جهانی شریک برای کمک به تولید یک میلیارد دوز مدرن را mRNA coronavirus واکسن

پوسته پوسته شدن تا میلیون دوز از coronavirus واکسن یک گام بزرگ در ضربه زدن به پایین همه گیر و 10 سال برنامه ریزی استراتژیک بین کمبریج شرکت زیست فناوری مدرن و سوئیس شرکت Lonza با هدف به انجام رساندن این هدف است.

مدرن را mRNA coronavirus واکسن نشان داده وعده در مطالعات اولیه و این شرکت اعلام کرد در اوایل ممکن است آن را با شریک Lonza را قادر ساخت تا یک میلیارد دوز در سال از واکسن.

اولین دسته از رسول ribonucleic acid واکسن به نام mRNA-1273 تنظیم می شوند تولید می شود در Lonza را در ایالات متحده سوئیت در ماه ژوئن با توجه به مدرن.

در طول زمان بیشتر سایت های تولید در Lonza را در سراسر جهان بسیاری از امکانات ایجاد خواهد شد را به یک میلیارد دوز در سال است.

“این در دراز مدت استراتژیک توافق نامه همکاری را قادر خواهد ساخت مدرن به شتاب 10-بار ما ظرفیت تولید برای mRNA-1273 و محصولات اضافی در Moderna بزرگ بالینی, نمونه کارها” گفت: Stephane Bancel, مدرن, مدیر اجرایی.

“Lonza جهانی حضور و تخصص بسیار مهم هستند که ما در مقیاس بی سابقه ای با سرعت. هدف مشترک ما این است که به طور بالقوه قادر ساخت تا به 1 میلیارد دوز از mRNA-1273” او گفت:.

Lonza جهانی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تکنولوژی و متخصص در بیوتکنولوژی برای جلوگیری از, درمان و یا درمان بیماری است. این شرکت در سال 1897 تاسیس شد و شناخته شده است برای تولید پیشرفته و سیستم های کنترل کیفیت.

“ما به طور کامل متعهد به اعمال نفوذ شبکه جهانی ما و تجربه در فن آوری های تولید برای حمایت مدرن را ساخت mRNA-1273 و همچنین همکاری در آینده مدرن محصولات” گفت: آلبرت Baehny, Lonza را رئیس.

اولین بالینی دسته ای از مدرن را واکسن ساخته شده در فوریه. 7 و تحت آزمایش های قبل از آن روانه بازار شد به موسسات ملی بهداشت در فوریه. 24 سریع 42 روز از توالی انتخاب شده است.

مدرن نقل مکان سریع و اولین شرکت کننده در فاز 1 مطالعه بيان ژن-1273 شد dosed در مارس 16, با توجه به شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de