استعداد ماریسا دارای آینده ای روشن پیش رو

ماریسا پر انرژی است 13-ساله قفقازی تبار. ماریسا لذت بردن از بازی تنیس و صلیب کشور در حال اجرا و پیگیری است. او همچنین از موسیقی لذت می برد و گرفتن مو و ناخن ها انجام می شود. ماریسا یک دختر درخشان با روشن علمی آینده. او را آزمایش کرده است به یکی از امتحانات مدارس در این شهرستان است.

Marissa است که از نظر قانونی آزاد برای تصویب. او را به رشد در یک خانه که در آن او تنها فرزند و یا با فرزندان در سن. او نیاز یک خانواده است که می تواند او را با توجه و صبر و شکیبایی است. ماریسا سهام یک رابطه نزدیک با خواهر کوچکترش و امیدواریم که آنها قادر به ادامه برای دیدن هر یک از دیگر حداقل به صورت ماهانه. بهترین خانواده برای ماریسا خواهد بود یک خانواده محلی است که قادر به دیدار با او به عنوان یک بازدید از منابع در ابتدا.

که اتخاذ می کند ؟

می تواند به شما ارائه راهنمایی و ثبات است که یک کودک نیاز دارد ؟ اگر شما حداقل 18 سال داشته و یک منبع پایدار درآمد و اتاق در قلب خود شما ممکن است یک بازی کامل برای اتخاذ یک انتظار فرزند. پدر و مادر خوانده می شود تنها ازدواج کرده یا همکاری; تجربه کرده یا نه; مستاجرها و یا مالکان; تجاوز مجرد و زوج است.

این روند به اتخاذ یک کودک از مراقبت فاستر نیاز به آموزش مصاحبه و بازدید خانه به تعیین اگر تصویب برای شما مناسب است و اگر به کمک اتصال شما با یک فرزند و یا خواهر و برادر گروهی که خانواده شما خواهد بود یک بازی خوب برای.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش از فاستر مراقبت تماس ماساچوست تصویب منابع ارز در 617-964-6273 و یا رفتن به mareinc.org. هر چه زودتر با شما تماس هر چه زودتر انتظار فرزند را “یک محل دائمی برای خانه تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>