‘مسابقه جهانی عصر ما’: PM $270bn پست-COVID جهان هشدار

نخست وزیر اسکات موریسون هشدار استرالیا به آماده شدن برای یک مطلب “خطرناک و بی نظم” post-COVID جهان به عنوان او اعلام کرد یک $270 میلیارد دلار پول نقد چلپ چلوپ امروز در محدوده دریایی و موشک زمین به اعتصاب قابلیت های به عنوان تنش با چین شدت.

نخست وزیر را صادر کند و هشدار داد که تنش در حال افزایش در سراسر منطقه با استناد به های اخیر مرز درگیری بین هند و چین و تنش ها در دریای چین جنوبی است.

“خطر اشتباه و حتی در تضاد است – تشدید” نخست وزیر هشدار می دهد.

“حقیقت ساده این است. حتی به ما خیره پایین COVID همه گیر در خانه ما نیاز به آماده شدن برای یک پست-COVID جهان است که فقیر تر و خطرناک تر و بی نظم.”

مرتبط با: اسکات موریسون می خواهد ویکتوریا به خاموش کردن نقاط داغ

مرتبط با: چه چین کردم اشتباه در مورد استرالیا

مرتبط با: 155-سال-نقشه های قدیمی سوخت و پرکن-چین-هند اختلاف

با وجود COVID-19 باد یک سوراخ در بودجه فدرال نخست وزیر تصریح خواهد شد او را ارائه 10 سال بودجه مدل است که می رود فراتر از زمان تعهد خود را برای رسیدن به دو درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال است.

این برنامه شامل ارتقاء عمده به Tindal RAAF base در سرزمین های شمالی که PM قبلا به عنوان “پایان تیز نیزه” برای استرالیا و ایالات متحده عملیات های هوایی در اقیانوس هند و آرام.

نخست وزیر را هشدار می دهند هند و اقیانوس آرام است در پی این حادثه طبیعی افزایش استراتژیک رقابت سیگنالینگ تغییر در استرالیا دفاع تمرکز می کنند.

“منطقه ما نه تنها شکل آینده ما – به طور فزاینده آن است که تمرکز غالب جهانی مسابقه عصر ما” آقای موریسون می گوید.

“تنش ها بر سر ادعاهای ارضی در حال افزایش در سراسر هند و اقیانوس آرام منطقه – به عنوان ما را دیده اند به تازگی در مورد مناقشه مرزی بین هند و چین در جنوب دریای چین و در شرق دریای چین.

در حالی که سال 2016 دفاع کاغذ سفید قبلا دیدم مساوی وزن در سراسر سه حوزه: استرالیا و شمالی آن رویکردهای; آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه و عملیات در حمایت از قوانین مبتنی بر نظم جهانی جدید طرح خواهد شد تماس در نیروی دفاع استرالیا (ADF) به اولویت بندی جغرافیایی آن تمرکز فوری منطقه از شمال اقیانوس هند و از طریق دریایی و سرزمین اصلی آسیای جنوب شرقی به پاپوآ گینه نو و شمال غرب اقیانوس آرام است.

آنو استاد پل Dibbs قبلا پرچم به 1.1 میلیارد دلار ارتقا به RAAF base در Tindal به عنوان محوری دلیل آن را طول باند فرودگاه به طوری که ما B-52 بمب افکن استراتژیک و همچنین خود ما KC-30 air-to-air سوختگیری هواپیما می تواند از وجود دارد.

“دوم توسعه اعلام شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده که استرالیا پاک شده است و با هزینه حدود 1.4 میلیارد دلار برای خرید 200 AGM-158C دوربرد موشک های ضد کشتی (LRASM) که می توان به اخراج ما از F/A-18 سوپر اورلئانز و F-35s زمانی که آنها در حال تحویل” استاد دیب نوشت.

“اهمیت این دو تحولات رخ داده در همان زمان نباید دست کم گرفت و قطعا در پکن. موریسون توصیف ارتقاء به Tindal به عنوان ‘پایان تیز نیزه’ به صورت استرالیا و آمریکا عملیات های هوایی در اقیانوس هند و آرام.

به عنوان سیاست استراتژیک استرالیا موسسه پیتر جنینگز مشاهده این تصمیم به گسترش Tindal پایگاه هوایی است که یک غول استراتژیک گام به جلو و می تواند پایه ای برای بیشتر نقش رهبری برای استرالیا در این منطقه است.

“زمانی که ارتقاء از جمله عمده باند پسوند انبارهای سوخت و مهندسی پشتیبانی کامل شده است Tindal خواهد بود که قوی ترین پایگاه نظامی در جنوب گوام. و برای هم بودن حداقل — از آن است که فراتر از دسترس چینی متعارف و موشک های بالستیک.”

جدید دفاع طرح نیز افزایش خواهد یافت که نیروی دفاع استرالیا توانایی نفوذ و انکار عملیات در “خاکستری-منطقه’ از هوش و تهاجمی سایبری قابلیت های.

“دروغ و دخالت خارجی باید فعال شده توسط جدید و در حال ظهور فن آوری” نخست وزیر می گویند.

“روابط بین چین و ایالات متحده در حال متمرد به عنوان آنها در رقابت سیاسی و اقتصادی و تکنولوژیکی برتری.”

نخست وزیر را هشدار می دهند این مهم است که به اذعان کرد که چین و آمریکا هستند که نه تنها بازیگران از نتیجه.

