گیل سالن VFC recertified به عنوان یک جفرسون هیلز آتش شرکت با شرایط

49 دقیقه پیش

گیل سالن آتش نشانی داوطلب شرکت در جفرسون هیلز ابقاء شد در یک مشروط اساس به عنوان یک گواهی قصبه شرکت پس از بیکار بودن بیش از یک سال است.

شورا رای 5-2 در ژانویه 2019 با اعضای Vickie Ielase و مریم رینولدز مخالف به رها کردن گروه به عنوان یک شرکت به رسمیت شناخته شده معنی آن قطع شد از بودجه شهرداری و دیگر دریافت اعزام از Allegheny County خدمات اورژانس.

انتخاب رهبران در زمان ذکر شده ضعیف عضویت و کاهش کیفیت خدمات برای حرکت می کند.

کسانی که در حمایت شد تریسی خلیل دیوید مونتگومری فرانسیس Sockman سابق معاون رئیس جمهور Jay وبر و رئیس جمهور سابق کریس پادشاه.

خلیل وبر شاه و مریم رینولدز دیگر در شورای.

اعضای جدید شامل رینولدز’ پسر کیت رینولدز, نیکول Ruscitto رئیس کارن Bucy و ملیسا Steffey که منصوب شد پس از شاه استعفا داد و در اوایل دسامبر.

شورا رای 4-3 در ویژه مجازی جلسه دوشنبه شب به recertify Gill سالن برای یک سال ارائه تمام آتش شرکت های حسابرسی و به دنبال میانجیگری. رینولدز Ruscitto, Ielase و رئیس جمهور کارن Bucy رأی مثبت دادند.

Jefferson 885 و فلورف داوطلب شرکت در پاسخ به تمام تماس ها در آبشش سالن نبود. این دو در حال تبدیل شدن به یکی جفرسون هیلز آتش نجات.

“من هیجان زده برای دیدن Gill سالن قادر به recertified می شود به رسمیت شناخته شده به عنوان یک آتش سوزی سالن دوباره گفت:” رینولدز نشسته توسط آتش نشانی با صرفه جویی Gill سالن VFC نوشته شده در حروف سفید. “آن دسته از ساکنان سزاوار حفاظت از آتش است که ما شورا در زمان دور از آنها. من خوشحالم که ما ثابت یک بی عدالتی در اینجا. حرکت رو به جلو من می خواهم برای دیدن همه درمان می شود برابر است.”

رینولدز با اشاره به Gill سالن بخش قصبه را فراهم می کند جفرسون هیلز با بیش از نیمی از آن سالانه محلی املاک و مستغلات و مالیات بر درآمد.

مونتگمری لابی برای شش ماه مشروط با اضافی در شش ماه گزینه برای Gill سالن ارائه شده این شرکت نشان داد تلاش در مطابق با شرایط. Steffey می خواستم ممیزی و میانجیگری قبل از انجام recertification.

“من نمی توانم تصمیم گیری در یک جناح و یک نماز” او گفت:.

Steffey نیز اشاره کرد او تا به حال دریافت نکرده فهرست و نه پاسخ به چند سوال در کارگردانی به این شرکت است.

رئیس آتش نشانی Calvin فلیکس گفت که اطلاعات ارائه شده به قصبه و آتش شرکت ارائه نامه ای به شورای اسلامی موافقت خود را مشروط و شرایط.

“ما فکر کردیم که وجود خواهد داشت برخی از دستورالعمل ها و مقررات” فلیکس گفت. اگر این است که آنچه در آن طول می کشد برای ما باز شود تا ما به انجام آنچه ما باید انجام دهیم.”

ممکن است حدود 30 روز قبل از Gill سالن آتش نشانان خواهد بود آماده برای پاسخ به آتش سوزی.

فلیکس گفت: آنها نیاز به آدرس کارگران جبران خسارت و بیمه خودرو با قصبه و همچنین تجهیزات تست و اطمینان از آن سه کامیون آماده برای خدمات. تعمیر و نگهداری روزمره شده است انجام می شود پس از اینکه decertified.

72-سال-14-عضو گروه بود حل شده توسط decertification رای و هنوز هم حفظ مالکیت آن آتش سالن کامیون و دیگر تجهیزات.

گروه آماده شد برای تحکیم با جفرسون 885 و فلورف داوطلب آتش شرکتهای اما از روند ادغام پس از نزدیک به یک سال از بحث و گفتگو به دلیل آنچه فلیکس به نام عدم شفافیت در بخشی از بخش های دیگر.

رئیس گفت: می خواستم آن را به حفظ استقلال و تجهیزات به جای تبدیل شدن به یکی از بزرگ قصبه شرکت.

گیل سالن VFC است که در حال حاضر واجد شرایط برای بخشی از قصبه را آتش مالیات بر درآمد. چقدر هنوز به تعیین خواهد شد.

قصبه بودجه $442,800 برای حفاظت از آتش این سال است.

مایکل DiVittorio یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل در 412-871-2367, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im