندگان هنوز هم فشار می آوردند یک مرکز نمایشگاه برای چهار روز کنوانسیون که باز پنج شنبه. غربت تمیز کردن خدمه محو کنسول های بازی و کنترل کننده ها با مواد ضد عفونی کننده پس از شرکت کنندگان آنها را لمس.

“ما در حال بردن همه از ضد عفونی کننده دست, مشاوره مردم نه به دست دادن و یا در آغوش گرفتن اگر شما واقعا باید سعی کنید به هر کس کمی از فاصله” گفت: Ryan Hartman های اجرایی با Pax بازی کنوانسیون سازمان Penny Arcade Expo.

ده ها تن از شرکت کنندگان نیز به تن تصفیه یا تزئینی, ماسک, هر چند آن را غیر معمول نیست برای علاقه مندان به لباس در لباس در بازی های ویدئویی حوادث. Jakeem جانسون گفت که او فکر ترس پر از شکوفه شد اما به عنوان حفاظت اضافه آورده ماسک نمایندگی عقرب مهیب نینجا از بازی مبارزه با مورتال کمبت.

موریس Turrettini رئیس Geneva auto show را سازماندهی شرکت GIMS گفت که بیش از 160 مارک شده بود با توجه به نمایشگاه که در آن نشان می دهد اما این یک مورد از “نیروی majeure” یک اختلال است که در خارج از کنترل مردم است که می توانید کسب و کار از مسئولیت در قرارداد. شرکت کنندگان مسترد نخواهد شد اما بلیط-دارندگان خواهد بود.

مقامات سوئیس گفت که برای حوادث با کمتر از 1000 نفر در سازمان باید انجام ارزیابی ریسک با مقامات منطقه ای است. Berset گفت که دفاتر بزرگ و یا ساختمان های عمومی را نمی شود تعطیل توسط اندازه گیری.

گذشته از این خودرو نشان می دهد تحت تاثیر حوادث شامل Baselworld ساعت و طلا و جواهر نمایشگاه سنتی کارناوال در صفوف منظم در بازل اسکی ماراتن و چندین مسابقات فوتبال. ملی سوئیس هاکی لیگ گفت: تمام بازی های این هفته برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با طرفداران در حال حاضر.

آن را بلافاصله روشن که آیا این ممنوعیت نیز تاثیر می گذارد جلسات در مقر ملل متحد در ژنو. جهانی بدن به ویژه برون مرزی وضعیت که ممکن است آن معاف از ملی سلامت اقدامات است. Rolando گومز سخنگوی سازمان ملل شورای حقوق بشر گفت: “بیش از 1000 شرکت کنندگان” شد در نظر گرفتن بخشی در چهار هفته جلسه که دوشنبه آغاز شد.

پس از برگزارکنندگان کنگره جهانی موبایل لغو بارسلونا نشان می دهد بیش ویروس ترس اسپانیایی مقامات اصرار نبود بهداشت عمومی را انتخاب کنید. نشان می دهد به طور معمول نشان دهنده یک منبع درآمد برای هتل ها و رستوران ها و شرکت های تاکسی.

همانطور که برای Facebook سالانه کنفرانس F8 در سن خوزه, Facebook گفت: آن اهدا خواهد شد $500,000 به سازمان در خدمت ساکنان شهر است.

دیگر رویدادهای آینده نیز در صورت عدم اطمینان به مقامات محلی سعی کنید برای آماده سازی به صورت بالقوه شیوع بدون آسیب رساندن به خود در قرعه کشی به عنوان یک کنفرانس مقصد.

ایکس باکس-ساز مایکروسافت و Epic Games پیوست دیگران از جمله سونی در حذف از بازی های آینده در کنفرانس توسعه دهندگان در سان فرانسیسکو. سان فرانسیسکو سفر انجمن به دنبال tamp پایین نگرانی اشاره کرد وجود دارد موارد تایید شده در شهرستان و کمی دلیلی برای نگرانی وجود اضطراری به منظور آماده سازی برای آینده ممکن است اثرات.

برای بسیاری از شرکت های ترک از کنفرانس نگرانی شده است بیشتر در مورد سفر از راه دور از شرایط بهداشتی در این شهرستان میزبان. Facebook گفت: آن را به عنوان یک مقیاس-بازگشت کنفرانس, اما آن را “احساس نمی کند حق” به این رویداد بدون بسیاری از توسعه دهندگان آن از خارج از ایالات متحده

___

Jordans کمک از برلین. AP videographer Rodrique Ngowi در بوستون و AP تکنولوژی نویسنده مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید