دادگاه آلمان با پاک راه برای VW حل و فصل

دادگاهی در آلمان حکم داده است فولکس واگن باید خرید خودرو دیزل با نرم افزار که طفره رفت انتشار تست – اما صاحبان باید قبول فعلی ارزش خودرو بر اساس فاصله آنها را پس از خرید آن را به قیمت خرید.

فولکس واگن گفت: این تصمیم اعلام کرد در روز دوشنبه خواهد روشن راه را برای حل و فصل باقی مانده مصرف کننده ادعا می کند در آلمان است.

تصمیم گیری تاثیر می گذارد برخی از 60,000 فردی ادعای مطرح شده توسط صاحبان خودرو وجود دارد; در اطراف 262,000 دیگران شده اند پوشش داده شده توسط یک 830 میلیون یورو ($A1.38 میلیارد دلار) کلاس اقدام حل و فصل است.

“برای اکثریت 60,000 موارد در حال بررسی این حکم شفافیت را فراهم می کند” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“فولکس واگن در حال حاضر به دنبال آوردن این اقدامات به نتيجه گيري فوري در توافق با شاکیان. بنابراین ما رویکرد شاکیان با مناسب حل پیشنهاد شده است. هدف این است که برای از بین بردن فشار بر قوه قضائیه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این مورد که تصمیم گرفته شد روز شنبه درگیر شاکی خریداری شده که یک فولکس واگن شاران مدل در سال 2014 بود که مجهز به نرم افزاری است که تبدیل کردن تولید گازهای گلخانه ای کنترل در طول آزمایش.

او به دنبال کامل قیمت خرید اما دادگاه او باید قبول کمتر با توجه به استهلاک مربوط به فاصله راند. در مورد فردی است که انتظار می رود به خدمت به عنوان یک راهنما برای دیگران.

فولکس واگن بود, گرفتار, فریب داد, توسط مقامات ایالات متحده در ماه سپتامبر سال 2015 و پس از پرداخت بیش از 33 میلیارد یورو جریمه و شهرک در سراسر جهان است. دو مدیران به زندان رفت در ایالات متحده و بیشتر روبرو هستند دادرسی کیفری و تحقیقات در آلمان است.

فولکس واگن هنوز دعاوی از سرمایه گذاران.

در اصل منتشر شده و به دادگاه پاک راه را برای حل و فصل VW

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de