hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

این برج ثور ماه بسیار عالی برای شما در تماس با اشتهای خود را. چیزی به خاطر داشته باشید: واقعا وجود دارد هیچ ثابت, آینده, تنها بالقوه آتی که بیشتر یا کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد بسته به یک عامل کلیدی — توجه خود را. استفاده از نیروی قدرتمند از چشم ذهن خود را به تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید برای خودتان و جهان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). خستگی را نشانه شما چیزی متفاوت است. به اشاره و یا خستگی توسعه را به چیزی کاملا متفاوت است به عنوان مثال: تحریک و خشم و سرخوردگی و خشم.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). دلیل این که شما واقعا مشتاق در مورد دیگران دیدن موفقیت شما حمایت از کسانی که در اطراف شما و آنها را به احساس دوست داشتنی. این عالی سرنوشت به زودی نوسان بازگشت به آغوش شما.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). زندگی با این نسخهها کار مانند آمازون لیست آرزو. اگر شما می خواهید چیزی آن را خاص و مناسب را برای دیگران به آن را به شما و سپس شما بسیار بیشتر احتمال دارد به آن را دریافت.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). خالی از اشتیاق یکی از دشوار به پر کردن آن را به عنوان تنها می خواهد چیزی را مشتاق برای. سعی کنید تنه زدن برخی خلاقیت را در آن. که حداقل نشیند. آن را به شما می دهد چیزی برای کار با. این مربوط به آن انجام خواهد شد در خرج کردن.

لئو (جولای 23-Aug. 22). ترس می تواند به عنوان خاص ذاتی و غیر قابل کنترل به عنوان رنگ چشم. نمی سرزنش خود را برای احساس ترس حتی اگر دیگران می ترسند از همان چیز است. خود را گريزى در واقع ممکن است بدهکار به داشتن اطلاعات بیشتر.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). مردم می تواند واقعا بیمار زمانی که آنها می دانند که در پایان خط می گذرد وجود دارد به طور دقیق چیزی که آنها می خواهند. این عدم قطعیت در مورد آن نتیجه نهایی است که باعث می شود بسیاری از اضطراب. چگونه شما می توانید آنها را بیشتر اعتماد به نفس ؟

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). “وقتی همه است کسی پس از آن هیچ کس از کسی گفت:” اپرای کوچک نویسنده W. S. گیلبرت — راست در تمام حساب های. همه کسی و در صورت وجود هر گونه اهمیت در اینجا به حال, آن است که توسط بسیاری از ما.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). این یکی مستقیما از muses. به راستی درخشان شما نمی تواند فکر کردن بیش از حد در مورد آنچه شما انجام می دهند. که تداخل با تونل. فقط اجازه دهید آن را از طریق شما.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هر جا که چیزهای وجود دارد معمولا بیشتر وجود دارد. رفتن به منبع; تکرار چه کار کرده است. صرفه جویی در چیزی است که کار نمی کند, اما شما هنوز هم احساس در مورد آن. شما معمولا جلوتر از زمان خود ،

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). در معادلات سفر, وزن, یک عامل مهم. اگر شما می خواهید برای رفتن به بالا و یا سرعت یا به آرامی شما را به روشن کردن بار خود را. هر چه است آوردن شما را از آن خلاص شوید.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مغز یک استاد predictor. این است که چرا آن را بسیار آزار دهنده به گوش نیمی از یک مکالمه است. آن را غیر ارادی busies مغز افراد دیگر برای حل یک پازل است که هرگز حل نخواهند شد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما یاد بگیرند که آنقدر درگیر بودن با مردم است. این چیزی است که نمی تواند تکرار شود. تا آنجا که شما را از یک بدون هیچ زحمتی رایگان وجود بدون هیچ زحمتی است بنابراین اغلب, نقطه تمام.

امروز تولد (Feb.1). قلب شما خواهد بود بنابراین باز این سال است. احساسات را به پرش از رسانه, مردم, حتی اشیاء و باید چنین تاثیر خود را تجربه. همچنین قابل توجه: زندگی خصوصی خود را خواهد بود جذاب برای خارجی ها. شما ممکن است در نظر نوشتن یک کتاب و این امر می تواند به خوبی دریافت. از شما خواسته می شود به صحبت می کنند و شورای. لئو و برج حمل می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 5, 40, 12, 3 و 9.

APOTROPAIC نمادها: GROTESQUERIE: به عنوان یک کودک از ’80s در کلمه “ناخالص” بود و در میان بیشتر استفاده می شود در من نوجوان واژگان و برای بهتر یا بدتر از آن باقی مانده است در heavy rotation. به نظر می رسید بر من جوان زبان به ترکیب کاملی از تازه خرابکارانه و به طور بالقوه توصیفی از تقریبا همه چیز من و نوجوانان تجربه از نچسب مواد غذایی معمولی به درخواست من که اتفاق افتاده نمی خواهید به انجام, به اشتباه ترکیب رنگ جوراب به پیراهن. آن را در واقع سخت برای پیدا کردن چیزهایی که من در نظر نمی در برخی از سطح به “ناخالص.” احساس لوسیون صدای والدین, مشاوره, یک, خواهر, جویدن یک برادر تنفس… همه آن را “ناخالص” و بهترین از همه که من گفتم: پس پدر و مادر من آن را دوست ندارم.

آیا شما بر این باورند که ارواح شیطانی نمی مانند “ناخالص” یا? حداقل این چیزی است که سازندگان از طریق سنین اعتقاد داشته اند به همین دلیل است که دفع موجودات زینت بسیاری از سازه ها به خصوص در اروپا در 12 و 13 قرن اهنگری طراحی شده بود به انزجار جهان روح. چیز عجیب و غریب ساختمان دکوراسیون آمد در اشکال مختلف از جمله gargoyles ترسناک, چهره ها, شیاطین, حیوانات دورگه, مردم, هنر, موجودات رضایت پانک و sheela na گیگابایت است. این وحشتناک به دنبال موجودات معتقد بودند برای تضعیف هر کسی از طرف اشتباه از جهان معنوی (از جمله جادوگران و ارواح بد) به اقامت در خارج از کلیساهای, کلیساهای, قلعه ها و مانند آن.

افراد مشهور پروفایل: ستاره پاپ هری سبک تحت عمومی میکروسکوپ این روزها هر صدای جیر جیر, Instagram و ژست علت اغتشاش برای طرفداران. سبک به دنیا آمد هنگامی که خورشید, زهره و مریخ در برج دلو علامت است که از مردم و برای مردم است. ماه در هماهنگ برج میزان می افزاید: یکی دیگر شادی بخش علامت هوا به مخلوط نشان می دهد unselfconscious سبک اجتماعی.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 02, 2020 17:29:06 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im