توسط RUSS به bynum

ساوانا, Ga. (AP) — چهار مشتریان محکم ماسک در انتظار بودند خارج دیوید Huynh به سالن ناخن به عنوان او خود را باز کرد گرجستان کسب و کار برای اولین بار در چهار هفته جمعه. نزدیک چراغ هنوز هم در لباس و طلا و جواهر فروشگاه ها بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از ساکنان ماند قفل شده در داخل خانه های خود.

گرجستان اقتصاد آغاز شد محتاط ریسک بالا بازگشایی به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ آرام یک monthlong shutdown در میان کارشناسان و هشدارهای بالقوه افزایش عفونت و اعتراض از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Huynh تا به حال 60 مشتریان برای رزرو قرار ملاقات و افسر پلیس آلینا دیویس در میان آنها بود. “بله من آماده ام برای گرفتن ناخن من ثابت,” دیویس گفت:.

گرجستان در رتبه پایین در سراسر کشور در سرانه تست یک جزء کلیدی در جلوگیری از تجدید حیات از کروناویروس که باعث COVID-19 و منتقدان می گویند کمپ را به راه اندازی مجدد برخی از کسب و کار زودرس بود که با وجود یک دست انداز در نمایش این هفته است.

اما در مترو آتلانتا سه-13 سالن آبگرم و بوتیک باز به یک خط از نقاب مشتریان که متوسط بررسی شد قبل از ورود. مشتریان انتظار بودند با دقت به دور خود فاصله مشخص شده با رنگ آبی و صندلی قرار داده شد مبهوت در فواصل خارج است.

شریک مدیریت Lester Crowell وجود دارد گفت: برخی از عصبانیت و اضطراب در میان سالن کارکنان. “اما شما می دانید, ما همه می خواهم به بازگشت به کار” او گفت:.

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در گرجستان, بسیاری از صاحبان کسب و کار برنامه ریزی شده به بسته باقی می ماند با وجود کمپ را تضمین بیمارستان بازدید و موارد جدید را وارد کردن به اندازه کافی برای آرایشگران, تا تو, هنرمندان, ماساژ درمانگران و مربیان شخصی به بازگشت به کار با محدودیت.

در بازگشایی Bodyplex تناسب اندام ماجراجویی در گریسون یک دوجین مردم در ماسک کار می کرد در دو طبقه اسپری کردن ماشین آلات و وزن با ضد عفونی کننده های ارائه شده توسط بدنسازی. ورزشگاه داشتند اما یک بخشی از آن معمول تعداد مشتریان و در عین حال برخی از صحبت در ایستاده بود و نزدیک به یکدیگر به هر حال.

“اجتماعی فاصله من فکر می کنم احتمالا بزرگترین چالش” مالک مایک مارتینو گفت. “من حدس می زنم که مردم احساس می کنند باید ماسک آنها تا حدودی محافظت شده اما ما هنوز مردم را تشویق به سعی کنید به ماندن 6 فوت از هم جدا هر زمان ممکن است.”

یک زن و شوهر جوان و دگرگون در ظهر در غیر این صورت خالی Bowlero یک 34-کوچه کوچه در کنساو, بوسیدن, بین رول اما بازی منطقه خالی بود. کارگران پاک کردن بازی ها و دیگر سطوح و نشانه هایی در مورد اجتماعی فاصله گرفتند گچ بری در همه جا.

بسیاری از مردم به ماندن در خانه.

تبلیغات مدیر پروژه نیکی توماس سر رسیده است برای سفر به سبک مو خود را, اما او به سختی جرأت خارج از آتلانتا کارفرما موظف کار از خانه در مارس 12, و او تا به حال هیچ برنامه ای برای تغییر که در حال حاضر فقط به خاطر اینکه از کمپ تصمیم.

“این بدیهی است که بسیار احمقانه و من به طور همزمان خسته و اینقدر عصبانی من به سختی می توانید ببینید راست” توماس 40 گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

اثر بازگشایی متنوع است. رئیس ورنر رابینس اتاق بازرگانی در میانه گرجستان گفت: بیشتر ماشین در پارکینگ اما ویکراس شهرستان مدیر تونیا میلر گفت که او تا به حال دیده می شود بسیاری از کسب و کار باز در جنوب شرقی گرجستان شهر.