“ژاپن و هند جمهوری کره, کشورهای آسیای جنوب شرقی و اقیانوس آرام همه آژانس – انتخاب برای ساخت و قطعات به بازی,” او می گوید.

“ما باید نسبت به طیف گسترده ای از تهدیدهای فعلی و آینده از جمله آنهایی که در استرالیا امنیت و حاکمیت ممکن است تست شده است.

“ما می دانیم آنچه که ما در مورد آنچه ما برای ایستادن.

“ما در مورد داشتن آزادی برای زندگی ما به عنوان ما را انتخاب کنید — در باز و دموکراتیک جامعه بدون اجبار یا ترس.

“ما نمی خواهد تسلیم این – تا کنون.”

هزینه های دفاعی

o اطلاعات و سایبر (15 میلیارد دلار) – تقویت تهاجمی و دفاعی سایبری, قابلیت, افزایش, الکترونیکی, جنگ و فرماندهی و کنترل سیستم ها و بهبود هوش نظارت و شناسایی سیستم. بین $1.9 به 3 میلیارد دلار در جرم دفاعی و تهاجمی سایبری عملیات و برای مقابله با حملات سایبری در استرالیا دفاع و نیروهای مستقر. بین $3.3 به 5 میلیارد دلار برای تقویت دفاع شبکه انعطاف پذیری از بازیگران مخرب. بین $2 به 3 میلیارد دلار در سیگنال های سیستم های هوشمند و گسترش و ارتقاء سیستم برای ارائه اطلاعات محرمانه و ارتباطات برای تقویت دفاع را warfighting قابلیت

o دریایی (75 میلیارد دلار) – گسترش نیروی دریایی به ارائه قابلیت بیشتری برای ضد زیردریایی, جنگ, sealift مرز امنیت گشت دریایی, هوایی, جنگ, منطقه انکار و زیراب جنگ. بین $168 دلار به 183 میلیارد دلار برای خرید و یا ارتقاء از نیروی دریایی و ارتش دریایی عروق به 2050s. بین 5 دلار به 7 میلیارد دلار در زیراب سیستم های نظارت. بین 400 دلار به 500 میلیون دلار در محدوده اعتصاب دریایی موشک.

o هوا (65 میلیارد دلار) – گسترش مبارزه با هوا و تحرک و جدید دوربرد سلاح و سرنشین از راه دور و سیستم های مستقل معرفی خواهد شد. بین $10 به $17 میلیارد دلار سرمایه گذاری در هواپیماهای جنگنده. بین 700 میلیون دلار به $1 میلیارد دلار برای عملیاتی رادار گسترش شبکه. بین $3.4 میلیارد دلار به 5.2 میلیارد دلار برای بهبود هوا راه اندازی اعتصاب قابلیت. بین $6.2 به $9.3 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه در سرعت بالا محدوده اعتصاب از جمله hypersonic تحقیقات برای اطلاع از آینده سرمایه گذاری بین $7.4 به 11 میلیارد دلار برای از راه دور-سرنشین و مستقل هواپیماهای جنگی از جمله هوا teaming وسایل نقلیه.

o Space (7 میلیارد دلار) سرمایه گذاری برای بهبود انعطاف پذیری و اعتماد به نفس از دفاع فضایی قابلیت های از جمله برای اطمینان از دسترسی به قابلیت فعال کردن آگاهی موقعیتی و تحویل در زمان واقعی ارتباطات و موقعیت یابی و زمان بندی. بین $4.6 به $6.9 میلیارد دلار در ارتقاء و آینده سیستم های مخابرات ماهواره ای از جمله ارتباطات ماهواره ها و ایستگاه های کنترل زمینی تحت حاکمیت استرالیا کنترل. بین $1.3 به 2 میلیارد دلار برای ساخت فضای ما آگاهی موقعیتی قابلیت های.

ای زمین ($55 میلیارد دلار) سرمایه گذاری برای اطمینان از نیروهای زمینی را بیشتر در مبارزه با قدرت در حال بهتر متصل حفاظت شده و یکپارچه با یکدیگر و با شرکای ما. بین $7.4 به $11.1 میلیارد دلار در آینده خودروهای. بین $7.7 11.5 میلیارد دلار برای دوربرد موشک آتش توپخانه و سیستم های از جمله دو هنگ از خود رو howitzers. بین $1.4 به $2.1 میلیارد دلار برای ارتش شناور از جمله تا 12 رودخانهای گشت و صنعت و چند دوزیست و عروق به 2000 تن افزایش ADF دوزیست ظرفیت آسانسور.

o دفاع سازمانی (50 میلیارد دلار) سرمایه گذاری کلید زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات و نوآوری و علم و فناوری برنامه های انتقادی به نسل دفاع میکنم. بین 6.8 دلار به $10.2 میلیارد دلار در زیراب جنگ امکانات و زیرساخت ها است. بین $4.3 به 6.5 میلیارد دلار به منظور افزایش نیروی هوایی عملیاتی اثربخشی و ظرفیت در قلمرو شمالی. بین 900 میلیون دلار به 1.3 میلیارد دلار برای ارتقاء کلیدی بنادر و زیرساخت برای پشتیبانی استرالیا بزرگتر ناوگان دوزیست عروق. بین $20.3 به 30 میلیارد دلار افزایش عرضه و مهمات و بین $1 به 1.5 میلیارد دلار برای اکتشاف گسترش صنعت ظرفیت داخلی برای هدایت سلاح و مواد منفجره قابلیت تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de