‘روح پیتر فروشندگان فراموش نشدنی پرتره دشوار طنز نابغه


نقد و بررسی فیلم

“THE GHOST OF PETER SELLERS”

امتیاز داده نشده. در کولیج گوشه و تئاتر Brattle تئاتر غربالگری مجازی ،

درجه: B+

طنز آفتاب پرست پیتر فروشندگان بزرگترین ستاره فیلم وقت خود را. به جهان او bumbling Inspector Clouseau از “پلنگ صورتی” فیلم و از جمله شاخه به عنوان وودی آلن-اسکریپت “what’s New Pussycat” (1965) از جیمز باند کلاه برداری “کازینو رویال” (1967) و بلیک ادواردز’ “حزب” (1968). او نامزد دریافت سه جایزه اسکار از جمله یک بازیگر Stanley Kubrick را “Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop نگرانی و عشق بمب” (1964) که در آن او با بازی نقش های متعدد و بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد برای “بودن وجود دارد” (1979).

در سال 1972 فروشندگان بود به عنوان بازیگر ایرلندی طبخ کیر خراشنده در دزدان دریایی کلاه برداری “شبح در مانند ظهر خورشید” است. این فیلم بر اساس یک رمان توسط آلبرت سیدنی Sav اقتباس توسط Evan Jones و فروشندگان قدیمی Goon نشان می دهد همکار و دوست و co-star اسپایک میلیگان. این Goon نشان می دهد Monty Python قبل از مونتی پایتون. اکران شد مجارستانی-متولد فیلمساز بریتانیایی پیتر میڈک بود که در آینده “طبقه حاکم” (1968) تیره طنز از اشراف با بازی پیتر اوتول.

  • “The Ghost of Peter Sellers” پیتر فروشندگان فیلمبرداری در سال 1973

  • ‘روح پیتر فروشندگان’ پیتر میڈک ‘چت’ با اسپایک میلیگان

  • ‘روح پیتر فروشندگان’ پیتر فروشندگان

آنچه می تواند به اشتباه ؟ همه چیز را با توجه به “روح پیتر فروشندگان” گیج کننده و جذاب تاریخ سینما چیز غریب از هم اکنون هشتاد ساله میڈک که هرگز بیش از این تجربه اگر چه او در رفتن به طور مستقیم چنین قابل توجه فیلم به عنوان “Changeling” (1980), “The Krays” (1990) و “رومئو خونریزی” (1993). فروشندگان که تا به حال تا به حال یک سری از حملات قلبی و مسلما زندگی در زمان قرض گرفته شده (درگذشت او در سال 1980) بود برای بدنام رفتار غیر قابل پیش بینی بودن و دشوار است (او همچنین خرافی). او بعد از تولید فیلم در اولین هفته از فیلمبرداری در قبرس که به تازگی مجهز کشتی دزدان دریایی فرستاده شده بود و فیلمبرداری قرار بود به اتفاق در دریای مدیترانه است.

میڈک که هرگز فیلم برداری در دریا که در آن همه چیز در حرکت ثابت هستند و شما در رحمت از آب و هوا به شدت کاهش یافت و در پشت برنامه. فروشندگان که فقط با شکسته Liza Minnelli روشن در برابر خود آمریکا شرکت ستاره Anthony Franciosa و حاضر به نظر می رسد در دوربین با او. فروشندگان را نشان می دهد تا در اواخر به مجموعه. او تا به حال عصب به تظاهر به داشتن یک حمله قلبی و ناپدید شد. چند روز بعد یک عکس از فروشندگان در نظر گرفتن شاهزاده مارگارت به شام در یک رستوران شیک و مد لندن ظاهر شد و در روزنامه ها.

میڈک مونتاژ شده است کاملا یک مجموعه ای از مردم برای او عجیب و غریب, مستند از جمله بازمانده از تولید کنندگان بازیگر رابرت واگنر که co-ستاره دار با فروشندگان در “پلنگ صورتی” (1963) دو نفر از فروشندگان همکار سابق مدیران و فروشندگان دختر ویکتوریا فروشندگان و Franciosa بیوه. برای کسانی که به تماشای این بازیگر در چنین شگفت انگیزی در اوایل تلاش به عنوان “ماوس است که غرش” (1959) در نقش های متعدد مخالف Jean Seberg, “i’m Alright, جک” (1959), “والس از toreadors باشد” (1962) و “لولیتا” (1962) فروشندگان نهایی شد بازیگر به عنوان خالی رگ. مرموز, بسیاری, مواجه, طنز, نبوغ او هنوز هم ثابت شده بسیاری از ما است.

(“The Ghost of Peter Sellers” حاوی ناسزا.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im