ترافیک در آتلانتا باقی مانده است سبک تر از حالت عادی است. در ساوانا هر چند تعدادی از سالن ها و مغازه ها باقی ماند و بسته وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک در اطراف مراکز خرید.

اگر چه بسیاری از کسب و کار هرگز بسته فرماندار گفت: این ضروری است برای شروع کاهش وضعیت اقتصادی رنج می برند اجازه می دهد دیگران به سر کار. گرجستان وزارت کار گفت 1.1 میلیون کارگر — حدود یک پنجم از دولت نیروی کار — در زمینه بیکاری از آنجا که بحران آغاز شده است.

اگر چه دو دولت مقامات آسوشیتدپرس گفت که تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها و بارها گفته کمپ آنها تایید شده از خود تهاجمی طرح قبل از رئیس جمهور bashed آن را علنا در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی انکار به عنوان کسب و کار بازگشایی شد.

“من (یا @VP) هرگز به فرماندار برایان کمپ یک OK در آن چند کسب و کار در خارج از دستورالعمل. خبر جعلی! سالن زیبایی سرو خال کوبی, & barber مغازه ها باید کمی آهسته تر راه اما من گفت: فرماندار به انجام آنچه درست است برای مردم گرجستان (و ایالات متحده آمریکا)!” رئيس جمهور گفت: در صدای جیر جیر.

گرجستان را در نزدیک شدن به بازگشایی می آید در میان جهانی گریخته از اندازه گیری مرحله به احیای اقتصاد.

در چندین کشور اروپایی تمرکز شده است در بازگشایی و ساخت مغازه های کوچک و برخی از مدارس. در بسیاری از مکان ها و رستوران ها باقی می ماند توقیف و یا باز کردن اما تنها اجازه می دهد غذای آماده و تحویل و در مقامات فرانسه اعلام کرد که در رستوران ها و کافه ها نمی بازگشایی قبل از ماه ژوئن است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند باعث coronavirus تجدید حیات. برای جلوگیری از آن نیاز به افزایش تست و قوی ردیابی افراد آلوده تماس.

گرجستان بیش از 22,000 تایید موارد ویروس ها و 894 مرگ و میر با توجه به آمار دولتی. دولت عقب مانده در تعدادی از آزمایشات سرانه اما اداره افزایش تعداد این هفته است.

بازگشایی خواهد انتخاب کنید تا بخار در دوشنبه زمانی که گرجستان اجازه خواهد داد که سینما برای بازگشایی و رستوران ها به سر ناهار خوردن-خدمات — تا زمانی که مشتریان نگهداری می شوند و در فاصله.

آشپز هیو Acheson که صاحب سه خوب ناهار خوری رستوران در آتن و آتلانتا گفت: گرجستان در حال انجام بیش از حد کمی تست برای بازگشایی شده است.

“اگر من باز ناهار خوری خوب در midtown آتلانتا و … 25 نفر نشان می دهد تا به شام چون من بی باک به اندازه کافی برای انجام این کار این است که به اندازه کافی پول و ماندن در کسب و کار” Acheson گفت.

در ساوانا, سیاه پوست, Housey از ساوانا بیشتر شده است و ماندن در خانه به مدت پنج هفته و رزرو قرار ملاقات با متخصص مد مو شانون استافورد به عنوان به زودی به عنوان او می تواند. هر دو زنان عینک ماسک و داشتند حرف زدند در حالی که استافورد shampooed و ضربه خشک Housey مو.

“من وارد شود و من قصد دارم راست صفحه اصلی” Housey گفت.

استافورد پاسخ داد: “هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی, شما در حال رفتن به افسانه نگاه.”

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران کیت Brumback و جف امی در آتلانتا; Sudhin Thanawala در Grayson; Mike استوارت و رون هریس در ماریتا; و جی ریوز در بیرمنگام آلاباما کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de