برای جیپ مخاصم طرفداران جیپ “موج” است که فقط یک بخش کوچک از “فرقه” پیوستن به شما به عنوان یک مخاصم مالک.

برای کسانی که نا آشنا با “جیپ موج” آن است که به سادگی یک موج از عبور راننده به راننده که به یک “سلام” را به همکار خود مخاصم مالک. در برخی موارد مردم قرار داده اند جیپ موج برچسب خود را در آینه فقط در مورد یک مخاصم است از دست رفته در گذشت.

بدون توجه به مدل سال, رنگ یا اندازه مخاصم است که یک آیکون در بازار خودرو. جیپ یک فیات کرایسلر محصول قطعا تا به مشتریان وفادار خود را — که بیشتر خود را یک جیپ نمی خواهد خود را هر چیز دیگری. عمدتا شناخته شده برای آن خارج از جاده, خشن, بزرگ, تلفن, غرفه سبک کاکپیت جیپ در حال حاضر ارائه گلادیاتور — 4-درب مخاصم با یک کامیون کوچک بدن متصل شده است. شبیه به Honda Ridgeline و شورلت کلرادو, پهلوان از جان گذشته بهتر صوفس (جاده) اما با مبارزات روزمره قابلیت ها: گلادیاتور برو به انتخاب مسیرهای پیاده روی و اراضی جنگلی دور اما کمتر ایده آل برای هر روز رفت و آمد است.

پهلوان از جان گذشته را سرحال 3.6 لیتری V6 ارائه 285 اسب بخار و 260 lb.-ft. از گشتاور یک ترکیب مناسب برای یک جیپ خوشی یا کروز در یک جیپ باشگاه ماهانه رویداد.

به طور خاص طراحی شده برای جیپ صاحب که نیاز به یک کمی بیشتر از در اتاق سنتی دعوا پهلوان از جان گذشته است برای off-road adventures, کمپینگ و یا نیاز به فراگیر یوت که می توانید آن را تمام و رفتن در هر نقطه.

به دنبال مانند یک کودک هامر خط مرزی مدل تا به حال راد پانک n نارنجی متالیک خارجی و داخلی چرم. این UConnect در هیئت مدیره سیستم اطلاعات و سرگرمی های مورد علاقه است; آن را با این نسخهها کار فوق العاده خوبی بودن فوق العاده کاربر پسند و سریع به لمس بدون نرم افزار به تاخیر بیاندازد. این مدل ارائه شده یک دسته از ویژگی های بزرگ مانند رو به جلو-رو به دنباله گیری بدن-رنگ بالا سخت و اسپری در تخت بوش همه به عنوان گزینه های. همه در همه, ما, پهلوان از جان گذشته در آمد در کمتر از $60 گرم نشانگر بدون صندلی گرم و یا الکتریکی شروع می شود.

به عنوان یک سابق 2014 Wrangler Sahara مالک و با یک عضو خانواده است که هنوز هم لذت می برد او را موآب این واقعا سرد بود به “موج” برای یک هفته جامد.

MSRP: $43,545

به عنوان آزمایش: $59,585

MPG: 17 شهر/ 22 بزرگراه

به عنوان آزمایش: 17.4 MPG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im