آلمانی راننده مجروح 61 در کارناوال

امنیتی بوده است افزایش در برخی از آلمانی کارناوال کروبی پس از یک مرد محلی شخم زده ماشین خود را به یک رژه مجروح شدن 61 نفر از جمله 20 کودک.

این حادثه روز دوشنبه را تکان داد آلمان ها هنوز در تلاش برای گرفتن در هفته گذشته نژادپرستانه حمله دو میله در شهر هاناو که چپ 11 نفر کشته شدند.

این کاسل دادگاه منطقه دستور داد که گمان 29 ساله آلمانی, مرد remanded در بازداشت به ظن اقدام به قتل دردناک آسیب جسمی و خطرناک تداخل با ترافیک جاده یک سخنگوی دادستان گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“متهم مظنون به داشتن عمدا سازی ماشین خود را به یک گروه بزرگی از مردم با قصد قتل و … در طول رز دوشنبه در صفوف منظم در (شهر) Volkmarsen” سخنگوی گفت.

رز دوشنبه ارتفاع از فصل کارناوال در کاتولیک مناطق آلمان به خصوص در راینلند که در آن ده ها هزار نفر از مردم لباس نوشیدن الکل و خط خیابان به تماشای تزئین شده شناور است که اغلب مسخره چهره های عمومی است.

61 نفر مجروح شدند – برخی از آنها به طور جدی شدند بین سنین دو و 85.

تحقیقات به راننده انگیزه ادامه شدند و تمام امکانات بودند در حال بررسی, دادستان سخنگوی اضافه شده است.

اورژانس پاسخگوی گفت: تماشاگران به حال اوردن مرد در حالی که او سعی در خفه کردن او را به عنوان او تکیه داد به ماشین برای حذف کلید پس از وسیله نقلیه خود سقوط کرد.

“او نه یک کلمه می گویند. او در نگاه شما خالی و مرده و به نظر می رسید خیلی راضی” لی-سوفی Schloemer گفت: Welt تلویزیون.

“این واقعا دلسردکننده چگونه راضی به نظر می رسید.”

تست های اولیه برای الکل منفی بودند اما نمی شد یک ارزیابی نهایی وجود دارد و هنوز هیچ نتیجه ای از تست مواد مخدر دادستان’ سخنگوی گفت.

در اصل منتشر شده و به راننده مجروح 61 در کارناوال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>